OK DON BOSCO, Zagreb Videos

Videos by OK DON BOSCO in Zagreb. Odbojkaški klub koji djeluje s djecom i mladima u svim dobnim kategorijama.

Boskice pružile vatromet🎇

Naše djevojke ostvarile su veliku pobjedu uoči prvenstvene stanke na domaćem terenu gdje su s 3:2 (27:25, 17:25, 25:20, 16:25, 15:10) savladale OK Marina Kaštela, do danas trećeplasiranu ekipu u Superligi🇭🇷

Igračice Don Bosca pokazale su sjajan karakter već u 1️⃣ setu vrativši se iz rezultatskog zaostatka.

Posustajanje u 4️⃣ setu nije ih omelo da zadnji set sjajno otvore i trasiraju put prema važnoj pobjedi koja ih je pogurala na 🔟 mjesto.

Velike čestitke djevojkama na čelu s trenericom Ivom, asistenticom Anom i svima koji su pomagali ekipi u prvom djelu prvenstva👏🏼👏🏼👏🏼

Veselimo se gledati vas nakon zimskog odmora☃️

#OKDonBosco #DonBosco #SuperLiga #HOS #HOSodbojka #odbojka #pobjeda

Click to enable sound Next

Other OK DON BOSCO videos

Boskice pružile vatromet🎇 Naše djevojke ostvarile su veliku pobjedu uoči prvenstvene stanke na domaćem terenu gdje su s 3:2 (27:25, 17:25, 25:20, 16:25, 15:10) savladale OK Marina Kaštela, do danas trećeplasiranu ekipu u Superligi🇭🇷 Igračice Don Bosca pokazale su sjajan karakter već u 1️⃣ setu vrativši se iz rezultatskog zaostatka. Posustajanje u 4️⃣ setu nije ih omelo da zadnji set sjajno otvore i trasiraju put prema važnoj pobjedi koja ih je pogurala na 🔟 mjesto. Velike čestitke djevojkama na čelu s trenericom Ivom, asistenticom Anom i svima koji su pomagali ekipi u prvom djelu prvenstva👏🏼👏🏼👏🏼 Veselimo se gledati vas nakon zimskog odmora☃️ #OKDonBosco #DonBosco #SuperLiga #HOS #HOSodbojka #odbojka #pobjeda

Pobjeda❗ Prva🎉🎉🎉 Naše odbojkašice stigle su do prve pobjede Superlige pobjedom 2:3 (25:15, 13:25, 14:25, 28:26, 9:15) u Splitu kod OK Brda👏🏼👏🏼👏🏼 Jako važna pobjeda i apsolutno zaslužena💪🏼 Želimo ekipi da osvoji mnoga 'brda i planine' 🧗🏻‍♀️🏔️ Bravo djevojke👏🏼🍻 #OKDonBosco #DonBosco #odbojka #HOSodbojka #HOS #SuperLiga

Krenula i mala odbojka🏐 Naša prva ekipa najmlađih kadetkinja do 1️⃣3️⃣ godina nastupa u Prvenstvu Zagreba gdje je na prvom okupljanju ostvarila 1️⃣ pobjedu od 3️⃣ odigrane utakmice. U 2️⃣ zagrebačkoj ligi naša ekipa Don Bosco 2️⃣ upisala je pobjedu i poraz, a cure iz Don Bosca 3️⃣ poražene su u oba susreta. Bravo za sve i uživajte u slavlju djevojaka iz ekipe Don Bosco 2️⃣ 🎊 #OKDonBosco #DonBosco #mala #malaodbojka #odbojka #ZOS #PrvenstvoZagreba

Mini cure vrlo dobre👏🏼👏🏼
Mini cure vrlo dobre👏🏼👏🏼 U 2. zagrebačkoj ligi za najmlađe kadetkinje do 11 godina naše ekipe ponovno su pokazale da su napredovale. Druga ekipa je slavila u obje utakmica, a ekipe Don Bosco 3 i Don Bosco 4 upisale su po pobjedu i poraz. Čestitamo im i radujemo se vidjeti ih opet na terenu🏐 #OKDonBosco #DonBosco #ZOS #PrvenstvoZagreba #mini #miniodbojka #odbojka

Seniorke obilježile svjetski dan osoba sa sindromom Down Svake godine 21. ožujka obilježava se dan osoba sa sindromom Down, a simbolično im svi mogu dati podršku nošenjem rasparenih čarapica kako bi uz njihove zarazne osmijehe podržali i njihovu različitost. Ljubav ne broji kromosome, ali broji osmijehe, lijepe riječi i blagoslove, a upravo su toga prepuna srca onih s jednim kromosomom viška. ❤️ #OKDonBosco #DonBosco #SvjetskiDanOsobaSaDownSindromom #WorldDownSyndromeDay