Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Vikings Basket, Sports Team, .

16/03/2024
Енигма Фойерверк Б удържа София Викингс в равностойна среща от Б група Запад - ББЛ - Българска Баскетболна Лига 16/03/2024

Енигма Фойерверк Б удържа София Викингс в равностойна среща от Б група Запад - ББЛ - Българска Баскетболна Лига Енигма Фойерверк Б удържа София Викингс в равностойна среща от Б група Запад

София Викингс надигра Микс Б след страхотна последна четвърт - ББЛ - Българска Баскетболна Лига 06/03/2024

София Викингс надигра Микс Б след страхотна последна четвърт - ББЛ - Българска Баскетболна Лига София Викингс надигра Микс Б след страхотна последна четвърт

Photos from Bulgarian Basketball League's post 06/03/2024
София Викингс изненада Политехника Б след силно второ полувреме - ББЛ - Българска Баскетболна Лига 05/03/2024

София Викингс изненада Политехника Б след силно второ полувреме - ББЛ - Българска Баскетболна Лига София Викингс изненада Политехника Б след силно второ полувреме

София Викингс записа 4-та победа в Б група на Запад - ББЛ - Българска Баскетболна Лига 05/03/2024

София Викингс записа 4-та победа в Б група на Запад - ББЛ - Българска Баскетболна Лига София Викингс записа 4-та победа в Б група на Запад

Продължение реши драмата между Фюз Медиа и София Викингс - ББЛ - Българска Баскетболна Лига 05/03/2024

Продължение реши драмата между Фюз Медиа и София Викингс - ББЛ - Българска Баскетболна Лига Продължение реши драмата между Фюз Медиа и София Викингс

12/04/2023

Важен мач!
След като загубихме първият сблъсък, днес отново се изправяме срещу коравият отбор на Титан Пропъртис за да изравним серията.

Днес 12.04.2023
От 21:20ч
В зала Овергаз Арена

Елате да ни подкрепите в този много важен мач!

08/04/2023

PLAYOFF TIME!

София Викингс се изправя срещу отбора на Титан Пропъртис в осминафинален плейоф на “Б” група в регион Запад на ББЛ!

Днес 08.04.2023
От 18:00ч
В зала Св. Георги

Елате да ни подкрепите!

19/03/2023

ВАЖНА ПОБЕДА

София Викингс победи БК Волтрон с 64:81 в среща от 18 кръг на регион Запад на ББЛ Б група, изиграна в зала „Триадица“ в София

С 21 точки, 7 борби и 5 откраднати топки за победителите е Мерсин Сали. Нанко Красимиров отбеляза 14 точки и овладя 10 борби, а с дабъл дабъл е и Георги Кръстев – 12 точки и 11 борби.

Следващият ни двубой е на 26/03/2023 срещу Карпополис, в зала Овергаз от 18:30 часа!🔥🔥

17/03/2023

MVP на 17 кръг ББЛ Б Група, регион Запад!

Нанко Красимиров стана най полезен играч на кръг след чудесен мач при победата над отбора Лъвовете 2013. Той отбеляза 42 точки (Най-доброто лично постижение за състезателя), овладя цели 15 борби и направи 6 асистенции! И с коефициент 56 си заслужи званието най-полезен играч на кръга!
Честито!krasimirov32

14/03/2023

ВРЕМЕ Е ЗА МАЧ! На 16.03.2023 от 21:30 часа отборът на София Викингс ще се изправи срещу отбора на БК Волтрон, в 17 кръг от ББЛ Б група регион запад в зала “Триадица”, гр София.
Влизаме във важна фаза за крайното класиране преди плейофите, така че разчитаме на вашата подкрепа и ви очакваме в залата, за да подкрепите Викингите!
Може да наблюдавате събитието и пряко по YouTube канала на Bulgarian Basketball Federation
Bulgarian Basketball League

12/03/2023

София Викингс записа седма победа за сезона в ББЛ Б- Група, Запад, след като се наложи над отбора на Лъвовете 2013, с резултат 107:68 в мач от 16 кръг. Срещата беше диктувана от отбора на Викингите и резонно се поздравиха с тази победа.
Нанко Красимиров отбеляза 42 точки, овладя 15 борби и направи 6 асистенции за победителите, 22 вкара Веселин Добрев (5 борби, 3 асистенции), а 14 точки - Мерсин Сали(7 борби, 4 асистенции), Михаил Цонков – 8 точки(7 борби, 7 асистенции)

08/03/2023

ЗАВРЪЩАНЕ!
Николай Башков
Той се завръща към отбора на Викингите, след 6 месеца почивка! Ники изигра 2 силни години с нашият отбор, но си взе почивка от играта. С страхотния си мерник от далечно разстояние ще подобри стрелбата на отбора от зоната за 3 точки и с нестихващата си издръжливост ще помогне на отбора в защита!

07/03/2023

НОВО ПОПЪЛНЕНИЕ!
Георги Наумов
Той е възпитаник на школата на БК Ахил София, също така преминава през отбора на Фаб Файв.
Той притежава невероятна физическа мощ и с неговите данни от 191см и 100кг, ще всява респект на противниковите крила. Също така той има афинитет към борбата и откраднатите топки, така че ще има голям фактор в защитата на отбора!
Пожелаваме му успешен сезон!

06/03/2023

Иван Господинов
Той пристига от отбора на Кралете на Долината Казанлък, с двоен лиценз, където е водещият реализатор и диригент през последните сезони.

Иван е атлет и силен реализатор, той ще има голям принос за играта на отбора в нападение.

03/03/2023

Честит национален празник, българи! На 3 март честваме 145 години от Освобождението на България! Поклон пред всички дали живота си за свободата на България!🇧🇬🇧🇬

02/03/2023

Честит рожден ден, !

Бъди здрав, щастлив и продължавай да носиш енергия както на терена така и извън него.

03/02/2023

Тази вечер от 21:30 часа отборът на София Викингс се изправя срещу БК Спортни Таланти, в 13 кръг от ББЛ Б група регион запад в зала “Триадица”, гр София.
Разчитаме на вашата подкрепа и ви очакваме в залата за да подкрепите Викингите!

Може да наблюдавате събитието и пряко по YouTube канала на

28/01/2023

Днес от 16:00, отборът на Викингите ще се изправи срещу
отбора на ТНС, в мач от 12 кръг на ББЛ Б група Запад.
Може да наблюдавате мача в зала Триадица , а ако нямате възможност да ни подкрепите в залата, може да наблюдавате срещата и пряко в YouTube канала на

26/01/2023

София Викингс записа втора поредна победа за 2023 година, в ББЛ Б- Група, Запад , след като се справи с отбора на БК Титан Пропъртис с резултат 64:71 в мач от 11кръг.