MKS Pogoń Prus Siedlce

Siedlecka drużyna piłki ręcznej Miejski Klub Sportowy POGOŃ Prus Siedlce jest to drużyna zajmująca się szkoleniem młodzieży od 2009 roku. Popiełuszki 8.

Wcześniej klub nazywał się UKS Prus Siedlce, z powodu organizacyjnych w 2016 klub został przeniesiony do MKS Pogoń Prus Siedlce. W sezonie 2011/12 i 2012/2013 uczestniczyliśmy w II klasie rozgrywkowej, obecnie występujemy w III lidze. Mecze rozgrywamy na hali ZSP nr w Siedlcach przy ul.

20/04/2023

My już nie gramy, ale dzieci w mieście stale się rozwijają!

‼️OGŁOSZENIE ‼️

‼️Handball MKS Pogoń Siedlce ogłasza nabór do sekcji piłki ręcznej dziewcząt z rocznika 2008/2009. Zapraszamy do wspólnej przygody w zespołach juniorki młodszej oraz młodziczki‼️

Wszystkie potrzebne informacje znajdują sie na plakacie oraz bezpośrednio u trenerów.

15/04/2018

Niestety wracamy z Łodzi bez punktów, przegrywamy 39:24. Na dzisiejsze spotkanie z powodu kontuzji pojechaliśmy w bardzo osłabionym składzie.
Spotkanie bardzo szybko ułożyło się po myśli drużyny z Łodzi. Mimo że w 5 minucie meczu wyszliśmy na prowadzenie 2:1, to kolejne minuty lepsze były dla zawodników z Łodzi. Już w 10 minucie przegrywaliśmy 6:3. Gospodarze powoli powiększali swoją przewagę, w 23 minucie spotkania zawodnicy z Łodzi prowadzili już różnicą 10 bramek (19:9). Do końca pierwszej części spotkania zniwelowaliśmy minimalnie stratę i na przerwę schodziliśmy przegrywając 21:13.
Druga część spotkania miała bardzo podobny przebieg do pierwszej. W 41 minucie gospodarze prowadzili 26:15. Przez kolejnych kilka minut gra toczyła się bramka za bramkę, następnie Łodzianie po kilku bramkach z rzędu wyszli na 14 bramkowe prowadzenie(35:21). Całe spotkanie niestety przegrywamy bardzo wysoko 39:24.
Za tydzień w sobotę (21 kwiecień) o godzinie 16 w ostatnim meczu sezonu podejmiemy drużynę z Płocka, która już sobie zapewniła awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Skład: Altin Jakub, Chromiński Jakub, Waberski Adam - Nowak Jakub, Wawryniuk Jakub(8), Kobyliński Jacek(1), Żółkowski Kacper(1), Pogonowski Mateusz(1), Tchórzewski Wojciech(8), Kryszczuk Jakub(5)

17/03/2018

Niestety wracamy z Białej Podlaskiej bez punktów, przegrywamy 36:24.
Początek spotkania był wyrównany, do 15 minuty mecz toczył się w okolicach remisu, w kolejnych minutach lepiej prezentowali sie zawodnicy gospodarzy, którzy w 24 minucie wyszli na 5 bramkowe prowadzenie (14:9). Na przerwę schodzilismy przegrywając 19:13.
Początek drugiej części meczu lepiej wygladal dla drużyny z Białej Podlaskiej, która w 38 minucie prowadziła już 24:15. Przez następne 12 minut gra naszego zespołu w defensywie wyglądała lepiej, gospodarze w tym czasie rzucili tylko 1 bramkę, lecz my w tym czasie odpowiedzielismy tylko 4 (25:19). Ostatnie minuty spotkania były dla zawodników z Białej Podlaskiej i po końcowej syrenie gospodarze mogli cieszyć się z wysokiej wygranej 36:24.
Skład: Jakub Altin, Jakub Chrominski, Adam Waberski - Jakub Nowak, Bartosz Niedziolka(2), Jakub Wawryniuk(2), Jan Borkowski, Jacek Kobyliński, Kacper Zolkowski(3), Mateusz Pogonowski, Wojciech Tchórzewski(11), Michał Czarnecki, Rafał Kacprzak(1), Jakub Kryszczuk(1), Arkadiusz Zbucki(4)
Następny mecz rozegramy w kwietniu w Łodzi z tamtejszą Anilana.

11/03/2018

Przegrywamy z drużyną ze Zwolenia 27:33.
Mecz rozpoczął się lepiej dla naszej drużyny, w 3 minucie prowadziliśmy 2:0, jednak z kolejnymi minutami vice lider 3 ligi prezentował się lepiej. Drużyna ze Zwolenia szybko doprowadziła do remisu, a następnie objęła prowadzenie. W 17 minucie przegrywaliśmy 10:6. Po przerwie na żądanie od trenera gra się bardziej wyrównała. Zniwelowaliśmy lekko straty i na przerwę schodziliśmy przegrywając 15:13.
Druga połowa ponownie rozpoczęła się lepiej dla naszego zespołu. W 34 minucie doprowadziliśmy do remisu, aby w kolejnej minucie wyjść na prowadzenie 17:16. Niestety ponownie kolejne minuty były słabsze w naszym wykonaniu i goście szybko odzyskali prowadzenie (40 minuta 18:21). Przez kolejne 12 minut mecz toczył się bramka za bramkę, aż po 3 bramkach z rzędu naszego zespołu zdobyliśmy bramkę kontaktową i ponownie walczyliśmy o zwycięstwo (54 minuta 25:26). Niestety ostatnie 6 minut spotkania to seria błędów z naszej strony, co bardziej doszczętnie wykorzystała drużyna ze Zwolenia, która po końcowej syrenie mogła cieszyć się ze zwycięstwa 27:33.
Kolejne spotkanie rozegramy 17 marca w Białej Podlaskiej.
Skład: Altin Jakub, Chromiński Jakub, Waberski Adam - Nowak Jakub, Niedziółka Bartosz, Borkowski Jan(1), Kobyliński Jacek, Żółkowski Kacper, Pogonowski Mateusz(1), Turyk Paweł(2), Tchórzewski Wojciech(8), Czarnecki Michał(1), Kacprzak Rafał(7), Kryszczuk Jakub(5), Zbucki Arkadiusz(2)

25/02/2018

Niestety w kolejnym spotkaniu schodzimy z parkietu pokonani. Tym razem musimy uznać wyższość drużyny z Białegostoku, gdzie przegrywamy 33:22.
Początek spotkania był bardzo wyrównany, w wyniku czego w 10 minucie spotkania na tablicy można było zobaczyć wynik 4:4. Niestety ale już 3 minuty później drużyna z Białegostoku wyszła na 2 bramkowe prowadzenie, które utrzymywała do niemalże końca pierwszej części spotkania. W pewnych momentach pierwszej połowy rzucaliśmy bramki kontaktowe, jednak niestety nie udało nam się ani razu doprowadzić do remisu. Pierwsze połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 15:12.
Druga część źle rozpoczęła się dla naszej drużyny. Przez długie momenty nie mogliśmy trafić do bramki gospodarzy, co prowadziło do coraz wyższego prowadzenie drużyny z Białegostoku. W 45 minucie przegrywaliśmy już 6 bramkami (21:15). Na 5 minut przed zakończeniem spotkania przewaga dalej utrzymywała się na 6 bramkach (26:20). W ostatnich minutach staraliśmy się jakoś zniwelować przewagę, jednak przez dużą liczbę błędów w ataku gospodarze wyprowadzali szybkie kontry z których zdobywali łatwe bramki. Całe spotkanie niestety przegraliśmy bardzo wysoko 33:22.
Skład: Altin Jakub, Chromiński Jakub, Waberski Adam - Nowak Jakub, Niedziółka Bartosz(1), Wawryniuk Jakub(5), Borkowski Jan(1), Kobyliński Jacek(1), Żółkowski Kacper(1), Turyk Paweł(1), Tchórzewski Wojciech(6), Czarnecki Michał(1), Kacprzak Rafał(6), Kryszczuk Jakub, Zbucki Arkadiusz(1)

25/02/2018

Zapraszamy na najlepszą pizzę w mieście!

Wjeżdżamy z naszą nową promocją!!
😍😍😍😍
Zasady? Patrzysz na datę w kalendarzu i tyle procent dostajesz rabatu na pizzę!!! Smacznie i prosto!!
Promocja trwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15. Smacznego!!

11/02/2018

Niestety druga rundę rozpoczynamy od przegranej w Piotrkowie Trybunalskim!
Mecz rozpoczął się dużo lepiej dla gospodarzy dzisiejszego spotkania. W 10 minucie mieliśmy na swoim koncie tylko 1 bramkę, a gospodarze aż 6. Z biegiem czasu mecz wyglądał dla nas lepiej. Powoli odrabialismy straty do drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego i w 23 minucie przegrywalismy tylko 9:8. Końcówkę pierwszej części spotkania lepiej rozegrali gospodarze i na przerwę schodzilismy przegrywając 3 bramkami(16:13).
Pierwsze minuty drugiej połowy były wyrównany, w 35 minucie na tablicy był wynik 18:15. Kolejne minuty były dużo gorsze, przez 7 minut nie potrafiliśmy rzucić bramki podczas gdy gospodarze pokonali naszego bramkarza 5 razy i w 42 minucie gospodarze prowadzili już 8 bramkami. Ponownie kolejne minuty były lepsze w naszym wykonaniu. Na 3 minuty przed zakończeniem spotkania gospodarze prowadzili 29:24 i już byli pewni ze nie przegrają tego spotkania. Całe spotkanie zakończyło sie przegrana naszej drużyny 33:24.
Skład i ilość bramek zawodników: Altin Jakub, Nowak Jakub, Niedziolka Bartosz 1, Borkowski Jan, Kobyliński Jacek, Zolkowski Kacper 5, Pogonowski Mateusz 1, Turyk Paweł, Chrominski Jakub, Tchórzewski Wojciech 9, Czarnecki Michał, Waberski Adam, Kacprzak Rafał 4, Kryszczuk Jakub 1, Zbucki Arkadiusz 3

24/12/2017

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym kibicom radosnych, zdrowych, spokojnych świąt Narodzenia Pańskiego spędzonych w rodzinnym gronie!
Merry Christmas Everyone🎄👼🎅

Podlasie24.pl 18/12/2017

Podlasie24.pl relacja i trochę zdjęć z ostatniego meczu w tym roku z drużyną z Łodzi :)

Podlasie24.pl Najnowsze informacje z regionu

16/12/2017

Kończymy rok zwycięstwem nad drużyną z Łodzi 31:29(13:16)!
Mecz rozpoczął się bardzo wyrównanie, oba zespoły rzucały bramka za bramkę i żadna z drużyn nie mogła wyjść na wyższe prowadzenie. Dopiero przy stanie 6:6 goście rzucili 3 bramki z rzędu i wyszli na prowadzenie 9:6, a w 21 minucie meczu nawet na 4 bramkowe (8:12). Nie pozostawaliśmy dłużni i po 3 bramkach z rzędu mieliśmy już tylko bramkę straty (23 minuta 11:12). Na 3 minuty przed zakończeniem pierwszej części spotkania goście wyszli na najwyższe prowadzenie w tym spotkaniu(11:16), jednak udało nam się zdobyć 2 bramki z rzędu i na przerwę schodziliśmy przegrywając 16:13.
Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani, aby odrobić straty i wyjść z dzisiejszego spotkania zwycięsko. Nasze założenia ustalone w szatni poskutkowały i w 37 minucie doprowadziliśmy do wyrównania 19:19. Od tego stanu, aż do 52 minuty oba zespoły wymieniały się na jednobramkowym prowadzeniu. W 52 minucie udało nam się odskoczyć na 2 bramki, a na 120 sekund przed zakończeniem spotkania mieliśmy 4 bramkowe prowadzenie (31:27) i wiedzieliśmy że tego meczu już nie możemy przegrać. Ostatnie 2 bramki meczu padły łupem gości i po końcowej syrenie mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa 31:29.
Altin Jakub, Nowak Jakub, Wawryniuk Jakub, Borkowski Jan 1, Kobyliński Jacek, Żółkowski Kacper 1, Kicka Kamil 3, Pogonowski Mateusz 1, Wiśniewski Kamil, Turyk Paweł 1, Chromiński Jakub, Tchórzewski Wojciech 12, Czarnecki Michał 4, Kacprzak Rafał 2, Kryszczuk Jakub 4, Zbucki Arkadiusz 2

09/12/2017

Jedno z ciekawszych zdjęć z naszego ostatniego wyjazdowego meczu z SPR Handball Płock. Możemy wracać do domu pokonani, ale nikt nigdy nie odbierze nam woli walki...

SPR Handball wygrywa, ale goście stawili dzielny opór 03/12/2017

Relacja z dzisiejszego spotkania z drużyną SPR Handball Płock od ePlock.pl

SPR Handball wygrywa, ale goście stawili dzielny opór Szczypiorniści z Płocka pokonali w ostatnim meczu I rundy III ligi warszawsko-mazowieckiej MKS Prus-Pogoń Siedlce 37:21 (15:11) i zakończyli ją na 1. miejscu w tabeli z kompletem zwycięstw, będąc jedyną niezwyciężoną drużyną w całych rozgrywkach.

03/12/2017

Niestety wysoko przegrywamy w Płocku i wracamy do Siedlec bez punktów.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, na początku gospodarze wyszli nawet na 3 bramkowe prowadzenie (9 minuta), jednak potrafiliśmy te straty odrobić i w 22 minucie wyrównać wynik (8:8). Na 3 minuty przed zakończeniem pierwszej części spotkania dalej utrzymał się wynik remisowy (11:11), jednak ostatnie 180 sekund to dwa błędy sędziów dzisiejszego spotkania, z czego drużyna z Płocka wyprowadziła szybkie kontrataki dzięki czemu na przerwę schodziliśmy przegrywając 15:11.
Początek drugiej części spotkania był dla drużyny z Płocka, Z minuty na minutę gospodarze powiększali swoją przewagę i na kwadrans przez zakończeniem spotkania osiągnęli 10 bramkowe prowadzenie(25:15). Od tego mniej więcej momentu próbowaliśmy kilku nowych ustawień, nawet prób wycofania bramkarza dzięki czemu mogliśmy grać w przewadze w ataku. Płocczanie wykorzystywali nasze błędy w ataku i rzucali do naszej pustej bramki. Całę spotkanie zakończyło się zdecydowanym i zasłużonym zwycięstwem drużyny z Płocka 37:21.
A już 16 grudnia o godzinie 19 na hali "samochodówki" rozegramy ostatnie spotkanie w pierwszej rundzie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Łodzi. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Photos from MKS Pogoń Prus Siedlce's post 11/11/2017

Niestety przegrywamy swój trzeci mecz w sezonie, tym razem tracimy punkty z drużyną z Białego Podlaskiej.
Lepiej w spotkanie weszła drużyna z Białej Podlaskiej. W 2 minucie meczu to my prowadziliśmy 2:1, ale kolejne 4 bramki padły łupem gości dzięki czemu wyszli oni na prowadzenie 5:2. Jednak bardzo szybko wyrównaliśmy (6:6), a kolejne minuty już były bardzo wyrównane. Zespoły rzucały bramka za bramkę, a w 22 minucie spotkania objęliśmy dwubramkowe prowadzenie. Nie trwało ono jednak zbyt długo, zawodnicy z Białej Podlaskiej bardzo szybko wyrównali i wyszli na prowadzenie. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 15:13 dla gości.
Początek drugiej połowy był ponownie niezwykle wyrównany, w 37 minucie przegrywaliśmy tylko 1 bramką (17:18). Przez kolejne minuty nasza gra lekko się posypała, a zawodnicy z Białej Podlaskiej bardzo konsekwentnie to wykorzystali wychodząc na prowadzenie 24:17. Do końcowej syreny już mecz toczył się ponownie bardzo wyrównanie, drużyna z Białej Podlaskiej kontrolowała przebieg spotkania. Do samego końca mecz ponownie się wyrównał, a po końcowej syrenie tablica wyników wskazywała na wygraną gości 31:23.
Altin Jakub, Chromiński Jakub, Niedziółka Bartosz, Kordecki Jakub 2, Borkowski Jan, Mrozik Kamil, Żółkowski Kacper, Kicka Kamil 3, Pogonowski Mateusz 4, Wiśniewski Kamil, Turyk Paweł 5, Tchórzewski Wojciech 5, Czarnecki Michał, Kacprzak Rafał 1, Kryszczuk Jakub 2, Zbucki Arkadiusz 1

PS. Tutaj muszę dodać parę słów na temat zachowania kibiców UKS Olimpia Biała Podlaska. Nigdy tego nie robiliśmy, ale to co zdarzyło się dzisiaj, przelało czarę goryczy. Każdy popełnia błędy - sędziowie, zawodnicy, trenerzy, ale to nie usprawiedliwia zachowania, co niektórych kibiców drużyny przyjezdnej. Wyzwiska i groźby w kierunku sędziów stolikowych ("Poczekamy na niego! Zobaczymy co wtedy powie!"), jednak to co stało się na górnej trybunie zasługuje na potępienie. Jedna z pań kibicujących drużynie z Białej P. w trakcie meczu prowokowała swoim zachowaniem inne osoby, a gdy skończyły się jej argumenty słowne postanowiła uderzyć w twarz jednego z naszych kibiców. Osoba dużo starsza, która raczej powinna dawać przykład. Proszę pamiętać, że agresja rodzi agresję, a każdy ma prawo do obrony swojego ciała.
Szkoda, że w tym szczególnym dla nas dniu jakim jest Święto Odzyskania Niepodległości, atmosferę rodzinnego pikniku zakłóciły takie właśnie incydenty.

Poniżej fotogaleria z dzisiejszego meczu:

08/10/2017

Niestety przegrywamy kolejne spotkanie w tym sezonie :(
Mecz dużo lepiej rozpoczęli goście, już w 4 minucie prowadzili 3:0. Na szczęście kolejne minuty pozwoliły na lepszą grę naszego zespołu dzięki czemu w 12 minucie doszliśmy naszych rywali i na tablicy można było zobaczyć wynik 4:4. Do prawie samego końca pierwszej połowy obie drużyny szły łeb w łeb. Ponownie w ataku popełnialiśmy dużo błędów przez co nie mogliśmy wyjść na chociaż jednobramkowe prowadzenie. Dopiero w 28 minucie meczu wyszli na 1 bramkę przewagi(12:11) i taką przewagę utrzymaliśmy do końca pierwszej odsłony. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 13:12.
Ponownie źle rozpoczęliśmy drugą połowę. Goście bardzo szybko odzyskali prowadzenie(13:14), które cały czas utrzymywali. W 39 minucie meczu na tablicy był wynik 16:16 i to był niestety ostatni pozytywny wynik dla naszego zespołu w tym meczu. Na kwadrans przez zakończeniem spotkania goście wyszli na 2 bramkowe prowadzenie (18:16). Niestety kolejne minuty to bardzo słaba postawa naszej drużyny, coraz większa ilość błędów w ataku oraz gorsza gra w defensywie pozwoliła gościom kontrolować spotkanie do ostatniej sekundy dzisiejszego spotkania. Całe spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Białegostoku 26:20.
Skład:
Altin Jakub, Chromiński Jakub, Szlaski Sebastian, Niedziółka Bartosz (1), Kordecki Jakub (2), Borkowski Jan, Żółkowski Kacper, Kicka Kamil (6), Pogonowski Mateusz (1), Wiśniewski Kamil, Turyk Paweł (1), Tchórzewski Wojciech (7), Czarnecki Michał, Kacprzak Rafał, Kryszczuk Jakub, Zbucki Arkadiusz (2)

30/09/2017

Niestety słabo rozpoczynamy rozgrywki III ligi w tym sezonie!
Mecz od początku nie układał się po naszej myśli, w 4 minucie na tablicy był wynik 1:1 i to był ostatni remis w tym spotkaniu. Od samego początku spotkania popełnialiśmy bardzo dużo błędów własnych, w wyniku tego w 10 minucie przegrywaliśmy 4:1, a w 17 9:2!! Od tego momentu zaczęła się lepsza gra naszego zespołu, troszkę mniej błędów własnych oraz lepsza skuteczność pozwoliła nam dojść zespół z Piotrkowa Trybunalskiego na 3 bramki (28 minuta 9:12). Niestety ale na przerwę schodziliśmy przegrywając 14:9.
Na drugą część spotkania wyszliśmy zmotywowani, aby odrobić powoli straty i objąć prowadzenie. Niestety ponownie w dużym stopniu dały o sobie dać błędy własne, w wyniku czego w 40 minucie przegrywaliśmy 21:10, a w 46 minucie było już niestety 26:12 dla gości. Ostatni kwadrans meczu był ponownie troszkę lepszy, ale to goście zasłużenie wygrali całe spotkanie 37:21.
Podczas meczu, aż 3 zawodników naszego zespołu doznało kontuzji. Przez rozpoczęciem spotkania kontuzji kolana doznał nasz bramkarz Adam Waberski, natomiast podczas meczu rozcięcie skóry głowy oraz brody doznali Jakub Kordecki oraz Kamil Kicka.
Skład(oraz ilość bramek): Chromiński Jakub, Szlaski Sebastian, Niedziółka Bartosz(4), Kordecki Jakub(2), Borkowski Jan, Żółkowski Kacper, Kicka Kamil(1), Pogonowski Mateusz, Wiśniewski Kamil, Turyk Paweł, Tchórzewski Wojciech(11), Czarnecki Michał, Kacprzak Rafał(1), Kryszczuk Jakub(1), Zbucki Arkadiusz(1)

Timeline photos 30/09/2017

Już za pół godziny o 15 rozpoczniemy zmagania w III lidze! Bądźcie tam razem z nami!

SportSiedlce.pl » III liga za progiem. Czy Pogoń stać na awans? 29/09/2017

A tutaj zapowiedź jutrzejszego meczu z Piotrkowianinem. Bądźcie na bieżąco z informacjami o nas wraz z naszym patronem medialnym SportSiedlce.pl

SportSiedlce.pl » III liga za progiem. Czy Pogoń stać na awans? Już w sobotę 30 września trzecioligowi szczypiorniści Pogoni Siedlce zainaugurują rozgrywki ligowe. Siedlczanie na początek we własnej hali zmierzą się z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Timeline photos 25/09/2017

Teraz rozciąganie i na dzisiaj kończymy - a już w sobotę rozpoczynamy zmagania w III lidze!

05/09/2017

Uwaga uwaga - jeśli jeszcze o tym nie wiecie to chcielibyśmy wam przekazać, że niedawno ruszył nasz profil na Instagramie - pogonsiedlcehandball -->> Zapraszamy wszystkich użytkowników Insta do obserwowania!! I nie zapomnijcie przekazać tego znajomym!! 👍👍🥅

Timeline photos 29/08/2017

A po każdym treningu obowiązkowe rozciąganie

Kolejny dzień za nami - forma idzie w górę

18/08/2017

Obserwujcie naszego Instagrama - pogonsiedlcehandball 😁

12/08/2017

Kto jeszcze nie miał okazji zaobserwować naszego profilu na Instagramie, gorąco zapraszamy do zrobienia tego już teraz - pogonsiedlcehandball !!👍😁🏆🥇

11/08/2017

Nawet upały nam nie przeszkadzają!

07/08/2017

Uwaga uwaga! Mamy niespodziankę dla naszych kibiców - w dniu dzisiejszym ruszył nasz profil na Instagramie 😁
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obserwowania naszego profilu - pogonsiedlcehandball

Kliknij tutaj i wesprzyj W drodze po medal! BeachHandball | Emil Kożuchowski na Pomagam.pl 24/05/2017

Nasz trener potrzebuje pomocy w wystartowaniu w Mistrzostwach polski oraz Pucharze Polski w bardzo widowiskowej piłce ręcznej plażowej! Pomóżcie mu wysyłając chociaż kilka złoty lub udostępniając wydarzenie! Każda złotówka, każde udostępnienie przybliża go do celu! :)

Kliknij tutaj i wesprzyj W drodze po medal! BeachHandball | Emil Kożuchowski na Pomagam.pl Witamy! Zwracamy sie do was o pomoc w wystartowaniu w Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Polski. Jestesmy zawodnikami uprawiajacymi mało znaną dyscyplinę jaką jest piłka ręczna plażowa. Chcemy to zmienić! BeachHandball jest sportem widowiskowym, dającym duzo emocji nam oraz kibicom! Pomóżcie w ...

SportSiedlce.pl » Emil Kożuchowski: Sport uczy wytrwałości 17/05/2017

SportSiedlce.pl » Emil Kożuchowski: Sport uczy wytrwałości Jak pan podsumuje miniony sezon?

SportSiedlce.pl » Kożuchowski wyróżniony. Trener Pogoni zagra w reprezentacji 12/04/2017

SportSiedlce.pl » Kożuchowski wyróżniony. Trener Pogoni zagra w reprezentacji Trener trzecioligowej Pogoni Siedlce Emil Kożuchowski został powołany do kadry narodowej seniorów w piłce ręcznej plażowej. Zgrupowanie odbędzie się od pie

Kończymy sezon zwycięstwem nad MKS Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski! Zapraszamy do relacji z meczu oraz fotogalerii z tego spotkania!
Mecz rozpoczął się bardzo źle dla naszego zespołu, słaba gra w defensywie oraz duża liczba nieskutecznych rzutów skutkowała coraz wyższym prowadzeniem gości z minuty na minutę(7 minuta 3:5, 15 minuta 4:10, 22 minuta 7:14). Ostatnie minuty były już nieco lepsze, poprawiliśmy trochę grę w defensywie dzięki czemu na przerwę schodziliśmy przegrywając 4 bramkami(12:16).
W drugiej części meczu wrzuciliśmy wyższy bieg, agresywna obrona oraz skuteczna gra w ataku pozwoliły nam dojść Piotrków Trybunalski na remis w 45 minucie (20:20), a po chwili wyjść na pierwsze prowadzenie w tym spotkaniu 21:20. W 50 minucie mieliśmy już 2 bramki przewagi (23:21), goście jednak szybko doprowadzili do wyrównania (23:23). Ostatnie 5 minut wygraliśmy 4:1, dzięki czemu po końcowej syrenie to nasz zespół cieszył się ze zwycięstwa 27:24.
To było nasze ostatnie spotkanie w tym sezonie. Obecnie zajmujemy 3 miejsce w tabeli, jednak goniący nas zespół z Regimina w tym sezonie rozegra jeszcze 2 mecze i na koniec możemy zająć 4 miejsce. W dniu dzisiejszym KS Warszawianka po wygranej nad zespołem SPR "Pabiks" Pabianice zapewnił sobie awans do 2 ligi. Zespołowi z Warszawy gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie w 2 lidze! :)

Fot. Maciej Sztajnert Piłka ręczna (III liga) Pogoń Siedlce – Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski 27;24 w ZSP Nr 3 w Siedlcach 88 new photos · Album by Maciej Sztajnert

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Siedlce?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.