Efbet СуперВолей

Новини от волейболната лига на България

27/04/2022

Старши треньорът на Нефтохимик (Бургас) Николай Желязков обяви, че това е бил последен мач за него начело на бургаския клуб. Съставът на Нефтохимик загуби от Хебър с 1:3 гейма, в третия мач от финалната серия в Efbet Супер Волей и завърши със сребърните отличия в елита.🏐

"Това бе последния ми мач начело на Нефтохимик. Благодаря на клуба и на Бургас. Водил съм разговори с Левски, но тепърва предстои да поговорим отново”, заяви Николай Желязков, който след 2 дни ще се включи в лагера на националния отбор в Самоков. 🏐

27/04/2022

Отборът на Хебър (Пазарджик) записа златен требъл за сезон 2021/2022, спечелвайки Шампионска титла, Купата и Суперкупата на България. 🏐

Тима на Камило Плачи завърши сезона, без нито една загуба, като записа 30 победи. 🏐

26/04/2022

България има своя нов стар шампион в първенството при мъжете - efbet Супер Волей! Хебър (Пазарджик) отново триумфира с титлата, след като се наложи над Нефтохимик (Бургас) с 3:1 (25:17, 25:27, 25:23) в третия и последен двубой от финалната серия в шампионата, изигран в зала "Младост" в Бургас. 🏐

Така пазарджиклии спечелиха втория си пореден трофей в елита, реализирайки златен требъл - след спечелените Суперкупа и Купа. Момчетата на Камило Плачи спечелиха серията с 3:0 победи. 🏐

26/04/2022

Нефтохимик приема Хебър (Пазарджик) в 3-ти мач от финалната серия между двата тима. Срещата в зала "Младост" в Бургас е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🖥️🏐

Срещата може да се оказа решаваща, поради факта, че Хебър води с 2 на 0 победи, а при евентуален успех днес, "тигрите" от Пазарджик ще бъдат шампион. 🏐

23/04/2022

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) уверено крачат към титлата в първенството при мъжете - efbet Супер Волей. Воденият от Камило Плачи тим се наложи над Нефтохимик (Бургас) с 3:1 (28:26, 25:17, 22:25, 25:23) във втория финален мач, изигран в зала "Васил Левски". 🏐

"Тигрите" отново играха пред препълнена зала - над 1700 привърженици на тима подкрепяха любимците си. Атмосферата бе страхотна, като за пореден път пазарджиклии демонстрираха как се прави истинско шоу. 🏐

23/04/2022

Хебър приема Нефтохимик (Бургас) във втори мач от финалната серия между двата тима. Срещата в зала "Васил Левски" в Пазарджик е с начален час 18:45, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport HD. 🖥️🏐

22/04/2022

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) стартираха успешно защитата на титлата в първенството при мъжете - efbet Супер Волей. Воденият от Камило Плачи тим се наложи над Нефтохимик (Бургас) с 3:1 (21:25, 25:18, 26:24, 25:17) в първата финална среща, изиграна в зала "Васил Левски" в Пазарджик. 🏐

22/04/2022

Хебър приема Нефтохимик (Бургас) в първи мач от финалната серия между двата тима от Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Васил Левски" в Пазарджик е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🖥️🏐

18/04/2022

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) ще защитават титлата си в първенството при мъжете - efbet Супер Волей. Воденият от Камило Плачи тим надигра категорично като гост Дея спорт (Бургас) с 3:0 (25:14, 25:15, 25:21) в третия мач от полуфиналната серия, изигран в зала "Младост" в Бургас. Така "тигрите" спечелиха серията с 3:0 победи и на финала ще срещнат миналогодишния си съперник - Нефтохимик (Бургас). Тогава пазарджиклии вдигнаха трофея след три успеха във финалната серия. Финалът ще е четвърти пореден за шампионите срещу бургаския клуб. Финалните двубои започват на 22 и 23 април (петък и събота), в зала "Васил Левски" в Пазарджик. Третата и, евентуално, четвъртата среща ще се проведат на 26 и 27 април (вторник и сряда) в Бургас. 🏐

Дея спорт завършва на четвърто място в крайното класиране на елита. 🏐

18/04/2022

Дея Спорт приема Хебър (Пазарджик) в трети мач, който може да се окаже решаващ за серията между двата тима. Срещата в зала "Младост" в Бургас е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🖥️🏐

Хебър успя да вземе две победи в първите два мача в Пазарджик и ще търси край на серията, още днес, в първия от двата мача в Бургас. 🏐

16/04/2022

Волейболистите на Нефтохимик (Бургас) са първите финалисти за трофея в първенството при мъжете - efbet Супер Волей. Воденият от Николай Желязков тим надигра като гост Монтана с 3:0 (25:19, 27:25, 25:23) в четвъртия мач помежду им, изигран в зала "Младост" в Монтана. 🏐

Нефтохимик ще играе седми пореден финал в елита, като от сезон 2015/16 се бори неизменно за титлата. Във витрината си има четири поредни и общо пет златни отличия. Бургазлии спечелиха серията с 3:1 победи и на финала ще играят срещу победителя от двойката Хебър - Дея спорт.🏐

16/04/2022

Монтана приема Нефтохимик в полуфинал номер 4 от Efbet СуперВолей между двата тима. Срещата в зала "Младост" в Монтана е с начален час 19:00, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 3 HD. 🖥️🏐

Срещата може да се окаже решаваща, ако "бургазлии" спечелят, тъй като водят в серията с 1-2 победи, а регламента предвижда да се играе до 3 победи от 5 мача. 🏐

16/04/2022

Волейболистите на Нефтохимик 2010 (Бургас) поведоха в полуфиналната серия в първенството при мъжете - efbet Супер Волей. Бургазлии надделяха като гост над Монтана с 3:2 (18:25, 25:22, 19:25, 25:19, 15:11) в третия мач между двата отбора, изигран в зала "Младост". 🏐

Тимът бе без старши треньора си Николай Желязков, който бе наказан да не води състава един мач заради остра реакция след втория полуфинален мач срещу съдиите и съдийството. Начело на отбора бяха помощниците на Желязков Кирил Донев и Христо Тодоров. 🏐

15/04/2022

Монтана приема Нефтохимик (Бургас) в трети мач от полуфиналната серия между двата тима в Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Младост" в Монтана е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🏐

Резултата между двата отбора е 1-1 победи, като припомняме, че се играе до 3 победи от 5 мача. 🏐

15/04/2022

Треньорът на Нефтохимик (Бургас) Николай Желязков няма да бъде начело на своя тим като гост на Монтана в мач №3 от полуфиналната серия утре (15 април) от 18,30 часа. До този развой се стигна, след като Желязков е бил наказан да не води своя тим един мач и е глобен с 500 лв. след извънредно заседание на Дисциплинарната комисия към БФВ. Причината е острата реакция на Желязков след втория полуфинален мач срещу Монтана от Efbet Супер Волей във вторник, когато нападна делегата на мачовете и се изказа меко казано грубо за съдиите и съдийството, наричайки ги "тюфлеци". 🏐

Специалистът ще бъде на линия за четвъртата среща между двата тима в събота (16 април). Утре бургазлии ще бъдат водени от помощниците на Желязков Кирил Донев и Христо Тодоров. Резултатът в момента е 1-1 победи, а се играе до 3 успеха от 5 срещи. 🏐

15/04/2022

Андрей Жеков вече не е старши треньор на мъжкия отбор на Левски София. Договорът на наставника изтича през лятото и ръководството на клуба взе решение да потърси нови варианти за бъдещето на отбора. 🏐

Миналата година волейболистите на Левски София стигнаха до бронзовите медали в Суперлигата, но този сезон завърши на 6-а позиция.🏐

14/04/2022

Шампионите от Хебър (Пазарджик) крачат уверено към финала в първенството при мъжете - Супер Волей. Воденият от Камило Плачи тим надигра без проблем Дея спорт (Бургас) с 3:0 (25:19, 25:17, 25:21) във втората среща помежду им, изиграна в зала "Васил Левски" в Пазарджик. 🏐

Така "тигрите" поведоха уверено в серията с 2:0 победи, след вчерашния успех също с 3:0 гейма. Играе се до три победи от пет мача. 🏐

14/04/2022

Хебър приема Дея Спорт (Бургас) във втори полуфинален мач от Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Васил Левски" в Пазарджик е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🖥️🏐

Първата среща изиграна вчера, завърши при резултат 3-0 в полза на Хебър. 🏐

13/04/2022

Шампионът на България Хебър (Пазарджик) стартира отлично полуфиналните плейофи в първенството при мъжете - efbet Супер Волей. Волейболистите на Камило Плачи надиграха Дея спорт (Бургас) с 3:0 (25:14, 25:14, 26:24) в първата среща помежду им, изиграна в зала "Васил Левски" в Пазарджик. 🏐

13/04/2022

Хебър приема Дея Спорт (Бургас) в първи полуфинален мач от Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Васил Левски" в Пазарджик е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🖥️🏐

Регламента на полуфиналите предвижда да се играе до 3 победи от 5 мача. 🏐

12/04/2022

Волейболистите на Нефтохимик (Бургас) изравниха полуфиналната серия в първенството при мъжете - efbet Супер Волей. Воденият от Николай Желязков тим се наложи над Монтана с 3:1 (13:25, 25:21, 25:23, 25:23) във втората среща помежду им, изиграна в зала "Младост" в морския град. 🏐

В първия сблъсък Монтана се наложи с 3:1 гейма. 🏐

Третият двубой от серията е на 15 април (петък) в Монтана. Четвъртият мач също е в северозападния град - ден по-късно. Играе се до три победи от пет мача. 🏐

12/04/2022

Нефтохимик приема Монтана във втори мач от полуфиналната серия между двата тима. Срещата в зала "Младост" в Бургас е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🖥️🏐

11/04/2022

Волейболистите на Монтана поведоха в полуфиналната серия в първенството при мъжете - Efbet Супер Волей. Воденият от Даниел Пеев тим се наложи над Нефтохимик (Бургас) с 3:1 (25:20, 25:18, 23:25, 26:24) в първия двубой помежду им, изигран в зала "Младост" в морския град. 🏐

11/04/2022

Нефтохимик приема Монтана в първи полуфинален мач от Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Младост" в Бургас е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🖥️🏐

02/04/2022

Волейболистите на Берое (Стара Загора) ще се състезават и през новия сезон 2022/23 в елита при мъжете - efbet Супер Волей. Воденият от Марияна Димова отбор надигра втория във Висшата лига Миньор (Перник) с 3:0 (25:20, 25:17, 25:14) в плейаутния двубой, изигран в зала "Сила" в Пловдив. 🏐

Така "зелено-белите" запазиха мястото си, а Миньор продължава да се състезава във второто ниво на шампионата. 🏐

02/04/2022

Берое приема Миньор (Перник) в плейаут за оставане/влизане в Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Сила" в Пловдив е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по b1b box. 🖥️🏐

Берое стигна до тук, след като спечели турнира на последните четири отбора в елита, а Миньор завърши на първо място Западната Висша Лига, но допусна загуба от Черно море във финала. 🏐

30/03/2022

Отборът на Черно море (Варна) се завръща в елита през новия сезон 2022/2023. "Моряците", водени от Юлиян Тупанков, спечелиха титлата във второто ниво на шампионата - Висшата лига, след като надделяха над Миньор (Перник) с 3:2 (18:25, 25:21, 24:26, 25:14, 15:12) в големия финал, изигран на неутрален терен - в зала "Иван Вазов" в Стара Загора. 🏐

29/03/2022

Волейболистите на Дея спорт (Бургас) се класираха на полуфинали в първенството при мъжете - Супер Волей. Воденият от Венцислав Симеонов тим надигра Пирин (Разлог) с 3:0 (25:19, 25:21, 25:17) в третия двубой помежду им, изигран в зала "Младост" в морския град. 🏐

Дея спечели серията с 2:1 успеха - в първия мач се наложи с 3:1 гейма, а във втората среща отстъпи с 1:3. 🏐

Така в следващия етап бургазлии срещат шампиона Хебър (Пазарджик), който отстрани Добруджа 07 (Добрич) с две победи - с 3:1 и 3:0 гейма. 🏐

29/03/2022

Дея Спорт - 👍
🆚
Пирин - ❤️

Дея Спорт приема Пирин (Разлог) в трети решителен мач за класиране на полуфиналите в Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Младост" в Бургас е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🏐🖥️

Първата среща между двата тима завърши с 3-1 в полза на Дея, докато втората среща завърши 3-1 в полза на Пирин. 🏐

28/03/2022

Волейболистите на Монтана се класираха на полуфинали в първенството при мъжете - Супер Волей. Воденият от Даниел Пеев тим победи Левски София с 3:0 (25:16, 28:26, 28:26) в третия четвъртфинален сблъсък помежду им, изигран в зала "Младост" в северозападния град. 🏐

Така монтанчани спечелиха серията с 2:1 успеха - в първата среща левскарите се наложиха с 3:1 гейма, а във втория двубой отборът от Северозапада надделя в пет гейма. 🏐

На полуфиналите монтанчани ще срещнат Нефтохимик (Бургас), който отстрани ЦСКА с 3:0 и 3:1 гейма. 🏐

28/03/2022

Монтана - 👍
🆚
Левски - ❤️

Монтана приема Левски (София) в трети решителен мач за класиране на полуфиналите в Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Младост" в Монтана е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🏐🖥️

Първата среща между двата тима завърши с 1-3 в полза на Левски, докато втората среща завърши 2-3 в полза на Монтана. 🏐

26/03/2022

Волейболистите на Монтана продължават борбата в четвъртфиналните плейофи в Супер Волей при мъжете. Тимът, воден от Даниел Пеев, се наложи като гост над Левски София с 3:2 (15:25, 17:25, 25: 20, 25:22, 15:13) във втория мач между двата отбора от четвъртфиналите, който се игра в зала "Левски София".🏐

Така серията е изравнена 1:1 успеха, като трети решителен мач ще определи кой от двата съперника ще продължи на полуфинали, където го чака Нефтохимик (Бургас). Двубоят е на 28 март от 18:30 часа в монтанската зала „Младост“.🏐

26/03/2022

Волейболистите на Пирин (Разлог) завързаха серията с Дея спорт (Бургас), след като се наложиха с 3:1 (25:20, 19:25, 25:23, 25:14) във втория четвъртфинален сблъсък помежду им, изигран в зала "Септември" в югозападния град. 🏐

В първия мач Дея се наложи с 3:1 гейма. Така борбата за място на полуфиналите ще се реши в трети мач. Той ще се проведе на 29 март (вторник). 🏐

26/03/2022

Левски - ❤️
🆚
Монтана - 👍

Левски приема Монтана в мач-реванш от четвъртфиналите в Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Левски София" в София е с начален час 18:30, като ще бъде предавана пряко по Diema Sport 2 HD. 🖥️🏐

Първата среща между двата тима, в Монтана, завърши при резултат 3-1 в полза на Левски. 🏐

26/03/2022

Пирин - ❤️
🆚

Пирин приема Дея Спорт (Бургас) в мач-реванш от четвъртфиналите в Efbet СуперВолей. Срещата в зала "Септември" в Разлог е с начален час 18:30.🏐

Първата среща между двата тима, в Бургас, завърши при резултат 3-1 в полза на Дея Спорт. 🏐