Public Dispute
Public Dispute – це платформа для вирішення диспутів на будь-які теми.
Розповідати про порушення своїх прав – це важливий крок для захисту своїх інтересів та захисту прав інших людей.
Якщо права були порушені, то, швидше за все, це може вплинути на життя інших людей, а не лише на ваше.
Надаючи розголосу ситуацію ви можете допомогти запобігти повторенню подібного у майбутньому.
Крім того, розповідаючи про порушення, ви демонструєте, що у вас є мужність та сміливість стояти за свої права.
Часто надання розголосу ситуації достатньо, щоб врегулювати її та отримати бажану компенсацію.
Також це може надихнути інших людей, які стикаються з подібним, щоб також виступати та захищати їх.
Якщо ви зіткнулися з правопорушенням у свій бік, ви можете створити диспут на нашій платформі, щоб захистити свої інтереси.
Правила нашої платформи побудовані згідно з принципом, що кожен заслуговує на повагу та підтримку, тому розповідаючи про свій досвід, ви можете відчувати себе захищено.
Диспут можна створити за посиланням у шапці профілю☑️
Приведена цитата одного з урегульованих диспутів на платформі⚖️
✔️Ознайомитися з цим та іншими диспутами, прийняти участь у голосуванні ви можете за посиланням у шапці профілю.
За допомогою платформи Public Dispute ви можете швидко домогтися вирішення своєї проблеми без необхідності йти до суду або звертатися до інших державних органів.
🆓 Також наша платформа є доступною та безкоштовною для всіх користувачів.
Якщо права були порушені, то необхідно звернутися у правоохоронні органи, для чого Public Dispute?
Важливо розуміти, шо правоохоронні органи не займаються цивільно-правовими справами, тому такі справи потрібно вирішувати у суді.
Також, деякі види спрівпраці не регулюються законом ( наприклад, фріланс).
При цьому сама сума угоди часто не така велика, щоб виправдати п'ятизначні чеки від юристів за ведення судового процесу.
У такому випадку Public Dispute дає можливість ініціювати публічний диспут для розгляду ситуації, з аналізом доказів і позицій сторін учасниками платформи.
«Легше придбати хорошу репутацію, ніж втратити погану» — стара приказка, але досі актуальна.
Більше про репутацію та як з нею працювати — у пості👉🏻
Наразі, у Public Dispute немає можливості відкривати диспути проти бізнесу, організацій, диспути політичного характеру, тощо.
Та якщо у вас виникла неприємна ситуація з інтернет або інста-магазином, і владнати ситуацію не вдається, то Ви можете відкрити диспут безпосередньо з власником (часто у описі профілю магазину залишають посилання на сторінку власника).
Невелика пам’ятка від нас:
як діяти фрілансеру у випадку відмови замовника оплачувати виконану роботу👉🏻
Поділися цією важливою інформацією з друзями 👥
За різними данними в середньому з цькуванням (буллінгом) стикається більше 50% населення😟
Про дієві способи зупинити цькування та як наша платформа допоможе у цьому — у каруселі 👉🏻
Поділися з друзями цією інформацією, щоб зупинити розповсюдження буллінгу🤝
Наразі, у Public Dispute немає можливості відкривати диспути проти бізнесу, організацій, диспути політичного характеру, тощо
Та якщо у вас виникла неприємна ситуація з інтернет або інста-магазином, і владнати ситуацію не вдається, то Ви можете відкрити диспут безпосередньо з власником (часто у описі профілю магазину залишають посилання на сторінку власника).
Якщо ви власник житла і зіткнулися з порушенням договору оренди – є кілька способів вирішити ситуацію, нижче про них.
Якщо орендар відмовляється своєчасно оплачувати приміщення, ви можете подати судовий позов на підставі п. 3 ст. 815 ЦК. У ній обумовлено обов'язок орендаря своєчасно вносити оплату. При цьому якщо інше не обумовлено договором, за умовчанням вважається, що плата має бути щомісячною. Подаючи судовий позов, ви можете вимагати з орендаря неустойку.
П. 2.2 ст. 825 ЦК - це про відповідальність орендаря за псування майна. Але щоб обґрунтувати своє право на відшкодування збитків, варто подбати про докази. Це можуть бути фото або свідчення незацікавлених третіх осіб, які доведуть, що стан вашого майна зазнав серйозних змін, поки перебував у розпорядженні орендаря. При цьому не варто одразу виселяти порушника, щоб самому не потрапити під дію зустрічного позову. Довіртеся закону, він на вашому боці.
Якщо орендар, який порушує обумовлені договором оренди терміни виселення, ви також легко врегулюєте питання за допомогою органів охорони правопорядку. Складнощі можуть виникнути лише у тому випадку, якщо цей термін у договорі не зафіксовано.
Якщо порушення з боку орендаря не настільки серйозні, щоб виправдати фінансові витрати на судові витрати або випадок спірний, ви можете використати можливості нашої платформи і відкрити публічний диспут.
Це дасть вам можливість отримати всебічний неупереджений аналіз ситуації та слушні поради від учасників. А репутація недобросовісного орендаря, якщо він все ж таки відмовиться від врегулювання конфлікту, у цьому випадку зазнає серйозної шкоди.
Щоб розказати свою історію та відкрити публічний диспут вам знадобиться близько 5ти хвилин та декілька нескладних дій🙂
Спочатку необхідно зареєструватися, прийняти умови використання та підтвердити свою особистість.
У особистому кабінеті або вкладці «Диспути» ви можете створити новий диспут, де детально розповісти про ситуацію та додати докази у вигляді фото, відео, аудіо-форматах або прикріпити документи.
Також ви можете запросити співвідповідача та свідків, що підтвердять ваші слова.
Після того, як учасники приймуть запрошення взяти участь, диспут буде опубліковано.
У разі, коли відповідач відхиляє запрошення, диспут автоматично публікується з результатом вашої перемоги, інформація про відповідача та вчинене порушення залишається доступною.
Ігнорування наносить шкоду репутації відповідача, на відміну від врегульованого диспуту.
Також ви можете зробити внесок у дотримання іншими їх слів та домовленостей, взявши участь у врегулюванні існуючих диспутів.
Ви можете проголосувати за одного з учасників, якщо вважаєте, що він має рацію та залишити свою думку у коментарях.
Використання нашої платформи піде на користь суспільству, бо ціна слова буде зростати, адже порушення домовленостей не залишиться проігнорованим суспільством.
Якщо ви зіткнулися з порушенням договору оренди квартири несумлінним орендодавцем, не варто відразу опускати руки.
Варто боротися за свої права.
Розкажемо як.
Насамперед звернемося до Кримінального кодексу. У ньому зафіксовано, що орендодавець несе відповідальність, якщо орендар не попереджений «про особливі властивості та недоліки житла, які можуть бути небезпечні для життя, здоров'я, майна орендаря або інших» (ч. 2 ст. 767 ЦК України).
Крім того, право на оскарження орендар також має, якщо орендодавець не передає житло у строк, встановлений договором (ч. 1 ст. 765 ЦК України). Орендар у цьому випадку навіть може на законних підставах відмовитися від договору оренди та вимагати відшкодування завданих йому збитків (ч. 1 ст. 766 ЦК України).
В інших випадках порушення договору оренди з боку орендодавця, ми радимо наступний алгоритм дій щодо захисту власних прав:
1. Уважно перечитайте договір оренди.
2. Перевірте наявність письмового попередження про розірвання договору з боку орендодавця, яке він за законом повинен був вручити орендарю.
3. У будь-якому вигляді зафіксувати вимоги орендодавця, письмово, на диктофон чи камеру.
4. Подбати про збереження свого майна.
У разі відсутності договору або відсутності результатів від дій, описаних вище, ми рекомендуємо розповісти свою історію та відкрити публічний диспут на нашій платформі.
Так ви зможете вимагати матеріальної чи моральної компенсації, а орендодавець зазнає репутаційних збитків у разі відмови від мирного врегулювання незгоди.
Public Dispute - платформа для публічного та неупередженого розгляду порушень домовленостей згідно принципам загальнолюдської моралі, яка, у разі відмови від врегулювання, може створити репутаційні ризики для порушника.
Якщо були порушенні Ваші права або домовленості, Ви можете ініціювати розгляд публічної суперечки на даній платформі. Розголос та неупереджений розгляд ситуації учасниками платформи допоможе вирішити питання, та отримати бажану компенсацію.
Також, ми пропонуємо Вам взяти участь у вирішенні відкритих диспутів, для цього Вам потрібно лише зареєструватися на нашій платформі.
У цьому випадку Ви зможете зробити свій внесок у дотримання іншими їх слів та домовленостей, які були укладені.
В наш час у всьому світі спостерігається падіння загальнолюдської моралі. Домовленості порушуються частіше, ніж торік.
Тому повинні залишатися стандарти та залишатися відповідні організації, такі, як ця платформа, які покликані нагадувати про важливість високого рівня репутації, про важливість сумлінності у ділових відносинах, про важливість моралі.