Pekao Szczecin Open 2022 🎾

09/09/2022

Akredytacja na Pekao Szczecin Open 2022 przyznana ❗️📸

To będzie zdecydowanie jedno z najciekawszych doświadczeń w mojej fotograficznej przygodzie. 😍

Turniej jest bardzo długi, więc mam nadzieję, że uda mi się uwiecznić wiele ciekawych chwil. 🎾

Photos from FASE - Football Academy School of Excellence's post 27/08/2022

Z lekkim opóźnieniem, ale zapraszam do oglądania. 🖐📸

➡️ FASE - Football Academy School of Excellence x know.it

Photos from KowalskyPhotos's post 25/08/2022

Piąta edycja Memoriał Wiesława Maniaka za nami ❗️

Padły naprawdę świetne wyniki w kończącym się już powoli sezonie lekkoatletycznym. Na szczególną uwagę zasługują rezultaty uzyskane w biegu na 200 metrów mężczyzn, który był konkurencją rozgrywaną w ramach dwuboju sprinterskiego. Wygrał Reynier Mena (Kuba) z fenomenalnym 19,95 sekundy, a chwilę wcześniej ten sam dystans w 20,27 sekundy przebiegł Przemysław Słowikowski (czwarty wynik w historii polskiej lekkoatletyki). 💪

Bohaterami tej sesji są Angelika i Marek. 👩‍❤️‍👨

Więcej zdjęć znajdziecie na mojej stronie internetowej. Link w komentarzach ⬇️⬇️⬇️

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, możesz wesprzeć mnie stawiając mi wirtualną "kawkę". Link również w komentarzach ⬇️⬇️⬇️

Photos from FASE - Football Academy School of Excellence's post 11/08/2022

Zapraszam do oglądania. 🖐📸

Photos from FASE - Football Academy School of Excellence's post 01/08/2022

Zapraszam do oglądania po raz drugi. 🖐📸

Photos from FASE - Football Academy School of Excellence's post 31/07/2022

Photos from KowalskyPhotos's post 22/07/2022

Pierwsza połowa na konto Brøndby IF, a w drugiej zdecydowanie dominowała Pogoń Szczecin. ⚽

Lepiej w to spotkanie weszli przyjezdni z Danii, ale Portowcy bardzo dobrą postawą w drugiej połowie zdobyli zasłużonego gola, który finalnie dał im remis. O awans do trzeciej rundy UEFA Europa League Conference na pewno łatwo nie będzie, tym bardziej, że wszystko rozegra się na trudnym wyjazdowym terenie, ale sytuacja nadal jest otwarta, a szala właśnie po tej drugiej połowie przechyla się na stronę Szczecinian. 👌

Zdjęcia z meczu znajdziecie na mojej stronie internetowej. Link w komentarzu ⬇️⬇️⬇️

21/07/2022

UEFA Europa League Conference 📸

⚽ Pogoń Szczecin vs. Brøndby IF ⚽

Photos from KowalskyPhotos's post 18/07/2022

Pierwszy mecz sezonu 2022/2023 PKO Ekstraklasa w Szczecinie wygrany przez gospodarzy❗⚽

Pogoń Szczecin pokonała 2:1 wracający po wielu latach przerwy do Ekstraklasy RTS Widzew Łódź i przypisała sobie pierwszy w tym sezonie komplet punktów. Beniaminek jednak nie ma się czego wstydzić, bo postawił Portowcom naprawdę mocne warunki. Jako pierwszy strzelił gola za sprawą Bartłomieja Pawłowskiego. Dla gospodarzy trafiali Zahović i Biczachczjan.🔥

17/07/2022

⚽ Pogoń Szczecin vs. RTS Widzew Łódź ⚽

Kolejny sezon PKO Ekstraklasa czas start 📸

15/07/2022

Akredytacja na mecz II rundy eliminacji UEFA Europa League Conference potwierdzona ❗📸

Najpierw jednak start PKO Ekstraklasa i mecz z RTS Widzew Łódź, który już w niedzielę o 17:30. ⚽

ℹ️ Dokładne terminy meczów II rundy eliminacji do pomiędzy Pogonią Szczecin i Brøndby IF:

📌 I mecz: Pogoń Szczecin - Brondby IF, czwartek, 21 lipca, g. 18:30.

📌 II mecz: Brondby IF - Pogoń Szczecin, czwartek, 28 lipca, g. 20:00.

13/07/2022

Akredytacja stała na jesienne mecze Pogoń Szczecin przyznana ❗📸

Do zobaczenia na stadionie, oby jak najwięcej razy. 🔥⚽

Photos from KowalskyPhotos's post 08/07/2022

Udany początek Pogoń Szczecin w UEFA Europa League Conference ❗

Portowcy byli lepsi od KR Reykjavík i już w pierwszej połowie ustawili wynik spotkania na 3:0. W drugiej połowie oba zespoły strzeliły jeszcze po golu i mecz zakończył się finalnie wynikiem 4:1 dla Pogoni. 💪

Dobry start w europejskich pucharach i nadzieja, że wyjazd do malowniczej Islandii jest już tylko formalnością. ✌

Photos from KowalskyPhotos's post 13/06/2022

Czwarta edycja Małego Memoriału im. Ireny Szewińskiej organizowanego przez Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje za nami ❗️

Po raz trzeci miałem okazję pracować przy tych zawodach i naprawdę czekam już na kolejną edycję 📸 Były świetne wyniki, była fajna pogoda, było dużo pozytywnych emocji i uśmiechów, pojawiły się też smutki i łzy, ale właśnie to jest piękne w lekkoatletyce i w sporcie ❤️

Zdjęcia z zawodów znajdziecie na mojej stronie internetowej. Link w komentarzu ⬇️⬇️⬇️

12/06/2022

Działamy w Międzyzdrojach 📸

💥 IV Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej organizowany przez Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje 💥

Wyniki można śledzić online za pośrednictwem strony Domtel Sport Timing. Link wrzucam w komentarzu ⬇️⬇️⬇️

Photos from KowalskyPhotos's post 24/05/2022

Wczoraj mocno świeciło 🌞Mimo wszystko 📷 bardzo udane 💪

Bohaterką sesji była Wiktoria 💥

Więcej zdjęć na mojej stronie internetowej. Link w komentarzu ⬇️⬇️⬇️

22/05/2022

Ja wczoraj na meczu być nie mogłem, ale fajnie było część sezonu obserwować z bliska grę Pogoń Szczecin, która po raz drugi z rzędu dzięki podium w PKO Ekstraklasa zagra w eliminacjach europejskich pucharów ⚽️

Tych meczów u mnie w Ekstraklasie już też się nazbierało dość sporo i mam nadzieję, że również od kolejnego sezonu będę mógł śledzić zza band rywalizację na boisku ⚽️

Gratulacje również dla L**h Poznań i Raków Częstochowa. Ten sezon dzięki tej trójce był naprawdę emocjonujący 💥