Predictions for soccer games
E-mail: [email protected]
Twitter: #Bet_Profit We are trying to find soccer matches for "safe" betting.

Έρευνα για τα επίπεδα κατάθλιψης μεταξύ ομάδων αστέγων και γενικού πληθυσμού 2024 02/05/2024

Θα ήθελα όποιος το επιθυμεί να συμπληρώσει το παρακάτω ερωτηματολόγιο. Είναι ανώνυμο!! Θα χρησιμοποιηθεί σε μία έρευνα μίας πολύ καλής φίλης. Ας αφιρώσουμε 3-4 λεπτά να την στηρίξουμε. Ευχαριστώ!!!

Έρευνα για τα επίπεδα κατάθλιψης μεταξύ ομάδων αστέγων και γενικού πληθυσμού 2024 Το παρόν ερωτηματολόγιο διεξάγεται με ερευνητικούς σκοπούς του τμήματος μεταπτυχιακών σπουδών MSc Νευροψυχολογίας με Γνωσιακή Νευροεπιστήμη του Aegean College σε συνεργ...

26/03/2024

Η σημερινη μας προταση

4Ερωτηματολόγιο ΜΟΝΕΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 09/03/2024

Οποιος θελει, ας απαντήσει σε αυτο το ερωτηματολογιο. Προκειται για μια εργασια ενος φιλου. Ας τον στηριξουμε..

4Ερωτηματολόγιο ΜΟΝΕΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

28/01/2024

Παμε μια δυνατη 4αδα στο live

21/11/2023

Αυτή είναι η FUSSBALLLIEBE - Η επίσημη μπάλα των αγώνων του UEFA Euro 2024 που θα διαθέτει τεχνολογία Connected Ball η οποία στέλνει ακριβή δεδομένα από την μπάλα στους διαιτητές του VAR σε πραγματικό χρόνο, συμβάλλοντας στην ημιαυτόματη τεχνολογία οφσάιντ ⚽⚽⚽

10/11/2023
10/11/2023

Πόσοι θέλουν σημερινές προτάσεις?

05/11/2023

5/6 επιτυχίες στα προτεινόμενα ματς από την εφαρμογή μας. Συνεχίζουμε...

05/11/2023

Οι σημερινές μας προτάσεις

04/11/2023

Πέρασε και το live bet που δώσαμε στους συνδρομητές μας

04/11/2023

Για όσους ρισκάρουν λίγο παραπάνω, προτείνουμε τα εξής παιχνίδια...

04/11/2023

Για σήμερα Σάββατο έχουμε 7 προτεινόμενα ματς. Η απόδοση του δελτίου είναι 13. Ο καθένας μπορεί να παίξει τα παιχνίδια που θέλει.

03/11/2023

Οι σημερινές μας προτάσεις.

30/10/2023

Πως θα σου φαινόταν αν είχες πρόσβαση σε ένα πρόγραμμα όπου θα σου έδινε τη δυνατότητα να εντοπίζεις μόνος σου, αγώνες με υψηλό ποσοστό επαλήθευσης σημείου?

29/10/2023

Ένα live ταμείο που εστάλη στους συνδρομητές της εφαρμογής μας. Καλοφαγωτα..

29/10/2023

Μας "χάλασε" το απόλυτο η Λούμπεκ που δεν σκόραρε. Συνεχίζουμε..

29/10/2023

Οι προτάσεις της ημέρας.

28/10/2023

Επαλήθευση των προγνωστικών από την εφαρμογή μας και ΤΑΜΕΙΟ.
Συγχαρητήρια σε όσους ακολούθησαν.

28/10/2023

Σημερινή πρόταση

26/10/2023

Το σημερινο δελτιο με αποδοση 14+

15/10/2023

2-1 στο 83. Όποιος θέλει κάνει cash out.

13/10/2023

Η σημερινη πρόταση για 3x το ποντάρισμα.

Στην Πρέμιερ Λιγκ της Β.Ιρλανδίας φέτος, στα 14 από τα 15 παιχνίδια της Παρασκευής, έχουμε over 1,5 στο ματς. Μάλιστα στα μισά (8/15) το σημείο επαληθεύεται από το ημίχρονο.
Το ματς Λιχτενστάιν-Βοσνία Ερζεγοβίνη το βάλαμε 12&over 1,5 για να ανεβάσουμε λιγο την συνολική απόδοση.

Οποιος θέλει ακολουθεί όλο το δελτίο ή κάποια από τα προτεινόμενα παιχνίδια.