TJ Sokol Kostelec - Starší žáci a Dorost

Fotbalový Tým starších žáků TJ Sokol Kostelec Historie oddílu kopané FC Kostelec

S kopanou v Kostelci začalo pár nadšenců počátkem 30. let 20. století. let.

Vznik oddílu se datuje do roku 1933, kdy se zakládajícímu výboru v čele s panem Čočkem podařilo zajistit pozemek na hřiště a potřebné peníze na výbavu. Tím vznikla možnost přihlásit družstvo kopané do tehdejší fotbalové Hameleho župy hanácké. První hřiště se nacházelo v místech pod nynější Hejtkovou vilou u lázní, kde později stávalo kluziště pro oddíl ledního hokeje. Pak se hrálo na několika dalš

19/05/2024

Průběžný výsledek ze Hvozdné, poločas 2:0 pro domácí !!

13/05/2024

🤗

05/04/2024

V Neděli 7.4.2024 od 12,30 hod. sehraje dorost své první domácí mistrovské utkání jarní části s Březovou⚽⚽⚽💪🐐♥️Hospůdka bude otevřena 😉 Přijďte fandit našim borcům ♥️🐐⚽💪🙏🤗

𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | Juventus - Slavia 1:4 | Hoši, normálně jste je rozebrali 10/12/2023

𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | Juventus - Slavia 1:4 | Hoši, normálně jste je rozebrali Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad Italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívan...

17/08/2023
14/01/2023

Tak naší borci velice dobře zvládli vstup do roku 2023 ⚽👌 S Tečovicemi jsme hráli 3:3, kdy ještě 15 minut před koncem jsme vedli 3:2 ⚽ A to si na nás soupeř připravil dvě kompletní 11 a to Tečovice "A" (hrají krajskou soutěž) a Tečovice "B" (hrají okresní přebor jako my) Všem děkuji za jejich posun, srdce a nasazení. Borci jen tak dál 💪💪💪⚽⚽⚽👌👌👌

12/01/2023

V sobotu 14.1.2023 od 16 hod. první letošní přátelské utkání dorostu Kostelce a Tečovic ⚽💪😁 Hraje se na umělce na Pasekách 😉

05/11/2022

Český národní tým odehraje ve středu 16. listopadu v 18,00 hod. poslední domácí utkání v tomto kalendářním roce. Na Andrově stadionu v Olomouci přivítá v rámci mezinárodního přípravného zápasu Faerské ostrovy.
Na utkání zároveň platí speciální akce věnovaná dětem, které česká reprezentace na zápas srdečně zve.
Děti do 15 let včetně, v minimálně desetičlenné skupině v rámci fotbalových oddílů mají vstup zdarma.
Pokud bude zájem alespoň 20-ti dětí, zajistíme autobus a pojedeme
Předpokládaná cena cca 320,- kč/os. za dopravu, lístky jsou zdarma 😃 (Upřesnění bude až podle skutečného počtu)
Předpokládaný návrat cca 20,30-21,00 hod. (na druhý den je státní svátek) 😃
!!!! Pište prosím do komentáře pod text, koho rodiče souhlasí a kdo pojede a to nejpozději do 6.11.2022 ať stihnu vše zařídit !!!!
Děkuji Radim 🙂

15/10/2022

Dorost: Zítra 16.10 v 11,30 hod. hrajeme doma s Vizovicemi 😁 přijďte fandit naším borcům ⚽⚽⚽💪💪💪 Občerstvení zajištěno 🍻🥃😉👍

24/09/2022

Dnes 24.9. v 15,30 hod. hraje dorost na Hvozdné ⚽⚽⚽ Přijďte fandit 💪⚽💪

04/09/2022

Dorost: Kostelec-Spytihnev 1:2, dnešní utkání proběhlo ve velmi vypjaté atmosféře. Naši borci většinou kontrolovali hru a diktovali tempo, bohužel nám chyběla špetka fotbalového štěstí k vítězství. Na šance jsme byli jednoznačně lepší. Bojovali jsme statečné až do závěrečného pisknuti rozhodčiho. Borci děkujeme 💪💪💪👍👍

03/09/2022

Zítra 4.9.2022 od 13,00 hod. naši borci odehrají třetí mistrovské utkání s týmem Spytihněv/Halenkovice. Přijďte fandit naším borcům 💪💪💪 Občerstvení zajištěno 🍻🍻👌👌

09/08/2022

Dorost : První přátelské utkání dorostu po 6-ti letech se koná dne 13.8.2022 ve 14 hod. na Hvozdné. Přijďte prosím fandit naším borcům. Díky trenéři ⚽⚽⚽👍

19/07/2022

❗ Derby s Fryštákem v soutěžním utkání po více než 15 letech ❗

🧐 Zapátrali jsme v kronikách našeho oddílu 🧐 Naposledy se kostelečtí fotbalisté utkali na domácím hrišti se sousedním Fryštákem 28.9.2006. V utkání I.B třídy zvítězili hosté z Fryštáku 0:1.

Po velmi dlouhé době se utká Kostelec s Fryštákem v soutěžním utkání tuto neděli od 17:30 hodin, a to v 1. kole Poháru hejtmana Zlínského kraje.

17/06/2022

Výsledek domácího utkání ovlivnila situace ve druhé minutě před naší brankou trmavrma, faul na domácího hráče, bohužel neposouzen a po tomto kontaktu a tím i nezdařilém odkopu z malého vápna následoval souboj dvou protihráčů, ten byl posouzen správně, jako faul na soupeře v pokutovém území a následná proměněná penalta uklidnila hosty. Naše borce to všechny hodně zaskočilo protože chtěli uhrát nejlepší výsledek, poslední zápas před pauzou si chtěli pořádně užít a teď tohle!!!! Otřepali jsme se!!! Soupeř měl několik šancí, ale náš brankář byl opět všude 👍👍👍. Ve 20. minutě však nestačil na překrásnou trefu Adama K., který nechytatelnou střelou vymetl pavučinu v šibenici a zvýšil na 2:0 a tak i první poločas skončil. Druhý poločas jsme si začali fotbal užívat. Přestali jsme jenom bránit a vrhli jsme se do útoku. Několik šancí skončilo mimo branku, nebo je brankář soupeře zneškodnil. Při jedné se náš, do té chvíle výborně hrající, borec Miky Horský dostal do souboje o míč před brankou soupeře se stoperem. Hostující soupeř jej na hraně faulu obehrál (možná penalta se nekonala, neboť penalta je, když ji rozhodčí odpíská) a míč stoper vybojoval. Miky chtěl vybojovat míč zpět, bohužel zapomněl při tom na vše kolem a soupeře vzal s míčem ze zadu přes nohy tak neobratně a nepřiměřeně, že musel následovat trest nejvyšší v podobě červené karty. V tu chvíli jsme ztratili veškerou šanci uhrát nějaký dobrý výsledek. Byli jsme nuceni přetočit sestavu a musím říct, že to oživilo hru. Ano soupeř nám sice nasázel další 3 branky. Na druhou stranu musím říct, že jsme odehráli fotbalově nejlepší poločas sezóny, za což musím jako trenér všechny pochválit!!!!!. Tolik týmového výkonu jsme za celou sezónu nepředvedli!!!!! Max Fridrich byl k nezastavení, výborný výkon, spolupráce celé zálohy super a největší překvapení nasazení Matese Plška do útoku. Týme zlepšujeme se, soupeři z nás budou mít již příští sezónu Velký respekt!!!! Děkuji všem za celou sezónu a do nové se na Vás těšíme!!!! TrenéřiDan a Jarda. Poděkování platí také pro Naše fandy, Děkujeme Vám za Vaši podporu!!!!!!

15/06/2022

V sobotu se na hřišti v Kostelci uskuteční slavnostní ukončení sezóny. Všichni naši hráči se sejdou ve 12:00. Ve 12:15 hráče rozdělíme do týmů, ve 12:30 začnou soutěže, ve 13:30 budeme hrát fotbal a ve 14:30 proběhne slavnostní poděkování a rozloučení.
Zveme tímto nejen všechny naše hráče, ale i jejich rodiče, sourozence či kamarády. Občerstvení zajištěno.

06/06/2022

Středa 15.06.2022 od 17:30 hod
KOSTELEC-HVOZDNÁ
sraz 16,30hod

Timeline photos 06/06/2022

Zápas po první půli vyrovnaný a vyzdvihl bych výkon všech bez výjimky /0:1/ !!!!! Všechny střely a šance, které soupeř měl, náš brankář skvěle vychytal, kromě tedy jedné. Aby soupeř našeho brankáře vůbec překonal, musel využít jeho handicap. 4 branky z 5 jsme inkasovali z dalekonosných střel soupeře a vždy pod břevno. Tím nechci shazovat výkon soupeře, který byl jednoznačně lepší!!! Jenom je to pro naše fanoušky další ukazatel, že naši borci se fotbalově dotahují silnějším soupeřům!!!!!!!!!!!!!! Děkuji všem za bojovnost, fanouškům za podporu a Radimovi za předzápasovou organizaci!!!!!!

23/05/2022

V nedělním utkání jsme spálili všechny šance, které jsme měli. Naopak soupeř nám ukázal, jak se proměňuje téměř každá. Ač výsledek opět neodpovídá hře, zvedneme hlavu a budeme bojovat dál!!! 😉😉😉💪

20/05/2022

St.žáci Kostelec - Březová
neděle dne 22.05.2022
od 14 hod /sraz ve 13 hod/

15/05/2022

FK Příluky vs TJ Sokol Kostelec 6:0 (2:0). V téměř letním vedru a bez možnosti střídání jsme dnes podali bezzubý výkon a odvážíme si z Příluk porážku. Potěšil mě první poločas, kdy kluci bojovali a byli rovnocenným soupeřem. Po zranění kotníku Davida M. kolem 20.min první půle, jsme dohrávali v 11hráčích bez náhradníků!!! Davidovi přejeme brzké uzdravení. Děkuji za výkon Honzovi Kubešovi, který nastoupil, jako mladší žák a pral se o míč s o hlavu vyššími hráči. Nejvíce trenéra mrzí, že při výpadku 3-4 hráčů, kteří se dnes nemohli zúčastnit zápasu se nenajdou mladší kluci, kteří jsou vždy připraveni, kdykoliv zastoupit chybějící hráče. (někteří sice přijdou, ale nenastoupí). Škoda no, tak to je!!!!! Jasné, pokud chceme jednou vyhrávat, musíme se první naučit prohrávat a z každé porážky se poučit. Fotbalu zdar!!!!!
Tréňa

10/05/2022

TJ Sokol Kostelec vs TJ Kašava 2:4 /1:1/
Branky: Matty R. 19 min⚽️, Adam B. 62 min ⚽️ - Adam B. navíc ŽK za komentáře na osobu rozhodčího, čehož se musíme všichni vyvarovat!!!! Je to nedůstojné. Všichni víme, že rozhodčího musí všichni respektovat a my se musíme soustředit na naši hru a koncentrovat síly do utkání.
Soupeř z Kašavy přijel v 10 ti hráčích, což ve fotbale nemusí být vždy nevýhodou. Celé utkání soupeř vsadil na jednoho hráče Šimona M., který nám svým rychlým přímočarým sprintem s míčem nasázel ve druhém poločase 3 branky. Tím nechci shazovat kolektivní výkon soupeře, který byl v zápase lepší. V prvním poločase jej naši borci stačili pokrývat a pomohl nám hodně i brankář Adam Z., několika výbornými zákroky. A tak jsme po prvním poločase drželi nadějný výsledek 1:1. Jak už jsem několikrát klukům vysvětloval, chybí nám kousek, abychom začali vyhrávat. Potřebují se semknout jako tým a bojovností o každý míč to zlomit. Chybí nám přepínání a přesná střela na branku. Chtěl bych starším klukům v tomto utkání ukázat, jak se bojuje a spolupracuje!! Vzorem byla levá strana naší sestavy, když u toho byli mladší žáci, několikrát překrásné fotbalové kombinace Jan Z., Tobi P. Matty R. plynulý přechod z obrany do útoku. Díky kluci. V prvním poločase Matty R. skóroval po nádherné akci, za kterou bych chtěl také poděkovat všem aktérům. Jinak ke konci druhého poločasu jsme snížili dalekonosnou střelou Adama B., který na šestý pokus v zápase konečně trefil branku tak, jak jsme si všichni přáli a vykřesal malou naději na lepší výsledek. Bohužel naši borci už neměli sílu na obrat.
Děkuji rodičům a fanouškům za podporu. Tréňa

Videos (show all)

Štěpán M.
Rozvička je před tréninkem nezbytná!!
Když disciplína nefunguje, musíme se zdokonalovat!!!
Soustředění  2022 Podkopná Lhota.
Naše Tréninky
Hymna !!!
Úklid po tréninku 2
úklid po tréninku
!!!!!!! PRO RODIČE - PODÍVEJ SE AŽ DO KONCE !!!!!!!! VIDEO ZAČÍNÁ OD 1:50 MINUTY