Адвокатське Об'єднання Райченко, Журавльов та Партнери

Адвокатське Об'єднання Райченко, Журавльов та Партнери

Супровід та захист клієнтів у кримінальному, адмініст?

16/02/2022

Шановні Колеги та Партнери!!!

У день Єднання ми хочемо висловити всім нашим Партнерам та Друзям велику та щиру подяку за те, що залишаєтесь в нашій країні - Україні, продовжуєте працювати на її благо та реалізовувати різноманітні проекти.
Як і кожен з Вас, ми також, отримуємо щохвилини повідомлення від усіх наших Друзів та Партерів з України, які висловлюють свою підтримку та стурбованість та пропонують свою підтримку
Ми надзвичайно вдячні за цю підтримку, яка неоціненна!
Саме сьогодні, Україна визначає єднання країни, що також дає змогу поєднати нас у велику професійну спільноту адвокатів, що є як ніколи, актуальним, оскільки маючи спільну позицію, ми показуємо своїм прикладом - патріотичність та здатність мислити прагматично.
Тому, беручи до уваги усі наявні геополітичні ризики, а підтримка колег з інших країн, також надає впевненості у можливості здолати критичні моменти разом.

Слава Україні! З Днем Єднання!

02/02/2022

Вітаємо нашого партнера та адвоката Василя @Готру З Днем Народження! Хочемо побажати завжди залишатися міцним чоловіком, здатним витримати будь-який життєвий шторм. І нехай у цьому Вам завжди допомагає кохання рідних, підтримка друзів, внутрішня сила. Бажаємо здоров'я та оптимізму. Бажаємо високого достатку та неодноразових успіхів у справах. Дихайте на повні груди, підкорюйте нові вершини і дозволяйте собі бути щасливим.

12/01/2022

Нотаріальна палата України оприлюднила інформація, щодо сплати податків з операції продажу об’єктів нерухомого майна з 1 січня 2022 року.

19/11/2021

Цей документ закріплює на законодавчому рівні можливості проведення процедури медіації. Вона полягає у добровільному позасудовому врегулюванні конфлікту шляхом переговорів між його сторонами, за допомогою медіатора.
У пояснювальній записці до закону йдеться, що практика медіації поширена у світі та дозволяє обирати досудові і позасудові способи для вирішення спорів зі збереженням можливості звертатись до суду для їх вирішення.
В Україні медіація з роками почала набувати поширення, однак законодавчо цей інститут не був врегульований.
Тепер процедуру медіації в Україні зможуть застосовувати у будь-яких спорах, які виникають, зокрема, з цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних правовідносин, а також у кримінальних провадженнях під час підписання угод про примирення між потерпілим та підозрюваним, обвинуваченим та в інших сферах суспільних відносин.
Медіатором може стати будь-яка фізична особа, яка має вищу освіту та пройшла базовий курс підготовки в Україні або за кордоном.

29/10/2021

Супровід юридичних операцій з нерухомості передбачає, зокрема:
• Комплексний юридичний аналіз стану нерухомого майна та/або об'єктів незавершеного будівництва, включаючи оцінку будівельно-дозвільної документації та правовстановлюючих документів на нерухоме майно, наявних суперечок та обтяжень.
• Проведення правового аналізу отриманих проектів угод, договорів щодо наявності правових ризиків для клієнта.
• Розробку договорів купівлі-продажу, договорів оренди та інших договорів щодо операцій з об'єктами нерухомості.
• Супровід переговорів з приводу укладання угод із нерухомістю.
• Визнання права власності на нерухоме майно та об'єкти незавершеного будівництва.
• Судове представництво інтересів щодо спорів, пов'язаних з нерухомістю.
• Супровід державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
• Консультації з питань операцій з нерухомістю та їх оподаткування.

29/10/2021

ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМОСТЮ
Для цього потрібно не тільки зібрати потрібну суму, підібрати відповідний об'єкт, але й зібрати, проаналізувати, перевірити всю інформацію і вникнути в юридичні тонкощі угоди. Найменша неуважність може призвести до шахраїв. Завжди знаходяться особи, які навмисно, скориставшись непоінформованістю іншої сторони, намагаються заволодіти коштами чи майном останньою незаконним шляхом. Необізнана людина в юридичних аспектах може не помітити схеми шахраїв і як наслідок залишитися не лише без коштів, а й без нерухомого майна.

28/10/2021

Наш аналіз чинного законодавства свідчить, що особа не має права користуватися одночасно послугами захисника, з яким уклала договір про надання правової допомоги, та послугами безоплатної правової допомоги, яка надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел. Тобто особа має право користуватися або послугами захисника за призначенням, або захисника за договором.
Про це йдеться у постанові Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, який залишив без задоволення касаційну скаргу засудженого на вирок апеляційного суду. Відповідно до судових рішень чоловік був визнаний винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху як особа, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілої (ч. 2 ст. 286 КК України) та в залишенні у небезпеці (ч. 1 ст. 135 КК України).
У касаційній скарзі засуджений послався, зокрема, на порушення апеляційним судом його права на захист, стверджуючи, що суд не забезпечив йому права мати ще одного захисника.
ККС ВС визнав ці доводи безпідставними, вказавши на таке.
Згідно з положеннями кримінального процесуального закону обвинувачений має право мати захисника, з яким уклав угоду про надання правової допомоги, а також на отримання правової допомоги захисника за рахунок держави у випадках, передбачених КПК України, та законом, що регулює надання безоплатної правової допомоги.

Website