Experimental Vulgar Herbal Private Ungentology No Liability

Experimental Vulgar Herbal Private Ungentology No Liability

Ivan Personal Experimental Natural Ungentology
Only Grocery Ingredients
No Liability
NO SUGGESTIONS: INFO ONLY

16/09/2023
16/09/2023

не правду багаті шанують,
а- вигоду.

Трави від екземи: як застосовувати і основні запобіжні заходи 15/09/2023

Кропива і лавровий лист – рослини для лікування екземи Серед рослинних компонентів, які завжди є в будинку, для лікування екземи можна назвати лавровий лист. Запашна спеція в кулінарії давно заслужила своє почесне місце, а в альтернативній медицині з’явилася відносно недавно. Рослина справляється з палінням і гіперемією шкіри при атопічної, істинної екземі. Даний лікувальний компонент сьогодні присутня в багатьох рецептах, але нижчеописаний варіант лікування вважається найбільш популярним: Взяти 8-9 сухих лаврових листки і подрібнити їх. Залити 500 мл крутого окропу і залишити на 2-3 години. Процідити отриманий відвар, потім нагріти і застосувати в якості лікувальної ванночки. В середньому, тривалість терапії становить близько 10 днів.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

застосування картоплі Картопля має болезаспокійливі, обволікаючі, протизапальні властивості. Крохмаль, що міститься в картоплі, має противиразкових дією. Соланін покращує діяльність серця, збільшує амплітуду і урежает ритм серцевих скорочень. Картопляний сік сприяє зменшенню виділення кислоти шлунковими залозами і рубцювання виразок на слизовій оболонці травного тракту. Він добре допомагає при різних диспепсичних розладах, є легким проносним, що важливо для хворих гастритами, схильних до запорів. У народній медицині картопляний сік п’ють при високому кров’яному тиску. Він знижує рівень цукру в крові. Також його застосовують як протизапальний засіб для лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки. Картопляний крохмаль використовується як обволікаючий засіб при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, а також в якості основи для присипок і наповнювача для порошків і таблеток.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

Парові ванночки і холодні примочки з ромашкою Ромашковий відвар при екземі на руках не менш ефективний, якщо робити парові ванночки з цим лікарським рослиною. Зазвичай процедуру проводять наступним чином: На невелику каструлю (обсягом до 1,5 літрів) кладуть 2 ст. л. ромашкових квіток. Накрити кришкою, дати настоятися. Як тільки відвар охолоне до температури 39-40 ° C можна опускати туди руки і тримати їх в засобі 7-10 хвилин. Ванночки з ромашки від екземи дають злегка підсушує ефект, витирати після проведення процедури руки рушником не потрібно, але бажано скористатися сухими серветками і з їх допомогою увібрати залишки вологи на шкірі. Частіше 3-4 разів на тиждень ванночки робити не варто, щоб не допустити пересихання шкіри.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

Кокосова олія. Під впливом кошти хвороботворні мікроорганізми втрачають життєздатність. Кокосовий екстракт наносять на вогнище. Застосовують при сухій екземі. Масло обліпихи при істинної екземі. Дозволено до вживання всередину і зовнішнього нанесення. Обліпиха корисна за рахунок вмісту речовин: натрій, залізо, пектини, жирні кислоти, кремній і вітаміни. Комбінована терапія приносить кращий результат: усувається лущення, проходить біль, свербіння. Приймати перорально по 2 мл. на добу. Зовнішньо наносити на уражені ділянки щодня. Кедрова олія. Природний антисептик, прискорює загоєння тріщин, виразок. Кедр містить важливі макро- і мікроелементи, беруть участь в згортанні крові, регенерації шкірного покриву. Незначні пошкодження зникають за ніч. Вогнища запалення змащувати 2-3 рази на добу. Курс триває 21 день. Чайне дерево. Діє як антисептик, прискорює відновлення. Чайний ефір змішувати з базовим маслом в співвідношенні 1: 5. Готовий розчин наносити на ранки. Ефективне застосування в вигляді ванн – 10 крапель на весь обсяг. Час – 20 хвилин. Ялицеве ​​масло. Піхтовий склад розподіляти по зоні запалення кожен день: 2-3 краплі на 1 ст.л. бази. Лляної ефірний екстракт. Лікує будь дерматит, псоріаз, екзему. Прискорює регенерацію шкіри, затягує рани. Для усунення висипань приготувати масло льону, мазь ерукосоловую. Взяти кожного речовини по 50 гр. і змішати до однорідної маси. Обробляти ранки. Борсуковий жир. Допомагає заповнити недолік жирних кислот, викликаний алергічним дерматитом. Спосіб застосування: з’єднати в рівних пропорціях основний компонент, сало свиняче, масло ялиці. Ретельно перемішати. Обробляти запалені ділянки 2-3 рази на день протягом місяця. Аналогічними властивостями володіє гусячий, риб’ячий жир. Масло ши. Ефективно в боротьбі з атопічною екземою. Вражає відкриті ділянки шкіри: долоню, палець, рука, кисть, лікоть. Змащувати маслом хвору зону. Покращення настануть через тиждень.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

№3 Крем : розтопити внутрішній тваринний жир 10 г, ланолін 10 г. Залити листя чистотілу в кількості 20 м Застосування: змащувати висип 3-4 рази на день. Капуста. Витягує гній. При сухій екземі змішується 3 ст.л. натертого листа з 1 яєчним білком. Суміш укладається в бинт, намотується на хворе місце. Вилікувати мокрий дерматит допомагає компрес: з капусти робиться кашка, проваривается 5 хвилин в молоці. Подрібнюється блендером з додаванням висівок (вівсяний). Густу кашу накладати як компрес. Алое. Простий рецепт: віджати сік, змастити висип і набряк. Часник. Використовується у вигляді мазі: відварити 3-4 зубчики, з’єднати з 1 ст.л. меду. Прикладати до запалення під бинт. Лавровий лист. Рекомендується наступний відвар: на 500 г окропу взяти 6-8 подрібнених листочків, витримати 3 години. Використовувати як ванночки. Калина. Інструкція: ягоди слід висушити, перемолоти в порошок. Змішати з бадиллям гарбуза подрібненої в співвідношенні 1: 1. 1 ст.л. готового збору просіяти, змішати з 1 ст.л. масла вершкового. Готова мастило розподіляється по ділянці. Картопля. Прикладають сирої овоч, порізаний шматочками. Використовується в ванночках: очистити 3-4 шт. і зварити. У відварі тримати уражену кінцівку кілька разів на добу. Цибулиння. Пригнічує дисгидротической, варикозний тип захворювання. Очистити цибулю і відварити лушпиння. Накласти готові ліки на марлю, тримати на тілі 10 хвилин. Якщо уражено особа, застосовується як маска.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

Підручні засоби Народні засоби від екземи швидко усувають неприємні симптоми, купируют запалення. кухонна сіль. Застосовувати у вигляді ванночок. Рецепт: на 1 л. окропу потрібно 2 ст.л. морської солі. Остудити воду, помістити хвору частину; сода. Домашній спосіб лікування: в 1 л. теплої води розвести 5 ч.л. Помістити хворі кінцівки; оцет. Важлива умова – брати 9% -ний або яблучний, а не есенцію. Розбавити рослинним маслом в пропорції 1: 1. Змащувати ділянки; перекис водню. Метод запропонував професор Неумивакин. Приймати перорально 3% -ний препарат 3 рази на день перед їжею. Починати з 1 краплі, доводити водень до 30 крапель, додаючи по 1 в день. 10 днів пити максимальну добову дозу. Перерва 5 днів і заново цикл. Користь і шкода методики медицина не довела; марганцівка. Надає протимікробний, підсушує ефект. Розвести до слабо-рожевого кольору, помістити кінцівки в марганець калію на 20 хвилин; синька. Наноситься на мокнучий ділянку або рану. Через 5 хвилин шкіра набуває сірого відтінку, стягується.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

Як правило, у хворих екземою часто виявляються неполадки в роботі шлунка, кишечника, печінки. Тому для активізації роботи цих органів та поліпшення травлення не забувайте вживати кислоти (брусницю, журавлину, лимони), гіркоти (редьку, хрін, гірчицю, перець, полин, кульбаба), прянощі: місцеві – петрушка, селера, кріп, зелена цибуля, і класичні – коріандр, кориця, лавровий лист і шафран. Ніякий, навіть найсучасніший препарат, не замінить користь натуральних соків, сирих овочів і фруктів. Добре оздоровлюють шкіру антиоксиданти, яких чимало в проростках злаків і висівках.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

Народні рецепти лікування сухої екземи Суха екзема частіше проявляється сезонно, доставляючи масу неприємностей. Шкіра тріскається, пересихає, лущитися. Застосування засобів народної медицини дозволить полегшити стан. рецепт Складові, спосіб приготування, використання Компрес з картоплі 1 бульба картоплі помити, обсушити, натерти на тертці. Масу віджати від соку. Загорнути в паперову серветку. Прикласти до ураженої ділянки на 15-20 хвилин. Повторювати 3-4 рази в день. Сік можна використовувати для примочок. пом’якшувальна суміш Нашаткувати ¼ капустини. Додати яєчний білок, збити в блендері. Перекласти масу в марлеву пов’язку. Прикласти до ураженої ділянки на 20-30 хвилин. Повторювати 2-3 рази в день. Масло обліпихи Нанести масло обліпихи на бинт, марлю. Прикласти до хворого ділянці, зафіксувати зверху або потримати 40 хвилин. Масло добре пом’якшує шкіру. Для максимальної ефективності варто користуватися цим рецептом 2 рази в день.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

Ефірні масла Лікування екземи народними засобами передбачає також використання рослинних витяжок. Перед тим як лікувати екзему ефірними маслами, спочатку потрібно зробити суміш з базового компонента і більш концентрованого ефіру. За базу використовуються масла: оливкова; кокосове; соняшникова; лляне. Додатковими інгредієнтами можуть бути ефіри чебрецю, гвоздики, троянди, евкаліпта, фенхеля, герані, чайного дерева, лаванди, ладану, безсмертника, кедра, мандарина, ялиці, розмарину, чорнобривців, деревію. Базове засіб в кількості 30 крапель (дві ложки) змішується з 10 краплями обраного ефірного масла. Ефіри можна комбінувати, але тоді кількість крапель знижується. Застосовуються маслянисті засоби лікування для обробки уражених ділянок шкіри після гігієнічних процедур.

Джерело: https://mostrda.org.ua/?p=12837
© https://mostrda.org.ua/

https://mostrda.org.ua/?p=12837

Трави від екземи: як застосовувати і основні запобіжні заходи Чи можна екзему вилікувати травами?Лікування екземи травами має давню історію, що бере свій початок кілька століть назад.

Трави від екземи 15/09/2023

Ванни при екземі 1. по 1ст. ложці трави череди, кольору ромашки, корінців валеріани лікарської, трави шавлії, звіробою продірявленого, 5л води. Компоненти перемішують. 200г збору засипають у каструлю з окропом, витримують годину. Фільтрують, віджимають трав’яний залишок. Приймають ванну температурою до 40 градусів 15 хвилин півмісяця. 2. склянку сухої рослини кропива дводомна ( повністю вся рослина з корінням), літр води. Траву заливають водою, залишають на півгодини. Потім стулять, відціджують, віджимають залишок. Приймають ванну при екземі – 15 хвилин, всього чотирнадцять процедур 3. по столовій ложці материнки звичайної, трави деревію, кореневищ аїру болотного, по 2ст. трав череди, фіалки триколірної, висівки, по 10ст.л. листа чорної смородини та кори дуба черешкового, 5л води. Висушені трави беруть порівну. Склянку збору кладуть у полотняний мішечок. Воду доводять до кипіння, кидають мішечок із травами, зменшують вогонь, томлять 30 хвилин. Далі як зазвичай остиглий склад фільтрують, віджимають залишок. Приймають ванну температурою до 40 градусів 15 хвилин. Шкіру не витирають, проводять 12 процедур при тривалій хронічній екземі. 4. гостра хронічна екзема – по 100г кори дуба, листочків волоського горіха, півтора літри води томлять чверть години, невеликий вогонь. Вживають для ванн – 1ст. ложка на 1л води.

Джерело: https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/
© https://kite.od.ua/

Домашня мазь від екземи 1. чайна ложка сухих кореневищ оману, 2ч.л. вершкового масла. Тонко нарізають кореневища, змішують із м’якою олією, зберігають холодильник. На пошкоджену екземою шкіру – двічі на добу п’ять днів. 2. трава чистотілу та м’яти перцевої, колір календули, коріння лопуха по 10г. П’ять столових ложок збору, масло так, щоб покривало на сантиметр вище. Витримують добу, стерилізують помішуючи 40 хвилин, стулять. Натирають ділянки з екземою двічі на добу. 3. порівну свинячий смалець, вазелін, риб’ячий жир, удвічі більше порошку оману високого. Розтирають суміш, використовують для змащування проблемних місць. 4. столова ложка порошку корінців оману, коріння щавлю кінського, чайна ложка порошку листа горіха волоського, склянка вершкового масла. Змішують, мажуть шкіру з екземою тричі на добу. 5. 10г корінців лопуха великого, по 5г кольору календули та безсмертника піщаного, пелюсток троянди, по 3г листа волоського горіха, трав будри плющевидної та хвоща польового, кори дуба, 200мл оливкової або мигдальної олії. Суміш доводять до кипіння, витримують слабкий вогонь на чверть години, настоюють 10 годин. 6. хна від екземи – багаторічна рослина, що росте в Азербайджані. Збирають колір із 15 серпня до 15 вересня. 10% мазь хни допомагає при лікуванні всіх видів екземи. Порошок листя заливають водою так, щоб вийшла кашка, потім додають галун або жовч 1:1. 7. ферула або женьшень з Тянь-Шані лікує суху та вологу екзему. Настій – столова ложка сировини на 0,5 л окропу, настояти три години. Або мазь – частина ферули, частина вазеліну. Соком мажуть проблемні місця.

Джерело: https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/
© https://kite.od.ua/

Примочки при екземі 1. три свіжі листки капусти, 5ст.л. висівки, склянка молока. Листя подрібнюють м’ясорубкою, молоко нагрівають до кипіння, додають висівки, капусту. Томлять малий вогонь 20 хвилин, стулять. Отриману теплу суміш використовують для припарок двічі на день на 15 хвилин. 2. столову ложку насіння пажитника сінного, 200мл води. Варять до утворення кашки. Кладають на шматок тонкої тканини, поміщають на хворе місце. 3. напар з листа ожини – 50г, літр окропу 4. свіжозварені розтерті ягоди чорниці – компреси при екземі 5. до гарячого відвару цикорію додають пелюстки шипшини або троянди, траву хвоща по чайній ложці. Процідженим складом мочать шматочки лляної тканини. Обкладають хворі місця до одужання. 6. по 30г квіток розмарину звичайного, листа лаванди колосовидної, трави чебрецю, кольору ромашки. 3ст. ложки збору, 0,5 л води. Проварюють 5 хвилин, змочують марлеву серветку гарячим відваром, трохи віджимають, накладають на бляшку. 7. по 20г суцвіття пижма листя скумпії, берези білої, горіха волоського, айви звичайної та бузку. Весь збір варять у 800мл винного оцту з додаванням 250г кам’яної солі 10 хвилин. 8. волоський горіх від екземи – 200г листа волоського горіха відварюють в половині літра молока на невеликому вогні поки не загусне. Втирають 2 рази по 5 хвилин, потім бинт накладають на дві години. 9. чотири столові ложки дрібно порізаних цибулин лілії білої, 3ст.л. буквиці лікарської, половина літра молока, варять доки не загусне. Змочують 5 хвилин, далі накладають бинт на дві години. 10. кошти від мокнучої екземи – по 100г насіння чорної редьки та конопель, 0,6л молока, відварюють годину. Мажуть хворі ділянки Тричі по 10 хвилин, бинтують на 2 години, після чого знімають відваром ромашки. 11. суха екзема шкіри – 50г листочків лопуха відварюють у 50мол молока 10 хвилин, відціджують. Застосовують кілька разів на день 12. екзема волосистої частини голови – 50г трава постінниці лікарської, 30г фіалки триколірної подрібнюють м’ясорубкою. Використовують для аплікацій 20 хвилин.

Джерело: https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/
© https://kite.od.ua/

Лікування екземи народними засобами на ногах та руках Дії нетрадиційної медицини допомагають полегшити стан, зняти основні симптоми недуги. Для досягнення максимального лікувального ефекту слід порадитися з лікарем. Це виключить ризик негативних наслідків. Рецепт Компоненти, спосіб приготування та застосування Мазь із дьогтю Змішати: 100 г дьогтю; 50 мл вершків; 4 сирі жовтки. Компоненти змішати до однорідної ваги. Наносити рівним шаром на уражені хворобою ділянки. Мазь із риб’ячого жиру Взяти: 20 г дьогтю; 40 г риб’ячого жиру; 10 мл яблучного оцту. Склад змішати, наносити на осередки екземи. Гірчичні маски Порошок гірчиці розвести окропом до кашоподібного стану. У гарячому вигляді нанести на осередки поразки. Тримати до остигання. Змити водою. Процедуру проводити протягом 7 днів. Маска допомагає зменшити висипання, лущення на руках, ногах. Ванни з крохмалю Розвести в 1 л холодної води 2 ст. л. картопляного крохмалю. Опустити у воду руки чи ноги, потримати 15 хвилин. Змити прохолодною водою, витерти шкіру насухо. Компрес із лопуха Свіже листя молодої рослини промити, подрібнити до однорідного стану, нанести рівним шаром на уражені ділянки. Прикрити цілим листом лопуха. Зафіксувати бинтом. Залишити на ніч.

Джерело: https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/
© https://kite.od.ua/

Народні рецепти лікування сухої екземи Суха екзема найчастіше проявляється сезонно, завдаючи маси неприємностей. Шкіра тріскає, пересихає, лущиться. Застосування народної медицини дозволить полегшити стан. Рецепт Складові, спосіб приготування, використання Компрес із картоплі 1 бульбу картоплі помити, обсушити, натерти на тертці. Масу віджати від соку. Загорнути у паперову серветку. Прикласти до ураженої ділянки на 15-20 хвилин. Повторювати 3-4 десь у день. Сік можна використовувати для примочок. Пом’якшувальна суміш Нашаткувати ¼ качана капусти. Додати яєчний білок, збити у блендері. Перекласти масу в марлеву пов’язку. Прикласти до ураженої ділянки на 20-30 хвилин. Повторювати 2-3 десь у день. Масло обліпихи Нанести олію обліпихи на бинт, марлю. Прикласти до хворої ділянки, зафіксувати зверху або потримати 40 хвилин|мінути|. Олія добре пом’якшує шкіру. Для максимальної ефективності варто користуватися цим рецептом двічі на день.

Джерело: https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/
© https://kite.od.ua/

Мокнуча екзема протікає у складній формі. Її терапія потребує комплексного підходу. Поєднуючи прийом медикаментів із прийомом народних засобів, вдасться швидше досягти позитивного результату. Рецепт Склад, спосіб приготування та застосування Мазь із сірки Сірка продається в кожній аптеці, вона добре допомагає боротися з мокнучою екземою. Для мазі необхідно змішати сірку та вершкове масло у рівних пропорціях, розтерти до однорідності. Склад втирається у уражені ділянки 2-3 десь у день. Склад на основі курячого яйця У чистій ємності змішати сире куряче яйце та 1 ст. л. оцту. Розмішати до однорідного стану, схожого на крем. Складом змастити уражені ділянки, потім утеплити цю частину. Компрес із мати-й-мачухи Листя рослини подрібнити, додати молоко, щоб склад був схожий на крем. Нанести засіб на шкіру, обгорнути поліетиленовим пакетом, укутати зверху теплою тканиною. Відвар кмину Відварити у склянці води одну ложку рослини. Наполягати близько двох годин, процідити. Протирати відваром пошкоджену шкіру. Молоде листя волоського горіха Подрібнити листя, залити окропом та наполягати 3 години. Застосовувати для компресів на ураженій дермі. Примочка з листя капусти Проварити капусту в молоці, додати до складу висівки, наполягати одну годину. Прикладати до екземи до полегшення симптомів.

Джерело: https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/
© https://kite.od.ua/

При гострій формі екземи. Збори: Череда трироздільна (трава) – 1 частина Кропива дводомна (листя) – 2 частини Чистотіл великий (трава) – 1 частина Валеріана лікарська (корінь) – 1 частина Шавлія лікарська (трава) – 1 частина Подорожник великий (листя) – 1 частина Кропива дводомна (листя) – 1 частина Звіробій продірявлений (трава) – 1 частина Приймають як настою по 1/2 склянки 2—3 десь у день 30 хв до їжі. В ексудативній стадії (при мокнути та свербіння). Одночасно з прийомом внутрішньо вищенаведених настоїв місцево роблять примочки відваром наступного складу. Збір: Дуб звичайний (кора) – 1 частина Звіробій продірявлений (трава) – 1 частина М’ята перцева (листя) – 1 частина Приготування: 1 столову ложку збору заварюють 1 склянкою окропу, нагрівають на водяній бані 30 хв, настоюють 10 хв, проціджують. Примочки роблять 2-3 десь у день. Верба біла (ветла), верба українська (чорнотал) (кора). Хороші результати отримані внаслідок застосування примочок із відвару кори верби білої (верби української). Приготування: 1 столову ложку молодої сушеної кори верби заливають 1 склянкою окропу, нагрівають на водяній бані 30 хв, настоюють 10 хв, проціджують. Відваром обмивають уражені ділянки шкіри та роблять примочки. Деревій звичайний (трава). Міцним відваром обмивають уражені ділянки шкіри, а при сильному свербінні відвар використовують для пов’язок та компресів. Спосіб приготування відвару такий самий, як із кори верби. Перстач прямостоячий (калган) (кореневище з корінням). Приготування: 2 столові ложки висушених та подрібнених кореневищ та коренів заливають 2 склянками окропу, нагрівають на водяній бані 30 хв, настоюють 10 хв, проціджують. Застосовують для обмивання мокнучих та сверблячих ділянок шкіри та для компресів. Чорниця звичайна (ягоди). Свіжозварені ягоди в розтертому вигляді застосовують для компресів і примочок при лікуванні екземи, що мокне. При хронічній формі екземи. Збори: Шавлія лікарська (листя) – 1 частина Подорожник великий (листя) – 1 частина Кульбаба лікарська (корінь) – 1 частина Крушина вільхоподібна (кора) – 1 частина Ялівець звичайний (плоди) – 1 частина Приймають у вигляді настою по 1/3 склянки 3 десь у день їжі при порушенні функції шлунково-кишкового тракту. Кропива дводомна (листя) – 1 частина Материнка звичайна (трава) – 2 частини Ромашка аптечна (квітки) – 1 частина Кукурудза (рильця) – 1 частина Деревій звичайний (трава) – 1 частина Безсмертник піщаний (квітки) – 1 частина Приймають у вигляді настою по 1/2 склянки 2 десь у день перед їжею у разі порушення функції печінки. Одночасно з прийомом внутрішньо настою рекомендується змащувати уражені екземою ділянки шкіри маззю: Сосна звичайна (живиця) – 1 частина Віск бджолиний – 1 частина Суміш кип’ятять 5 хв, додають 1 частину вершкового масла|мастила|, перемішують, остуджують. Змащують уражену шкіру 2-3 десь у день. Збори (для лікувальних ванн): Низка трироздільна (трава) – 1 частина Ромашка аптечна (квітки) – 1 частина Валеріана лікарська (корінь) – 1 частина Шавлія лікарська (трава) – 1 частина Чистотіл великий (трава) – 1 частина Звіробій продірявлений (трава) – 1 частина Приготування: 200 г сухої суміші заливають 4 л окропу, настоюють 40 хв, проціджують і виливають у ванну (20-30 л). Температура води 36-37 ° С, тривалість процедури 10-20 хв. Лікувальні ванни приймають 2-3 рази на тиждень. Рекомендуються при хронічній екземі, що супроводжується свербінням. Ромашка аптечна (квітки) – 4 частини Обліпиха крушиновидна (гілки, листя) – 5 частин Калина звичайна (гілки, листя) – 3 частини. Горець пташиний (снариш) (трава) – 3 частини Хвощ польовий (трава) – 3 частини Сосна, ялина, ялиця (хвоя) – 12 частин Приготування: 200-300 г сухої суміші (600-800 г сирої суміші) заливають 4 л холодної води, доводять до кипіння, кип’ятять 10 хв, остуджують 10 хв, проціджують і виливають у ванну, доводячи загальний об’єм води до 20-30 л. температурі 37-38 °С. Ванни приймають через день, тривалість процедури 10-20 хв. Рекомендуються при хронічній екземі для осіб із підвищеною дратівливістю. Сінна труха (подрібнена частина сіна, що залишається під стогами). Приготування: 600 г сінної трухи заливають 4 л холодної води, доводять до кипіння, настоюють 40 хв, проціджують і виливають у ванну, доводячи загальний об’єм води до 20-30 л при температурі 36-38 °C. Ванни приймають 2-3 рази на тиждень, тривалість процедури 15-20 хв. Надають протизапальну та загальнозміцнюючу дію на весь організм. Збір (для гігієнічних ванн): Береза ​​повисла (гілки, листя) – 1 частина Кропива дводомна (вся надземна частина) – 1 частина Лопух великий (корінь та молоде листя) – 1 частина Овес посівний (квітуча рослина) – 1 частина Кульбаба лікарська (вся рослина) – 1 частина Низка трироздільна (трава) – 1 частина Материнка звичайна (трава) – 1 частина Календула лікарська (гілки, листя) – 1 частина 200 г сухої суміші або 600 г сирої суміші заливають 4 л холодної води, доводять до кипіння, кип’ятять 10 хв, остуджують 10 хв, проціджують і виливають у ванну, доводячи загальний об’єм води до 20-30 л при температурі 37-38 ° З. Ванни приймають 1-2 рази на тиждень у періоди між загостреннями, тривалість процедури 10-20 хв. Інші способи лікування Мазь з лопуха, ромашки, копитеня, скріпа. Збір: Лопух великий (листя) – 20 г Ромашка аптечна (квітки) – 20 г Копитень європейський (корінь) – 20 г Кіпрій вузьколистий (іван-чай) (трава) – 20 г Приготування: суміш заливають 4 склянками окропу, нагрівають на водяній бані 30 хв, додають 1 столову ложку вершкового масла та 2 склянки міцного відвару із сінної потерті. Склад продовжують варити до отримання густої маси, проціджують і, віджавши, змішують з гліцерином (1 : 1). Мазь дає добрі результати при лікуванні екземи. Лікування хронічної екземи, що захоплює великі площі тіла, відваром коріння лопуха великого методом А. П. Попова. 1. Щодня внутрішньо приймають відвар лопуха. Приготування: 15 г коріння лопуха заварюють 1 склянкою окропу, нагрівають на водяній бані 30 хв, настоюють 15 хв, проціджують. П’ють по 1 столовій ложці 4 десь у день перед їдою. 2. Одночасно проводять зовнішнє лікування відваром лопуха. Приготування: 5 столових ложок подрібненого коріння заливають відром води, доводять до кипіння, на повільному вогні кип’ятять 30 хв, остуджують до середньої температури. У теплий відвар опускають складене вчетверо простирадло, віджимають і закутують тіло хворого від пахв до щиколоток ніг. Потім так само хворого укутують сухим простирадлом і ковдрою і залишають на 1,5-2 год у ліжку. Лікування проводять 1 раз на добу (краще на ніч). Після 6 сеансів перерва 1 добу. Компреси ставлять доти, поки на тілі, що очистилося від екземи, не з’явиться дрібна висипка. Через 1-2 дні висипання зникає і лікування вважається закінченим. Загальна тривалість лікування 2-3 тижні (А. П. Попов, 1969). Липа серцеподібна. Ділянки шкіри, уражені екземою, 2 рази на день змащують перегінною рідиною з деревини – липовим дьогтем. Спосіб лікування дуже давній, у багатьох випадках дає добрий результат. Осінь. У народній медицині для лікування екземи використовуються перегінна рідина (спосіб застосування такий самий, як і липового дьогтю), спиртова настойка з нирок, мазь та свіжий сік із листя. Осика звичайна (нирки) – 1 частина Масло (вершкове або рослинне) – 1 частина Перед з’єднанням частин бруньки осики дрібно розтирають. Застосовують зовнішньо 2-3 десь у день. Гарбуз звичайний. Тонкими скибками м’якоті сирого гарбуза обкладають місця, уражені екземою, поверх накладають пов’язку, що фіксує. Гарбуз має протизапальну властивість. При екземі, що протікає на фоні порушення функції шлунково-кишкового тракту, рекомендується 1-2 рази на добу приймати по 1/2 склянки тертої м’якоті тертої всередину, вона добре діє на кишечник при запорах.

Джерело: https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/
© https://kite.od.ua/

KALYNA

Ця рослина застосовується для лікування хвороб крові, органів шлунково-кишкового тракту, при гінекологічних, імунологічних проблемах та дерматитах. Сік із стиглих ягід калини залити питною водою кімнатної температури (На 1 л засобу: 200 мл соку/800 мл води). Використовувати для протирання уражених областей шкірного покриву чи компресів. Настій для перорального прийому: 2 склянки окропу влити в ємність із 4 ст. л стиглих ягід. Наполягати 6 годин. Пити по 0,5 склянки 4 десь у день півгодини до їжі.

Джерело: https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/
© https://kite.od.ua/

https://kite.od.ua/travi-vid-ekzemi/

Трави від екземи Вживають для ванн - 1ст. ложка на 1л води.Домашня мазь від екземи1. чайна ложка сухих кореневищ оману, 2ч.

09/09/2023

This beautiful sculpture was built by the Irish people in their own country to honor the American Choctaw Indian tribe. They were grateful because in 1847 the Choctaw people sent money to Ireland when they learned that Irish people were starving due to the potato famine. The Choctaw themselves were living in hardship and poverty, having recently endured the Trail of Tears.
And that is a lesson in how to be a person in this world.
Kindred Spirits is a large stainless steel outdoor sculpture in Bailick Park in Midleton, County Cork, Ireland. The shape of the feathers is intended to represent a bowl of food.

Ванночки для ніг від грибка нігтів та стоп 22/08/2023

VANNY:

морська або кухонна сіль;
яблучний оцет;
йод;
перекис водню;
ефірні олії м’яти, чайного дерева;
кориця;
відвар із хвої;
харчова сода;
трав’яні настої або відвари (із чистотілу, календули, ромашки, кори дуба).

Підігрійте 2 л води до 35-40 градусів. Повністю розчиніть у рідині 1 ст. л. Соди, після чого помістіть туди ноги півгодини. Обітріть стопи чистим рушником насухо. Після процедури нанесіть на оброблену шкіру препарат із протимікозною (група ліків, спрямованих на лікування грибка) дією, надягніть чисті шкарпетки з бавовни.
Візьміть 100 г господарського мила, подрібніть його на великій тертці, додайте 50 г харчової соди. Отриману суміш необхідно розвести 2-3 л води за температури 45 градусів. Готовий розчин трохи остудити, потім помістити туди стопи, тримати 25 хвилин. Лікування потрібно проводити щодня 2 тижні. Щоб посилити ефект ванни від грибка ніг, додавайте 3-5 крапель ефірної олії лимона, чайного дерева, хвої або м’яти.
З’єднайте по 50 г морської солі та харчової соди. Отриману суміш розчиніть у воді, підігрітій до 40 градусів. Додайте в рідину 15 крапель йоду. Парити стопи необхідно 15-20 хвилин. Ванни для ніг від грибка необхідно робити протягом 1 тижня.

Ванночки для ніг від грибка нігтів та стоп Для терапії грибкового ураження стоп та нігтів застосовується комплексна терапія. Доповненням до медикаментозного лікування послужать народні засоби, які

21/08/2023

GARLIC:

5 cloves of garlic,
blend well,
make a paste,
apply to the affected areas,
leave for30 minutes
after 30 minutes, rinse with water,\pat it dry
do it 2 times a day for 7 days

21/08/2023

ATHLETE'S FOOT

--> BAKING SODA

1/2 cup of baking soda
in a small tub of warm water

soak for 25 min. 2 times a day for 1 week

dry the feet, but do not rinse them

STOPA SPORTOWCA

--> SODA OCZYSZCZONA

1/2 szklanki sody oczyszczonej
w małej wannie z ciepłą wodą

moczyć przez 25 min. 2 razy dziennie przez 1 tydzień

osusz stopy, ale ich nie spłukuj

Харчова сода

1/2 склянки харчової соди
в невелику ванночку з теплою водою

витримати 25 хв. 2 рази на день протягом 1 тижня

висушіть ноги, але не обполіскуйте їх

BICCHIERE DI BICARBONATO DI SODIO

1/2 tazza di bicarbonato di sodio
in una piccola vasca di acqua tiepida

immergere per 25 min. 2 volte al giorno per 1 settimana

asciugare i piedi, ma non risciacquarli

Website