cybersecurity_kaf
Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from cybersecurity_kaf, Education, .
Звітуємо. Інвертор придбали і передали прикордонникам. Він вже в роботі. Дякуємо всім, хто до цього долучився. Продовжує працювати для наближення нашої Перемоги🇺🇦
Ось такий інвертор допоможе нашим прикордонникам захищати кордони нашої України та та робити окупантам «как нє у сєбя дома»🤗
Сума 3500 грн. Звертаємося до всіх небайдужих і всіх, хто має можливість допомагати. Посилання на банку в шапці профілю. Також допоможуть ваші репости, лайки та коментарі. Всім дякуємо ❤️
І вітаємо з початком нового навчального року! Віримо в ЗСУ, в нашу перемогу. Все буде Україна 🇺🇦
https://youtu.be/W1H12f0zCbk
Надзвичайно важливою та цінною є підтримка партнерів, особливо сьогодні. Дякуємо USAID за можливість навчатись та підвищувати кваліфікацію, надану викладачам всієї України та, зокрема, викладачам Національного університету «Одеська політехніка». Отримані сучасні матеріали ми ефективно впроваджуємо у наші навчальні програми, що значно підвищує якість освіти. Сподіваємось на продовження співпраці та розширення можливостей для викладачів та молоді. Підсилимо спеціалістів, зміцнимо Україну 🇺🇦
18 червня кафедра КБПЗ закупила і передала обладнання для авторемонтної майстерні Одеського прикордонного загону. Хочемо наголосити, що одеські прикордонники були серед тих, хто прийняв свій перший бій 24-го лютого на острові Зміїний. Кафедра буде й надалі надавати всебічну допомогу Одеському прикордонному загону в його сумлінній службі народові України і боротьбі з московськими загарбниками. Слава Україні!
Для всіх, хто хоче долучитись, реквізити
5169 3070 0002 8527
Бобок Іван Ігорович
💪🏻 Дрон для українських військових
За підтримки Координаційного Гуманітарного штабу українські захисники отримали новий дрон для виявлення позицій та об'єктів окупантів.
Бобок Іван – доктор технічних наук, доцент інституту комп'ютерних систем державного університету «Одеська політехніка» передав гуманітарному штабу дрон для військових, який він придбав власним коштом.
Зараз цей дрон вже допомагає нашим захисникам. Дякуємо ❤️
📍Одещина: викрито трьох жителів у привласненні понад 300 тис. грн за допомогою фішингу
Зловмисники надсилали громадянам фішингові посилання на різні сайти і у такий спосіб отримували реквізити їхніх банківських карток. За скоєне фігурантам може загрожувати до 8 років позбавлення волі.
До вказаних дій причетні троє приятелів. Фігуранти вирішили «підзаробити» та зайнялися розсилкою фішингових посилань. Здебільшого фішингові ресурси копіювали сайти банків та майданчиків оголошень, де користувачі під час купівлі-продажу вводили дані своїх банківських карток. Також фішингові ресурси імітували сайт програми «Єпідтримка».
Отримавши платіжні відомості, зловмисники здійснювали перекази грошей на підконтрольні рахунки. У такий спосіб вони ошукали більше 100 громадян та привласнили понад 300 тисяч гривень.
https://t.me/CyberpolUA/1332
Новини боротьби на кіберфронті: заблоковано близько 2000 ворожих ресурсів із загальною аудиторією в понад 17 мільйонів користувачів.
Допомогли Кіберполіції у блокуванні небайдужі користувачі тематичних Телеграм-каналів https://t.me/stoprussiachannel та https://t.me/stopdrugsbot. До них вже приєдналися понад 170 тисяч активістів, які надіслали майже 4 мільйони скарг на різні інформаційні ресурси російських окупантів.
Працює ще один чат-бот для громадян – «Народний месник» https://t.me/ukraine_avanger_bot Сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси. Всього ми отримали понад 47 тисяч повідомлень, серед яких було чимало корисних даних.
Кожен Інтернет-користувач нині може стати частиною кібервійська. Долучайтесь до боротьби із російськими окупантами та антиукраїнською пропагандою.
Разом ми наближаємо Перемогу України!
Національна поліція України
Кіберполіція
@Ігор Клименко
Блокування пропаганди окупантів!
Створено бот для протидії російській пропаганді!
Щоб додати інформацію (telegram, facebook, Instagram та ін) для блокування потрібно додати бот -
Всі інструкції у самому Боті!
Крім цього, бот перевіряє чи є вже ресурс у списку на блокування! Це зменшує спам!
Усі хто хочуть долучитися та надсилати скарги на додані ресурси, мають робити це у каналі - https://t.me/stoprussiachannel
=========================================================================
ДДОС на ресурси окупантів!
Канал для координації зусиль з ДДОС на російські ресурси
https://t.me/itarmyofukraine2022 - потребує мінімальних знать у ІТ.
ДДОС та інші напрямки ІТ-протидії агресору!
https://t.me/+NdmAn-xnANNlYjJi
Блокування пропаганди окупантів!
Створено бот для протидії російській пропаганді!
Щоб додати інформацію (telegram, facebook, Instagram та ін) для блокування потрібно додати бот -
Всі інструкції у самому Боті!
Крім цього, бот перевіряє чи є вже ресурс у списку на блокування! Це зменшує спам!
Усі хто хочуть долучитися та надсилати скарги на додані ресурси, мають робити це у каналі - https://t.me/stoprussiachannel
=========================================================================
ДДОС на ресурси окупантів!
Канал для координації зусиль з ДДОС на російські ресурси
https://t.me/itarmyofukraine2022 - потребує мінімальних знать у ІТ.
ДДОС та інші напрямки ІТ-протидії агресору!
https://t.me/+NdmAn-xnANNlYjJi
KiberBULL План дій для кібер-наступу на країну АГРЕСОРА. Потрібна допомога кожного! ССИЛКУ ДЛЯ ВСТУПУ - https://t.me/+NdmAn-xnANNlYjJi
В цей важкий час маємо зберігати спокій. Все буде добре 🙏
10 грудня 2021 року відбулася он-лайн зустріч представників Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Одеській області зі студентами та викладачами кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення (спеціальності 125 – Кібербезпека та 122 – Комп’ютерні науки). Головний спеціаліст 1 сектору 3 відділу Управління Держспецзв'язку Ростислав Гаврилюк, який є випускником ОНПУ, розповів про напрями роботи Служби, про можливості працевлаштування, вимоги до кандидатів. В співбесіді зі студентами та викладачами обговорювалися питання співпраці, можливості залучення представників Держспецзв'язку як основних стейкхолдерів-роботодавців спеціальності 125 – Кібербезпека до навчального процесу, покращення освітніх програм, змісту освітніх компонентів.
Друзі, хочемо з вами поділитись Телеграм-каналом наших партнерів – 👨🏼💻Кіберполіції 👉🏻 https://t.me/CyberpolUA
Тут ви можете переглянути усі актуальні новини про викриття правопорушень та Інтернет-махінації, а також отримати рекомендації, як не потрапити на «гачок» аферистів у мережі.
Скоріше долучайтеся😊
21 жовтня відбулася зустріч студентів кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення зі старшим експертом з питань кібербезпеки проекту EU4DigitalUA Дмитром Савранчуком. На зустрічі розглянули та проаналізували перспективні та затребувані напрямки інформаційної безпеки в Україні та світі. Дмитро поділився своїм досвідом роботи на різних посадах в державних та недержавних організаціях. Розповів про актуальні завдання в галузі кібербезпеки, які він виконує в рамках проекту міжнародної технічної допомоги. Обговорили можливі шляхи працевлаштування та розвитку молодих спеціалістів з кібербезпеки в Україні.
10 листопада відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення з головним судовим експертом відділу комп'ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Першиним Денисом Васильовичем, на якій обговорювалися питання, пов'язані з комп'ютерною криміналістикою. Слухачам було продемонстроване специфічне програмне забезпечення, обладнання, що використовуться фахівцями центру під час експертизи. Першин Д.В. відповів на питання, пов'язані з кадровими вимогами до співробітників Центру, можливостями проходження практики здобувачами вищої освіти, трудовлаштування. Обговорювалося питання спільної наукової роботи.
Повертаємось до Вас в соцмережах 🙂
Незважаючи на перехід в онлайн-режим продовжуємо знайомити наших студентів з потенційними роботодавцями. Зокрема 08.10.2021 представники компанії AUTODOС провели онлайн-зустріч для студентів спеціальностей 125 Кібербезпека і 122 Комп'ютерні науки та інформаційна безпека кафедри кібербезпеки і програмного забезпечення, присвячену презентації програми інтернатури з аналізу даних в компанії AUTODOC. На зустрічі виступили Катерина Іванчук, керівник відділу навчання та розвитку і Ірина Иоргачева, керівник відділу аналітики. Компанія Autodoc - лідер європейського ринку в своїй сфері, зацікавлена в навчанні і працевлаштуванні молодих спеціалістів, в тому числі і магістрів кафедри кібербезпеки і програмного забезпечення "Одеської політехніки", оскільки один з важливих напрямків діяльності даної компанії - інформаційна безпека і захист персональних даних своїх клієнтів.
#кібербезпека #освіта #працевлаштування #одеса