Homo_sapiens

Homo_sapiens

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Homo_sapiens, Psychologist, .

ЛІНЬ чи ПРОКРАСТИНАЦІЯ? 13/12/2021

https://youtu.be/UwjUTRfyya4
#прокрастинація #лінь #емоції #тривога
#успіх #самоконтроль

ЛІНЬ чи ПРОКРАСТИНАЦІЯ? Існує ряд факторів, які прекрасно передбачають життєвий успіх! Серед цих факторів найбільш значущим є самоконтроль. Поряд з інтелектом, люди, які володіють с...

Швидкий спосіб навести порядок в голові 24/11/2021

#топправил, #психологія, #психологіяособистості, #думки, #100человек, #кпт, #психотерапия, #когнитивноповеденческаятерапия, #депрессия #результат, #цель , , , , #кпт, #мислення #мышление, #осознанность , #топ, #саморазвитие

https://youtu.be/O_Wg8FQQD1Y

Швидкий спосіб навести порядок в голові Мислення - це спосіб пізнання людиною навколишньої дійсності, тому в більшості випадків, спосіб мислення визначає якість життя. #кпт #топправил #мислення

Навігатор життя// GPS в мозку// Ретикулярна формація 16/11/2021

#мозок, #ретикулярнаформація, #фактипромозок, #наука, #саморозвиток, #психологіяжиття, #психологіялюдини, #самодопомога #осознанность #успіх #людина, #спілкування, #відносини,

Навігатор життя// GPS в мозку// Ретикулярна формація Нас постійно оточує незчисленна кількість мереж різного походження. Незважаючи на це, найбільш складним поєднанням зв'язків є людський мозок.

Як встигнути все?//ментальні пастки#2//Ukrainian education 09/11/2021

#каквсеуспеть, #каквсеуспевать, #таймменеджмент, #встигнутивсе, #успетьвсеисправить, #мышлениеуспешныхлюдей, #медитация, #ловушка , , , , , , , , , , #психологія, #личность, #особистість, #осознанность, #принятиесебя
https://youtu.be/aFl-KlXeMjA

Як встигнути все?//ментальні пастки#2//Ukrainian education Як часто помічаєте, що не можете сконцентруватися, коли очікуєте якусь подію? Відео-матеріал про одну із найбільш поширених ментальних пасток.Практикуйте тех...

Чому ми втрачаємо енергію?// Ментальні пастки #1 05/11/2021

Чому ми втрачаємо енергію?// Ментальні пастки #1 Як часто ми грузнемо в купі незрозумілого на шляху до досягнення цілі? Відповідь: ментальні пастки.Ампліфікація - пастка, в яку потрапляєлюдина, коли для дос...

Техніки проти стресу/ grouding/психологічна резилієнтність 03/11/2021

#антистрес #мозок #психологічнарезилієнтність
Як важливо зберігати стійкість в критичних ситуаціях! Сьогодні існує безліч стратегій, якими люди користуються час від часу. Та вміння проживати життя якісно залежить гармонії фізичного та психічного компонентів.

Техніки проти стресу/ grouding/психологічна резилієнтність Поділіться у коментарях власними варіантами технік, які використовуєте в повсякденному житті.

05/07/2021

Людина приходить у світ "чистою дошкою" (tabula rasa), де психодинамічні особливості мозку у поєднанні з досвідом формують характер та особливості сприймання світу. Таким чином, ми вписуємо на дошку нашого життя лише важливі, найбільш значущі речі.
Та під впливом тривоги вибір дійсно важливого перетворюється на потік думок, які неможливо упорядкувати.
Це схоже на спробу тримати в пам'яті одночасно величезну кількість рядків, що складаються із букв і чисел, без логічної закономірності.
Намагання все вмістити на дошку перетворює її на об'єкт беззмістовної писанини, де часто доводиться щось прибрати, щоб розібратися в раніше написаному, а людину на заручника власної мантри думок.


To be continued..

30/06/2021

Досить часто стикаюся із запитаннями про істинність причин післяпологової
депресії .
Відповідь на це питання відкриває двері нескінченному переліку факторів, які у різних комбінаціях, ніби слова у віршах утворюють свої індивідуальні тексти, що як правило, є основою лише для сумної пісні.
Достатньо уявити 3-кімнатний коридор. Подібна споруда є метафорою батьківства. Перша кімната - гостьова, через яку двоє дверей ведуть в наступні кімнати.
Перебування в гостьовій є відображенням образу на публіці.
Друга кімната - місце, де зазвичай, людина відчуває себе невпевненою, переживає жаль, сором, смуток та невдоволення. Ця кімната уособлює вразливість, з якою стикаються батьки та труднощі, що супроводжують їх в даній ролі.
Знаходження в третій кімнаті - пробудження відчуття максимальної впевненості, гордості та радості в моменти усвідомлення батьківських обов'язків.
Та найчастіше, темрява критики та візуалізації дійсності через призму тотального провалу блокує можливість виходу в кімнату світлих надій та багатоглядних цілей. Метафора коридору накладається на особливості роботи мозку . Адже саме вина, сором і гордість активують одні і ті ж самі нейронні ланцюги, утворюючи підступні лабіринти вічного блукання. Гордість - емоція, яка запускає в роботу центр задоволення і пригнічує сором та вину. Проте, вони можуть вкорінитися та пересилити дію позитивного фактору. Саме ця особливість пояснює чому навіть найприємніші види діяльності чи захоплення не приносять задоволення, а з' їдена цукерка дарує не серотонін, а всеохоплюючий сором.

🚩Важливо пам'ятати, що всі мають кімнати з публічним образом в очах інших людей. Та саме безкінечне порівняння таємного місця складних почуттів з чужою гостьовою є найважливішим аспектом поглиблення та ускладнення депресії.

Photos from Homo_sapiens's post 07/04/2021

😊/😐МОТИВАЦІЯ

КЛАСИЧНЕ ОБУМОВЛЕННЯ (вироблення умовного рефлексу): Собака 🐕 відчуває запах м'яса - у неї виділяється слина. Якщо використовувати штучний та природний стимули одночасно ( приносити 🍗 і дзвонити в 🛎), то пес починає розуміти, що між двома подразниками є зв'язок.

ОПЕРАНТНЕ ОБУМОВЛЕННЯ пов'язане із можливістю впливати на поведінку за допомогою стимулу, який виникає не ДО, а ПІСЛЯ події.

#мотивація #психологія

09/03/2021

Фаббінг -(phone — «телефон» і snubbing — "зневажливе ставлення") - звичка постійно відволікатися на гаджет під час бесіди.
ОЗНАКИ ФАББІНГУ:
📍Під час їжі людина не може відірватися від гаджета.
📍Тримає смартфон в руці навіть під час ходьби.
📍Моментально схоплює смартфон при звукових оповіщеннях, незважаючи на бесіду з людиною.
📍Під час відпочинку (пікнік, день народження, вечірка, прогулянка) людина більшу частину часу проводить в гаджеті.
📍Занепокоєння, пов'язане із страхом пропустити що-небудь важливе в стрічці новин.
📍Безпідставне перегортання вже побаченого в мережі.
📍Бажання проводити в компанії смартфона більшу частину свого часу.
#психологічнийтермін

Website