Komandantstunda

Draugu apvienība, kas mēdz uzsportot un piedalīties dažādos turnīros, pārsvarā florbola, kā arī dažādās vasaras sporta spēļu sacensībās.

23/09/2023

⏰LAIMĒ 10 SUBLIMĒTUS KREKLUS!

🍂 Rudens ir futsal, basketbola, volejbola, florbola, handbola un daudzu citu sporta veidu sezonas sākums. Esam sarūpējuši iespēju kādai SPORTA komandai sajusties vienotiem un unikāliem laimējot 10 sublimētus kreklus 🎁.

Kas jādara, lai piedalītos?
1. Dalies ar šo ierakstu savā profilā (tam jābūt publiskam)
2. Spied "Patīk" mūsu lapai
3. Komentārā uzraksti savas komandas nosaukumu un sporta veidu.

🔮 25. septembrī paziņosim laimīgu komandu, kura iegūs 10 kreklus!

02/05/2023

Arī šogad, Valmierā, Jāņa Daliņa stadions āra laukumā aizvadīsim Valmieras Vasaras līgu 2023 florbolā! 🤩

🔥Vairāk kā mēneša garumā, no 6.jūnija līdz 27.jūlijam, darba dienu vakaros izspēlēsiim vasaras līgas turnīru un noskaidrosim 2023. gada čempionus!

❗️Nokomplektē komandu, piesaki to līdz 31.maijam❗️ un tiekamies florbola laukumā jau 6.jūnijā, kad aizvadīsim pirmās spēles.

15/07/2022

Esam FINĀLĀ! Vakar, 14. jūlijā, vispirms aizvadijām ceturtdaļfināla cīņu un pāris stundas vēlāk pusfināla maču, vispirms ceturtdaļfinālā uzveicām Brenguļu vienību ar 5:3, bet pusfinālā neatstājām variantus regulārās sezonas uzvarētājiem TBM Floorball 10:3, kuri pirms šīs spēles bija piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu.

Ceturtdaļfināla spēli iesākām smagnēji un vairākumā pat ielaidām vārtus, brīdi vēlāk jau nonācām iedzinējos ar 0:2, līdz puslaika izskaņai Renārs Jēkabsons vienus vārtus mums atguva. Otrā puslaikā pretinieki nosēdās aizsardzībā un spēlēja no otrā numura pozīcijām, kādu brīdi tas nesa augļus, jo mums neizdevās ilgi atgūt līdzsvaru uz tablo. Taču vispirms Matīss Celms panāca 2:2, bet brīdi vēlāk Dāvis Zēmelis jau izvirzīja vadībā mūs. Tad pāris minūšu laikā guvām vēl divus vārtus un izvirzijām jau nopietnu pieteikumu pusfinālam. Pretinieki mēģināja ar rupju spēli lauzt spēles gaitu, taču tas viņiem neizdevās. Beigās uzvara 5:3 un iekļuvām pusfinālā.

Pāris stundas vēlāk jau tika aizvadīta pusfināla cīņa, spēli iesākām ar labu cīņu aizsardzībā un Matīsa Celma trīs gūtiem vārtiem pēc kārtas. Pašā puslaika izskaņā precīzs vairākumā bija Dāvis Zēmelis un pārtraukumā devāmies pie mums drošā 4:0. Otro puslaiku iesākām ar diviem vārtiem pāris sekundēs un lielā mērā atrisinājām jautājumus par uzvaru šajā cīņā un par to, kurš spēlēs finālā. Tad pretinieki vienus vārtus atguva, bet atgriezties cīņa neļāva ne labā mūsu spēle aizsardzībā, ne vārtos lieliski darbojošais Emīls Censonis. Spēles beigu rezultāts 10:3 un ne pēc pārāk pārliecinošā regulārā turnīra esam iekļuvuši Valmieras Vasaras līgas 2022 finālā, kur spēkosimies ar Baltie Krītiņi. Spēle paredzēta otrdien plkst 20:00.

14/07/2022

Jau šovakar sākas izšķirošās cīņas Valmieras Vasaras līgā 2022. Pirms svarīgākajām spēlēm uz interviju aicinājām komandas pārstāvi un rezultatīvāko spēlētāju Matīsu Celmu.

1)Sveiks, Matīss, sāksim ar to, ka aiz muguras gara un emocionāla sezona Virslīgā? Kā atskaties uz sezonu, kas pietrūka, lai nosargātu titulu?

Sveiki! Sezona bija ļoti laba, pietrūka vēl pāris iemestu golu pretinieku vārtos.

2)Kā pēc tik garas sezonas augstākajā sabiedrībā, atradi motivāciju startēt Vasaras līgā?

Sezona bija gara jā, bet priekš florbola spēlēšanas man motivācija nav jāmeklē. Vienmēr esmu gatavs uzspēlēt. Tāpat jau pa vasaru vajag sportiskas aktivitātes, lai labāk sagatavotos nākamai sezonai.

3)Komanda tika komplektēta vien pāris dienas pirms Vasaras līgas starta? Vai es apmierināts ar komplektāciju?

Ņemot vērā, ka komanda tika nokomplektēta ļoti lielā steigā, tad es domāju nav pamata būt neapmierinātam. Playoff mači vēl priekšā tā teikt "dzīvos redzēs.”

4)Kā vispār raugies uz šāda turnīra atgriešanos uz Valmieras novada florbola kartes?

Ir labi! Par vienu turnīru vairāk, kur uzspēlēt. Protams, varēja vēl par kādu komandu vairāk pieteikties, bet izspēlēties tāpat sanāk.

5)Kādi varbūt bija tavi individuālie mērķi šajā turnīrā? Vai ir izdevies tos izpildīt?

Individuālo mērķi nav bijuši. Cenšos labāk atdot piespēli kādam citam, nevis pie katras iespējas mest pa vārtiem. Tā teikt nesavtīguma paraugstunda!

6)Kādi ir komandas mērķi? Ņemot vērā, ka regulārais turnīrs neizdevās varbūt kā plānots? Kas jāizdara izslēgšanas spēlēs?

Komandas minimālais mērķis ir iekļūt pusfinālā.
Protams, izpildot to, tālāk pacīnīties par kādu no top3 vietām.
Izslēgšanas spēlēs žoška jāspēlē.🦴Beidzot ir jāsaņemas visiem atgriezties aizsardzībā, jo tas ir biežākais veids kā mēs ielaižam vārtus. Protams, jāpalīdz Cenijam ar bloķētiem metieniem. Ja būs aizsardzība, tad uzbrukumā Jokers kaut ko iebakstīs!

7)Paldies par interviju, lai izdodas parādīt labāko sniegumu play off gan tev individuāli, gan komandai kopumā.

Paldies! Tiekamies stadionā!

Atgādinām, ka ceturtdaļfinālu aizvadīsim jau šovakar, pulksten 19:00, kur spēkosimies ar FK Brenguļi vienību. Aicinām atbalstītājus ierasties un dzīt komandu uz priekšu cīņā.

13/07/2022

Otrdienas vakarā aizvadījām noslēdzošo spēli regulārajā turnīrā Valmieras Vasaras līgā. Vārtiem bagātā spēlē izcīnijām uzvaru 20:9 pār līgas vicelīderiem Baltie Krītiņi. Pretinieki uz spēli nebija ieradušies optimālajā sastāvā, bet mūsu komandā vismaz pie diviem rezultivitātes punktiem tika visi spēlētāji.

Spēli iesākām ar zaudētiem vārtiem, taču ātri rezultātu līdzsvarojām un izvirzījāmies vadībā, tā arī vadības grožus šajā spēlē vairs neizlaižot. Pirmo puslaiku noslēdzām ar 9:5 vadību. Otro puslaiku sākām ar astoņu vārtu izrāvienu un rezultāts jau kļuva pretiniekiem ļoti nepieklājīgs 17:5, līdz spēles beigām nedaudz atslābām un nedaudz paviršāk sākām spēlēt aizsardzībā. Spēles beigu rezultāts 20:9 mūsu labā.

Pēc spēles komentārs no Mika Drevinska, kam šajā spēlē pirmie vārti Valmieras Vasaras līgas turnīrā: “Lai arī šī spēle neko daudz neizteica no turnīra tabulas viedokļa, tāpat prieks, ka aizvadījām to tik pārliecinoši. Izdevās saraut gabalos pretinieku aizsardzību, neatstājot viņiem variantus uz uzvaru. Esam ieguvuši pārliecību un noteikti esam gatavi izslēgšanas spēlēm. Tiekamies ceturtdien plkst. 19:00, kad spēkosimies ar Brenguļu komandu. Domāju, ka būs grūta spēle. Zdeeelaj!”

08/07/2022

Savu kārtējo spēli Valmieras Vasaras līgā aizvadījām pret TBM Floorball vienību. Piedzīvots zaudējums 6:13.

Spēli iesākām labi un pat pratām izvirzīties vadībā, taču pašu paviršā spēle aizsardzībā un pretinieku meistarība līdz puslaika izskaņai jau rezultātu padarīja mums nepieklājīgu 3:7. Otro puslaiku uzsākām ar ātri ielaistiem diviem vārtiem un lielā mērā spēles liktenis bija izšķirts. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:13. Palikusi viena kārta regulārajā turnīrā un tad sākas izslēgšanās spēles.

Pēc spēles uz interviju aicinājām šīs spēles vārtu vīru Guntaru Celmu, kam tā bija debija turnīrā un mūsu sastāvā. “Spēli iesākām labi, bijām pat vadībā.Neizmantojām savas iespējas, momentu bija daudz. Uzbrucēji nepalīdz aizsargiem, pretinieks iznāk 2uz1 dažreiz pat 2uz0. Pretinieku līderi dara ko grib. Otrā perioda pirmajā minūtē nebijām neviens gatavi un uzreiz divi goli. Ļoti daudz metieni pa vārtiem, katrā minūtē gandrīz metiens, 4 goli manējie. Par maz spēlētāju, piekusuši, aizsardzībā atgriezties nepaspēj. Pie seguma pieradu jau otrā periodā, šodien kājas metamas. Uzlabosim precizitāti,vairāk dosim piespēles, nāksim vairāk uz spēlēm lai nav jāspēlē sešatā, pieliksim aizsardzībā un viss būs čikiniekā.💪👍Zdelajem!!!”

06/07/2022

Aizvadot savu kārtējo cīņu Valmieras Vasaras līgā 2022, izdevās tikt pie pānākuma ar 6:4 pret Bambaleo komandu.

Spēli iesākām labi un stabili, izdevās pirmajā puslaikā gūt četrus vārtus, kamēr pretinieki tikai reizi spēja pārspēt mūsu vārtsargu Emīlu Censoni. Pēc puslaika 4:1 mūsu labā. Otro puslaiku uzsākām ar ielaistiem vārtiem, taču tad pāris minūšu laikā guvām divus vārtus un lielos vilcienos atrisinājām jautājumus par uzvarētāju šajā cīņā. Līdz perioda izskaņai pretinieki gan divus vārtus atspēlēja, taču ar to bija par maz. Spēle noslēdzās mums par labu. - 6:4

Beidzot izdevās aizvadīt spēli bez lieliem kritumiem, kas nesa rezultātu - trīs punkti turnīra tabulā. Regulārajā turnīrā atlikušas vēl divas spēles un tad sākas play off. Skaidrs ir tas, ka automātiski pusfinālā pēc regulārā turnīra mēs vairs iekļūt nevaram, mums izslēgšanās spēles sāksies jau ar ceturtdaļfinālu, atlikušajās divās kārtās noskaidrosies komandu izkārtojums pēc regulārā turnīra un mūsu pretinieki izslēgšanas spēlēs.

01/07/2022

Ceturtdienas vakarā, Jāņa Daliņa stadionā, piedzīvojām fiasko pret FK Brenguļi vienību - 4:8

Spēli iesākām pilnīgi negatavi, ko pretinieki lieliski izmantoja. Pirmajā puslaikā spējām gūt tikai vienus vārtus, kamēr pretinieki mūsu cietoksnī raidīja veselas piecas bumbiņas.
Otro puslaiku iesākām ar vēl vieniem ielaistiem vārtiem. Tad sākām pakaļdzīšanos, tikām līdz 4:6 un tad strīdīgā epizodē mums netika ieskaitīti vārti, kas būtu ļāvis jau pietuvoties vairs tikai līdz vienu vārtu atstatumam, beigās salūzām un likumsakarīgs zaudējums.

Pēcspēles komentārs no vienības vārtu vīra Emīla Censoņa: ”Kārtējo spēli klibo savstarpējā ķīmija starp spēlētājiem, kas noved pie neizmantotām iespējam, kļūdām aizsardzībā un zaudētiem vārtiem.
Var arī novērot tendenci, ka mums ir grūti nospēlēt visu spēli stabili. Nospēlējam ļoti labi un pēc brīža atkal pieļaujam muļķīgas kļūdas.
Uzskatu, ka mazāk jācepjās par pretiniekiem un tiesnešiem, bet jākoncentrējas uz savu spēli, jo labākā atbilde ir iemesti vārti. Jāiet žostka un jārēķinās ar gaļas mašīnu.
Pats par savu spēli varu teikt, ka joprojām cenšos pielāgoties laukuma segumam, ne vienmēr sanāk tas, ko gribētos parādīt, bet cerams izdosies uzlabot savu sniegumu.”

28/06/2022

Šovakar savu kārtējo spēli aizvadījām Valmieras Vasaras līgā 2022. Lai gan spēles gaitā nonācām iedzinējos pat ar 5:9, pratām atspēlēties un uzvarēt pēcspēles metienos komandu Kungi - 12:11

Spēli iesākam ar ātru vārtu guvumu, kad precīzs bija Dāvis Zēmelis. Vairākumā pretinieki līdzsvaroja rezultātu uz tablo. Izdevās gan vadību atkal atjaunot, taču līdz pārtraukumam nonācām jau iedzinējos 4:5. Otro puslaiku iesākām ar ielaistiem vārtiem un līdz perioda vidum rezultāts jau bija kļuvis mums ļoti nelabvēlīgs - 5:9, taču pratām ne tikai atspēlēties, bet pat minūti un trīspadsmit sekundes līdz beigām izvirzīties vadībā, diemžēl nepratām nosargāt uzvaru pamatlaikā un nācās visu nokārtot pēcspēles metienos, kur mums precīzi bija visi trīs metieni, kamēr pretinieki tikai vienreiz pārspēja mūsu vārtu vīru.

Pēc spēles uz nelielu interviju aicinājām komandas spēlētāju Miku Drevinski: “Gribētu sākt ar to, ka jāuzslavē pretinieku vārtu vīrs, izvilka ļoti daudz metienus, kuri mums bija jārealizē. Iesākām atkal diezgan labi, bet spēles vidū bija neliels lūzuma punkts. Ļoti liels prieks un lepnums par vīru cīņas sparu un to, ka pratām atspēlēties no 4 vārtu deficīta un izvirzīties pat vadībā. Diemžēl nedaudz pietrūka līdz pamatlaika uzvarai, bet nekas, nākamajā spēlē obligāti jāņem 3 punkti. Turpinam cīnīties un gaidām skatītājus tribīnēs! SEV, TEV, NOVADAM!”💪

26/06/2022

Šovakar, karstā svētdienas pievakarē, piedzīvojām zaudējumu ar 7:8 Bambaleo vienībai.

Spēli iesākām līdzīgi, vispirms ielaidām, bet tad Jēkabs Keišs panāca 1:1. Līdz perioda vidum spēlējām kā līdzīgs ar līdzīgu ar pretinieku, taču tad perioda izskaņā pāris neveiksmīgas epizodes un ielaisti divi vārti ar dažu sekunžu intervālu un pārtraukumā dodamies pie 4:7

Otrā perioda sākumā bija lieliska iespēja ar soda metienu pietuvoties pretiniekam, taču neimetām un dabūjām pretī vārtus. Līdz spēles beigām ķērām pretinieku, taču nespējām. Beigās zaudējums - 7:8

Aicinājām uz interviju komandas pārstāvi Kristeru Briedi: “Spēle bija miegaina, laikam abas komandas bija nedaudz aizmigušas lielā karstuma dēļ. Atkal salaidām vārtus un tad dzīnāmies pakaļ pretiniekam, kas neizdevās. Tas jau kļūst tāds kā mūsu rokraksts, salaižam un tad dzenamies pakaļ. Diemžēl tas neizdodas. Gribētos otrā aplī komandai redzēt lielāku cīņas sparu un tā saucamo dzirkstelīti, lai nenākam uz spēli tikai, jo esam samaksājuši dalību. Gribas no virslīgas spēlētājiem sagaidīt vairāk “ņemšanu uz sevi.” Saprotu džekus, viņi jau virslīgā ir atstājuši savas pēdas. Bet gribētos, lai viņi dažās epizodēs nospēlē vienkāršāk, tā teikt kā pienākās šādā “kaplēšanas” ghetto stila florbolā. Mēs nespēlējam slikti, vienkārši visu laiku kaut kas pietrūkst. Otrā aplī ieskriesimies un būsim gatavi izslēgšanās spēlēm, gaidām atbalstītājus tribīnēs.”

22/06/2022

Otrdien, 21. jūnija vakarā, piedzīvojām zaudējumu pret līgas līdervienību Baltie krītiņi - 6:11

Spēli iesākām labi un motivēti, jau spēles sestajā minūtē bijām izvirzījušies 3:1 vadībā, taču līdz puslaika beigām jau pašiem nācās atspēlēties, kas arī izdevās. Pārtraukumā devāmies pie neizšķirta rezultāta - 4:4. Otrā puslaika sākumā atkal izvirzījāmies vadībā, tad atkal pretiniekiem izdevās atgūt vadības grožus. Panācām 6:6, taču tad notika kaut kāds lūzums un ielaidām piecus bezatbildes vārtus un loģisks zaudējums.

Tagad svētku pauze, laiks sakārtot spēli un atgriezties uz izšķirošajām cīņām labākiem.

Mūsu rezultatīvākie: Dāvis Zēmelis 3(3+0), Renārs Jēkabsons 2(1+1), Matīss Celms 2(0+2)

17/06/2022

Vakar, 16. jūnijā, aizvadījām savu trešo spēli Valmieras Vasaras līgā 2022. Diemžēl piedzīvojām zaudējumu pret komandu TBM Floorball - 7:11.

Spēles sākumā abas komandas spēlēja uzmanīgi un piesardzīgi. Pirmie vārti tika gūti vien spēles septītajā minūtē, kad precīzi bija mūsu pretinieki. Uzreiz gan nākamajā uzbrukumā rezultātu izdevās izlīdzināt, kad rezultatīvs metiens padevās Elvim Ilgvaram Stiprajam. Līdz perioda beigām vārtus guva tikai mūsu pretinieki un pārtraukumā devāmies pie mums nelabvēlīgā 1:3. Otrā perioda sākumā zaudējām ātrus vārtus un diemžēl netikām galā ar pretinieku līderiem. Līdz spēles beigām nācās dzīties pakaļ pretiniekam, pietrūka laiks un beigās likumsakarīgs zaudējums - 7:11. Rezultatīvākie mūsu vienībā bija Matīss Celms 4(0+4), Dāvis Zēmelis 3(2+1) un Elvis Ilgvars Stiprais 3(2+1)

Pēcspēles komentārs no Dāvja Zēmeļa: “Ja iepriekšējā spēlē bija ļoti slikta, tad šajā spēlē bija manāms progress. Protams, kļūdas un nepareizi pieņemti lēmumi neizpalika. Patika tas, ka kontrolējam bumbiņu un tikām līdz labiem metieniem un vārtu gūšanas momentiem. Gribētu arī uzteikt pretinieku vārtsargu. Bijām spēlē, taisījām labus momentus pie rezultāta 4:7, diemžēl neizdevās realizēt labus momentus un pretinieki ātri mūs sodīja, pie rezultāta 4:9 jau salūzām. Šī ir tikai trešā spēlē ar katru spēli paliekam labāki.
Jāuzlabo precizitāte un jāsamazina kļūdas un rezultāts nekur neizpaliks.”

13/06/2022

Siltā ceturtdienas vakarā savu pirmo uzvaru Valmieras Vasaras līgā izcīnijām pret FK Brenguļi - 8:7 pēcspēles metienos.

Spēles sākums labāks padevās pretiniekiem, kas ātri izvirzījās vadībā, taču ātri gūti trīs vārti un vadības grožus jau pārņēmām mēs 3:1. Tad visai strīdīgā epizodē Brenguļi guva savus otros vārtus un sāka uzbrukuma ofensīvu, panākot jau mums nelabvēlīgo 3:5. Atkal nācās atspēlēties, kas lieliski izdevās. Diemžēl spēles beigās atkal nonācām iedzinējos, bet pratām izraut neizšķirtu. Pašu muļķīgās kļūdas un nenospēlētas epizodes līdz galam neļāva īsti cīnīties par uzvaru pamatlaikā, lielāko spēles daļu bija jādzenas pakaļ pretiniekam. Sekoja pēcspēles metieni, kuros pārāki bijām mēs. Rezultatīvākie mūsu komandā bija Matīss Celms 5(3+2), Dāvis Zēmelis 4(2+2) un Kristers Briedis 2(1+1) Nākamā spēle paredzēta pret Bambaleo vienību.

Kā pēc spēles atzina Jēkabs Keišs “Ļoti slikta spēle, daudz nevajadzīgu kļūdu un nerealizēti metieni. Jāpieliek visos spēles kompenentos un jāatrod īstie maiņu virknējumi, lai visas maiņas būtu stabilas. Nākamajā spēlē pretiniekos būs komanda, kurā spēlētāji ir ar augstu individuālo meistarību. Jāspēlē būs “žostka” un kā komandai, rezultāts neizpaliks.”

09/06/2022

Savā debijas spēlē Valmieras Vasaras līgā piedzīvojām zaudējumu 7:9, spēle bijā spraiga, te viena komanda priekšā, te otra. Beigās pāris neveiksmīgas epizodes savā aizsardzības zonā un likumsakarīgs zaudējums. Pa pieciem rezultivitātes punktiem sakrāja Jēkabs Keišs (4+1) un Matīss Celms (1+4) Jau šodien 18:00 dosimies laukumā, lai mēģinātu izcīnīt pirmo uzvaru šajā sezonā. Uz tikšanos Jāņa Daliņa stadionā.

Kā pēc spēles atzina komanda pārstāvis un motors Matīss Celms, tad tika piedzīvots sāpīgs zaudējums, izlaists divu vārtu pārsvars ar paviršu spēli aizsardzībā un muļķigi ielaistiem vārtiem. Par gaidāmo spēli Celms izteicās, ka jānospēlē stabilāk aizsardzībā un jāizmanto tas, ka laukums būs lielāks kā iepriekšējā spēlē. Vēl Matīss pieminēja, ka komandā šodien debitēs Dāvis Zēmelis, kas noteikti dos pozitīvu grūdienu uzbrukumā.

03/06/2022

Jau otrdien, 7.jūnijā 18:00 ar pirmo spēli Jāņa Daliņa stadionā atklāsim Valmieras Vasaras līgu 2022.