NK Zagreb - fan page, Zagreb Videos

Opatija - Zagreb 3-3, *6-5

24.09.2014. Stadion NK Opatija, Opatija.

Other NK Zagreb - fan page videos

24.09.2014. Stadion NK Opatija, Opatija. Pjesnici iz Kranjčevićeve završili su svoj ovogodišnji nastup u Hrvatskom kupu, porazom u Opatiji na jedanaesterce. Momčad četvrtoligaša Opatije ostvarila je jedan od najvećih uspjeha u povijesti kluba, izbacivši Zagreb u šesnaestini finala Hrvatskog nogometnog kupa. Tijekom cijele utakmice Zagreb je bio konstantno u rezultatskom zaostatku. Opatija je tri puta vodila, a Zagreb se tri puta vraćao u igru da bi na kraju izgubio utakmicu na jedanaesterce. Strijelci za Zagreb bili su Valentino Stepčić u 54' i 74', te Leopold Novak u sudačkoj nadoknadi, 90'+4'. U izvođenju jedanaesteraca precizni su bili redom: Musa, Bevab, Medić, Matić i Stepčić; dok je udarac Krovinovića domaći golman obranio.

Zagreb - Lokomotiva 2-0 82' Šulc
01.08.2014. Stadion u Kranjčevićevoj, Zagreb, Croatia. Drugi pogodak za Zagreb na utakmici protiv Lokomotive postigao je Matijas Šulc u 82. minuti na asistenciju Miroslava Konopeka (druga asistencija na utakmici, prva Stepčiću u 79. minuti) za konačnih 2-0 protiv Lokomotive i prvu pobjedu Zagreba (3.kolo) nakon sezone provedene u Drugoj i povratka u Prvu ligu.

Zagreb - Lokomotiva 1-0 79' Stepčić
01.08.2014. Stadion u Kranjčevićevoj, Zagreb, Croatia. Pogodak Valentina Stepčića na asistenciju Miroslava Konopeka u 79. minuti za vodstvo Zagreba protiv Lokomotive od 1-0.

Dražen Medić filozofija, 3. dio
Emisija Sport nedjeljom emitirana 11.05.2014. Dražen Medić o momčadi NK Zagreba i nogometu.

Dražen Medić filozofija, 2. dio
Emisija Sport nedjeljom emitirana 11.05.2014. Dražen Medić o Drugoj ligi.

Dražen Medić filozofija, 1. dio
Emisija Sport nedjeljom emitirana 11.05.2014. Dražen Medić o trenerima, treninzima i trenerstvu.

Zagreb - Rudeš 2-0 (1-0)
10.05.2014. Stadion u Kranjčevićevoj, Zagreb, Croatia. Nakon 32. kola Zagreb je potvrdio naslov prvaka Druge hrvatske nogometne lige i ostvario promociju u najviši razred hrvatskog nogometa. Kolo prije kraja i gostovanja u Vinkovcima, Zagreb je u Kranjčevićevoj ulici pred domaćim navijačima svladao momčad Rudeša rezultatom 2-0 (1-0), te tako ostvario nedohvatljivu prednost ispred prvog pratitelja, Cibalije. Po završetku susreta igrači su zajedno s navijačima emotivno proslavili pobjedu i naslov Prvaka. Strijelac za Zagreb bio je kapetan Josip Jurendić koji je dvaput bio siguran s bijele točke, u 9. i 67. minuti. Svoj doprinos ovom uspjehu dali su: Jakša Herceg, Dominik Livaković, Ante Mitrović, Filip Krovinović, Dino Štiglec, Božo Musa, Matej Marković, Tomislav Jurić, Marko Čerina, Dino Bevab, Tomislav Barišić, Ivan Ljubičić, Sven Dedić, Edin Šehić, Kenan Handžić, Ante Pinjuh, Filip Filipović, Leopold Novak, Josip Jurendić, Gabrijel Boban, Denis Kolinger, Valentin Stepčić i Bernard Matić.

Zagreb - Pomorac 3-0 (2-0)
02.05.2014. Stadion u Kranjčevićevoj, Zagreb, Croatia. Zagreb je u 31. kolu 2.HNL na Kranjčevićevoj ugostio momčad Pomorca i jednostavno rutinirano pobijedio rezultatom 3-0 (2-0). Put prema sigurnoj pobjedi zagrebaša otvorio je bivši zagrebaš Tomislav Labudović autogolom u 27. minuti kada se mreža Pomorca po prvi put zatresla.

Zagreb - Gorica 1-0
22.04.2014. Stadion u Kranjčevićevoj, Zagreb, Croatia. Zagreb je u 29. kolu 2.HNL protiv Gorice ostvario devetu uzastopnu domaću pobjedu uz gol razliku 21:2. Gorica je stradala "samo" 1:0. Zagreb je jedina neporažena momčad proljeća. Niz u kojem je ostvareno 11 pobjeda uz tri remija i gol razliku 28:5 započeo je još u 16. kolu davnog 16.11.2013. godine.

Sesvete - Zagreb 1-1 (0-0)

Zagreb - Dugopolje 3-0

Gorica - Zagreb 0-1 (0-0)