OnlineTrend

OnlineTrend

Автоматична плойка для завивки волосся

21/02/2023

Замовити можна на сайті: https://www.onlineeshopping.club/

21/02/2023

Існують тисячі, якщо не мільйони порад щодо догляду за волоссям. Проте далеко не всі вони корисні й дієві. Нумо з'ясовувати!

Неважливо, звідки саме родом міфи про догляд за волоссям, у які ви вірите: з дитинства, досвіду подруг чи десятків «корисних» матеріалів з мережі. Важливо лише те, що деякі з них не лише недієві, а й шкідливі. Сьогодні розповідаємо саме про такі.

Міф № 1. Шампунь необхідно постійно змінювати

Побутує думка, що волосся «звикає» до певних засобів, тож ефективне використання одного і того ж шампуню протягом довгого часу – утопія. Однак, насправді ця теорія давно спростована. Знайти той самий ідеальний шампунь, який підходить вам по всім параметрам – занадто велика розкіш, аби просто так від нього відмовитися. Про зміну улюбленого засобу варто задуматися у разі, якщо ви змінили колір волосся (тоді вам може знадобитися спеціалізований догляд) або у вас з’явилися конкретні проблеми, такі як, наприклад, лупа чи випадіння. Також на експерименти з шампунем вас можуть підштовхнути зміна сезонів чи клімату та ряд інших зовнішніх причин, які не мають нічого спільного з міфічним «звиканням».

✔ Рішення: шампунь Thickening Shampoo для збільшення густоти волосся

Якщо ви власниця рідкого та ламкого волосся, вашим ідеальним вибором на довгий час має всі шанси стати лікувальний шампунь Thickening Shampoo від Revitalash. Секрет його ефективності – у поєднанні унікальних лікувальних інгредієнтів: від тандему біотину й пантенолу, який відповідає за зволоження і живлення, до кори верби, що дбайливо відлущує відмерлі клітини шкіри голови, та листя мушмули японської, яке робить волосся більш густим. Шампунь схвалений дерматологами та не містить сульфатних миючих речовин, парабенів і фталатів.

Міф № 2. Часте розчісування корисне для волосся

Розчісування важливе не лише для того, аби волосся виглядало слухняним та доглянутим, а й для правильного розподілення шкірного жиру, що допомагає пасмам залишатися зволоженими та міцними. Проте надто часте розчісування стимулює вироблення більшої кількості жиру, в результаті чого волосся значно швидше стає брудним. А якщо ви ще й розчісуєте волосся неправильним гребінцем чи щіткою, воно може електризуватися, пошкоджуватися та випадати. Спеціалісти рекомендують уникати пластикових щіток і розчісувати волосся лише за необхідності.

Міф № 3. Кондиціонер не має значення

Ні в кого з нас немає сумнівів у тому, що для того, аби волосся виглядало охайним і доглянутим, без шампуню не обійтись. А ось кондиціонер багато хто вважає марним витрачанням часу та коштів. І дарма! Основна функція кондиціонеру – закриття лусочок (кутикулярного шару волосини), які захищають внутрішню структуру волосся від пошкодження. Водночас, він зволожує та відновлює волосся, завдяки чому воно виглядає більш гладким, сяючим, слухняним і здоровим. Зазвичай це саме те, про що ми мріємо, правда ж?

✔ Рішення: кондиціонер Thickening Conditioner для збільшення густоти волосся

Кондиціонер Thickening Conditioner від Revitalash, який варто використовувати у тандемі з шампунем Thickening Shampoo, також зібрав у своєму складі безліч лікувальних інгредієнтів: протеїни льону, що живлять волосся та роблять його міцнішим, зелений чай і женьшень, які мають потужну антиоксидантну дію, і не тільки. Усі разом вони підтримують здоров’я шкіри голови, зміцнюють корені волосся, роблять його більш густим, слухняним та доглянутим.

Міф № 4. Сушити волосся потрібно лише природним способом

Так, якщо у вас коротке волосся, яке швидко може висохнути саме по собі. Однак, якщо ви власниця довгого волосся, його не лише можна, але й варто сушити феном. Чому? Коли волосся залишається вологим тривалий час, молекули води вимивають з нього корисні речовини і кератин, в результаті чого пасма стають більш сухими та ламкими. Аби сушіння феном не шкодило волоссю, стежте за температурою повітряного потоку (вона повинна коливатися в межах від 40 до 50 градусів), тримайте фен на відстані 20 сантиметрів від поверхні шкіри голови та обов’язково сушіть пасма у напрямку від коренів до кінчиків.

Міф № 5. Не обов’язково підбирати засоби для миття відповідно до типу волосся

Аби засоби давали конкретний результат та вирішували конкретні проблеми, їх просто необхідно підбирати в залежності від типу волосся та його потреб. Так, наприклад, власницям жирного волосся варто робити ставку на засоби, які регулюють роботу сальних залоз, зволожують волосся і шкіру голови. А от жінкам, яких природа нагородила кучерями, схильними до пошкоджень, необхідно акцентувати увагу на зміцненні пасм та їхньому захисті від зовнішніх впливів.

21/02/2023

Догляд за волоссям влітку не вимагає надто великих зусиль. Головне — уважно стежити за його станом.

Літо — це пора випробувань для волосся. Пряме сонячне проміння впливає на його стан не найкращим чином. В результаті цього воно не лише пересихає і стає неживими, а ще й вигоряє.

Про те, як захистити волосся від УФ-променів і чому необхідно його зволожувати, розповіла лікарка-косметологиня, дерматовенерологиня Ганна Кравчук.
ПРО ВПЛИВ СОНЦЯ НА ВОЛОССЯ

Наше волосся складається не лише з кератину та ліпідів, приблизно 15% хімічного складу займає вода. Під впливом ультрафіолетового проміння вона дуже швидко випаровується. В результаті чого волосся стає сухим і ламким. У парі з альфа-променями працюють бета-промені, які руйнують натуральний та штучний пігмент. Простіше кажучи, волосся втрачає колір. Відбувається це тому, що еумеланін, пігмент меланін, що відповідає за колір волосся від червоно-коричневого до насичено чорного, швидко розпадається під впливом сонця. Другий пігмент - феомеланін, руйнується не так швидко. Але він відповідає більше за відтінок волосся з жовто-червоної палітри кольорів.

Обидва пігменти важливі, оскільки колір волосся залежить від його кількісного співвідношення. Саме тому влітку шевелюру необхідно не тільки зволожувати, захищати, а й живити.

ЗВОЛОЖЕННЯ

У літній період волосся брудниться швидше, ніж у будь-яку іншу пору року. Усьому виною спекотне повітря і пил, що осідає на ньому. Також під впливом сонця активізується робота сальних залоз, і волосся швидше жирніє. Тому доводиться мити його трохи частіше, ніж зазвичай. Тому я рекомендую використовувати м'який шампунь, що містить зволожувальні та антиоксидантні компоненти. Це гіалуронова кислота, колаген, кератин, екстракт алое вера, виноградних кісточок, зеленого чаю, гагамелісу або евкаліпта, лінолева кислота, хітозан, пантенол, рослинний гліцерин, коксове молоко, протеїни шовку, полефіноли, катехи.

Антиоксидантні інгредієнти нейтралізують згубний вплив сонця та вільних радикалів, посилюють захисну функцію волосся та шкіри голови. З іншого боку, вони частково перешкоджають втраті пігменту. Також у шампуні для льотного догляду за волоссям повинні бути екстракти лікарських рослин і вітаміни: екстракт ромашки, розмарину, шавлії, папороті, вітаміни А, В, С, Е. Намагайтеся відмовитися від шампунів, що містить важкі поверхнево-активні речовини, спирт, продукти нафтопереробки. Чудовою альтернативною буде натуральний шампунь із максимально простим складом.

Якщо ваше волосся не пожирніло, але вам необхідно його освіжити, приготуйте настій з лікарських трав. Підійде кропива, хвощ, звіробій, ромашка, безсмертник. Залийте 1-2 ст. л. рослини 200 мл окропу, настоюйте 15-20 хвилин, потім процідіть і остудіть. Після цього розведіть настій чистою водою, призначеною для миття волосся. Але хочу наголосити, що такі настої більше підходять темноволосим дівчатам. У власниць світлого волосся може з'явитися специфічний відтінок.

З метою глибокого зволоження можна курсами застосовувати зволожувальні сироватки та флюїди. Підбирати ці засоби необхідно за типом шкіри голови або виходячи зі стану волосся. Вони можуть призначатися для усунення посічених кінчиків або відновлення волосся по всій довжині. Два-три рази на тиждень можна робити живильно-зволожувальну маску на основі натуральних олій.

ЗАХИСТ І ЖИВЛЕННЯ

Влітку волосся необхідно захищати від впливу прямих сонячних променів. З цією метою можна застосовувати засоби із сонцезахисним фільтром 5-15 SPF. Це може бути лосьйон, спрей, незмивна маска-спрей, кондиціонер, бальзам. Якщо ми говоримо про кондиціонери та бальзами, то наносити їх на волосся необхідно після застосування шампуню. З якою метою? Вони "згладжують" волосся, проникаючи у структуру. На додаток до цього вони пом'якшують волосся, спрощуючи процес розчісування, і частково виконують захисну функцію.

Спреї та лосьйони, як правило, наносяться перед виходом на сонце. Вони створюють на поверхні волосся плівку, яка відштовхує сонячні промені. Вибираючи їх, я раджу уважно вивчати склад, оскільки вони впливають ще і на регенераційні процеси. Бажаними компонентами є вода, кератин, сечовина, гліцерин, бензоат натрію, лаурил лізин, трибутил цитрат.

Кінчики волосся можна покривати натуральною олією, підійде жожоба, ши, арганова, мигдальна, кокосова, реп'яхова. Раз на 7-10 днів робіть олійну маску для волосся з додаванням меду.

Захистити ваше волосся від згубного сонячного впливу олія допоможе і на відпочинку. Перед купанням у морі чи басейні я рекомендую наносити її по всій довжині шевелюри. Якщо у вас немає такої можливості чи бажання, після водних процедур обполіскуйте волосся чистою водою, наносячи кондиціонер або бальзам. Це дозволить уникнути пересушування та вигоряння.

Догляд за волоссям влітку не вимагає надто великих зусиль. Головне — уважно стежити за його станом. Крім усього сказаного вище, я б радила вам дотримуватися наступних простих правил:

мити голову злегка теплою водою, за можливості - попередньо кип'яченою і остудженою до кімнатної температури;
не наносити шампунь на кінчики - вони і без того влітку пересихають;
не виходити на сонце з мокрим волоссям (воно може вигоріти в процесі висихання);
обов'язково носити головний убір, зроблений з натурального, матеріалу, що дихає (особливо в період від 11 до 16 години, коли сонце дуже "гаряче");
відмовитися від використання прасок, плойок;
за можливості відмовитися від процедур фарбування;
наносити на фарбоване волосся спеціальні захисні засоби;
дотримуватися питного режиму.
Любіть себе та своє волосся!

21/02/2023

Як впливає на волосся літня погода?
В літній період найбільший вплив на волосся мають повітря, сонце і вода. Гаряче повітря як фен: під його дією волосся може стати пересушеним і ламким. Сонце, окрім того, що нагріває повітря, є джерелом ультрафіолетового випромінювання, постійний вплив якого також не є корисним. Говорячи про воду, варто зазначити, що небезпеку для волосся становить морська вода і вода у басейнах – з нею на волоссі затримуються частинки солі і хлору.

Як правильно доглядати за волоссям влітку?
Мінімізувати негативний вплив перерахованих чинників допоможе правильний догляд за волоссям. Відповідний комплекс засобів і процедур допоможе зберегти його красу і здоровий стан.

Очищення. Влітку волосся необхідно чистити регулярно і делікатно. Шампуні та інші засоби для догляду з невеликим показником pH допоможуть втримати необхідну кількість вологи у волоссі. Ретельне очищення, а також живлення та регенерацію сухого пошкодженого волосся забезпечить шампунь Gliss Oil Nutritive Nourish. Шампунь повертає волоссю природний блиск, робить його м’яким, шовковистим і гладеньким.

Живлення. Літо – це час для здорової і смачної їжі. Наше волосся також потребує поживних речовин! Застосовуйте живильні маски з вітамінами (достатньо 2-3 рази на тиждень). Дуже добре для цих цілей підходять маски з вмістом алое вера і морських водоростей. Щоб підтримати волосся зсередини, додайте в свій раціон вітаміни.

Зволоження. Комплексний підхід до зволоження включає такі дії: а) застосування зволожувального бальзаму-кондиціонеру, наприклад – Gliss Total Repair Replenish, або кондиціонеру-спрею Loreal Elseve, що не потребує змивання; б) легке обприскування волосся звичайною водою в теплі дні; в) споживання великої кількості води. При цьому пам’ятайте: краплини води на сонці перетворюються на маленькі лінзи. Після зволоження волосся перебувайте певний час в затінку, інакше ефект буде повністю протилежним. Якщо кінчики волосся починають закручуватись або роздвоюватись, це означає, що волоссю бракує вологи.

Захист. Ультрафіолетові промені сприяють руйнуванню волосся. Тому серед засобів для догляду за волоссям має бути також продукт з SPF-захистом – масло або крем.

Відновлення. Відпочиваючи на узбережжі і в умовах високих температур, користуйтесь відновлювальними засобами, наносячи їх після відвідування пляжу або чи басейну. Чудовий засіб, який можна наносити в будь-який час, – зволожувальний гель Phyto Phytojoba. Засіб має подвійну дію: зволоження та захист. Крім цього, гель наділяє волосся легкістю, м'якістю і повертає природне сяйво.

Як максимально захистити волосся влітку?
Самих лише засобів для догляду за волоссям буде недостатньо – необхідно пам’ятати про додаткові заходи:

Літо – це час, коли фен і праску для волосся необхідно використовувати якомога менше;
Робіть масаж голови. Навіть 2-3 хвилини достатньо для того, щоб стимулювати приплив крові до волосся. Так воно отримає більше необхідних вітамінів і мікроелементів;
Не нехтуйте головними уборами. Вони захистять вас від перегрівання, а волосся – від шкідливого впливу сонячних променів;
Перед купанням змочіть волосся чистою водою – так волосся поглине менше солей і хлору.
Користуйтесь цими простими правилами, і ваше волосся буде вам вдячне!

21/02/2023

Як доглядати за волоссям навесні


Правила догляду за волоссям весноюПравила догляду за волоссям весноюВесна – сезон відновлення, коли важливими елементами зміцнення організму є натуральна вітамінотерапія, спорт, здоровий спосіб життя в цілому, що обов'язково включає в себе якісне харчування і підвищену увагу до власної краси!



• Догляд за волоссям весною – це, в першу чергу, виключення перепадів температур. Переходьте від носіння головних уборів до стану "без шапки" або "без капюшона" поступово, з підвищенням температури на вулиці;
• Не забувайте про харчування волосся навесні, адже період загострень хронічних станів і патологій зачіпає і волосся, і шкіру голови. Крім правильної дієти, вживання великої кількості овочів і фруктів, потрібно застосовувати засоби зовнішнього впливу. Підберіть відповідні косметичні засоби для волосся для догляду навесні;
• Не забувайте про процедури. Збої деяких процесів росту і відновлення волосся потрібно виправляти самостійно, надаючи вплив за власним рішенням, а не чекаючи поліпшень. Масаж голови ввечері, після миття волосся, нанесення спеціальних масок... а також мікрострумові процедури, стимуляція із застосуванням мезококтейлів, курс плазмоліфтинга, які можна замовити у фахівців, одночасно провівши мікроскопію волосся в разі виявлення явних проблем навесні!

21/02/2023

Догляд за волоссям взимку


Як правильно доглядати за волоссям взимкуЯк правильно доглядати за волоссям взимкуВажливо стежити за якістю і здоров'ям волосся взимку. Даний період відрізняється інтенсивним впливом на організм, коли можуть постраждати волосся і шкіра. Рекомендації від фахівців частіше ідентичні, і вторять деяким пунктам зі стандартних наборів порад на цілий рік. Але краще повторити урок хоча б в скороченому варіанті!



• Не варто забувати про миття голови. Волосся в головному уборі повинно бути чистим. Створення теплої обстановки без провітрювання, коли волосся під шапкою потіє, загрожує проблемами з розвитком бактеріальних інфекцій, тим більше, для тих людей, хто має звичку довго не знімати головний убір навіть в приміщенні;
• Після миття голови ні в якому разі не можна виходити на холод з мокрим волоссям. Температурний шок може привести до дисфункції залоз, дерматитів, холодової алергії, запалень. Також переохолодження голови призводить до спазмів судин і порушення кровопостачання, загрожує застудою, сильними головними болями, менінгітом;
• Сушити волосся взимку краще природним способом, з використанням рушника. Пересушувати його феном, особливо, перед походом на вулицю, шкідливо. Різкі перепади температур можуть привести до ламкості волосся;
• Шапка, шарф, капюшон та інші елементи збереження тепла і захисту голови в холодну погоду, травмують волосся. Трихологи рекомендують використовувати кондиціонер після миття, а також антистатичні засоби для волосся в разі носіння синтетичних аксесуарів!

21/02/2023

Догляд за волоссям в процесі укладання

Правильне укладання волосся без пошкодженьПравильне укладання волосся без пошкоджень

Краса вимагає жертв, але це не означає, що є гостра необхідність ігнорувати ризики і йти на все заради красивої зачіски:
• Правильне використання фена. Необхідно сушити і укладати волосся теплим струменем повітря, рівномірними рухами від коренів до кінчиків. Після сушіння і укладання на середньому режимі, обдуйте волосся холодним повітрям;
• Термозахист волосся. Використовуйте спеціальні засоби для захисту волосся від підвищених температур, якщо часто застосовуєте для укладання праску, плойку, бігуді і фен;
• Професійні засоби укладки. Купуйте тільки схвалені засоби для укладання, гелі та пінки, які полегшують процедуру, але не обтяжують волосся і не пересушують його!

21/02/2023

Правильне миття волосся та шкіри голови
Мийте голову двічі. Виняток становить миття голови щодня або додаткове миття (наприклад, після спортзалу). У решті випадків промивати шампунем потрібно двічі. Чому? По-перше, тому що через волосяний покрив вимити цю область дуже складно. По-друге, тому що ми очищаємо шкіру голови не так часто, як обличчя. По-третє, тому що на голові велика кількість сальних залоз, а отже, шкірного сала виділяється набагато більше. І найголовніше - перше миття розпушує бруд та залишки косметичних засобів, а друге вже ретельно очищає шкіру.
Не зволікайте з миттям, якщо голова вже брудна. Поширена помилка, яка може викликати багато проблем... Важливо розуміти, що якщо мити голову рідше, ніж необхідно, то вона не стане менше жирніти з часом. Це може викликати лише одне – проблеми зі шкірою голови (такі як фолікуліт, себорея, лупа чи інші). Мийте голову так часто, як це потрібно! Навіть якщо за нею потрібен щоденний догляд.
Мийте голову не рідше 2 разів на тиждень. Є люди, у яких шкіра голови практично зовсім не жирніє. Однак це не означає, що достатньо мити голову раз на тиждень чи рідше. Навіть якщо ваша шкіра не жирна, на ній все одно накопичуються побутові забруднення, чи то пилок дерев, домашній пил або інше. Таке рідке миття також може викликати проблеми зі шкірою голови, тому щонайменше 2 рази на тиждень.
Знайдіть час, щоб ретельно вимити голову. Багато людей роблять це нашвидкуруч, не замислюючись. І тут навіть два промивання може бути мало. Авжеж, ви очистите шкіру від шкірного сала, волосся виглядатиме свіжим, але насправді на шкірі відкладатиметься шар забруднень. То що робити? Виконайте масаж круговими рухами від чола до шиї. Ви здивуєтеся, наскільки цей етап може змінити якість вашого догляду за волоссям.
Мийте голову теплою водою. Не використовуйте холодну чи гарячу воду. Така помилка може сприяти погіршенню стану шкіри та навіть випадінню волосся.

21/02/2023

Регулярно ми проводимо з волоссям 3 основні дії: очищуємо (миємо волосся), сушимо і розчісуємо. Дуже важливо при цьому дотримуватися ряд правил, що вбережуть волосся від механічного пошкодження!
1.Завжди розчісуйте волосся перед миттям! Якщо нього не робити можна наткнутися на мікровузлики, які ще більше пошкодять волосяну нитку при митті.
2.Намилюйте шампунь в долонях, а не на волоссі! Розтирайте шампунь доки не з’явиться густа піна, а вже потім розподіляйте її по всій голові. Якщо робити це на голові, то ви автоматично підіймаєте волосяні лусочки, чим травмуєте волосину. Враховуйте, що шампунь без сульфатів не буде дуже пінитися, але він буде якісно і при цьому обережно очищувати волосся. Тому радимо, надати перевагу саме цим засобам для очищення.
3.Розпочинати наносити шампунь слід із задньої частини голови (потилиці0, а потім спускатися по всій довжині. Саме там найміцніше і найгустіше волосся.
4. Змінюйте температуру води при митті! Це стимулює кровообіг шкіри голови, а отже укріплює волосяні цибулинки. Це гарна профілактика випадінню і посічених кінчиків. А для фарбованого волосся така процедура збереже колір. Так як, фарба для волосся вимивається гарячою водою. Ніколи не мийте волосся надто гарячою чи захолодною водою! Закінчуйте миття прохолодною водою це допоможе закрити волосяні лусочки по аналогії із порами на шкірі.
5.Ніколи не викручуйте волосся! Обережно відіжміть воду і оберніть голову м’яким рушником! З рушником на головці не можна ходити більше 15 хв. Це загрожує лупі та ламкості волосся.
6.Сушка феном здійснюється не гарячим, а холодним чи теплим повітрям! Тільки по лінії росту волосся. Якщо є час, краще обійтися без цього девайсу і дати волоссю висохти самостійно. Завершуйте сушку холодним струменем повітря!
7. Неможна наносити засоби укладки на тепле волосся! Зачекайте мінімум 15 хв., а вже потім користуйтеся лаком, пінкою, гелем тощо.
8. Розчісувати волосся потрібно від кінчиків до коренів! Ретельно пройдіться гребінцем по кінчиках, а вже потім спускайтеся від центру голови по всій довженні. При цьому, важливо розчісувати волосся в різні сторони.
9. Зачіска «тугий хвіст» дуже шкідлива для волосся. Старайтеся робити її не частіше раз в три дня. Міняйте висоту хвоста. Звичка робити його на одному рівні – згубна!