radastudentska_mdpu
Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from radastudentska_mdpu, College & University, .
😁
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФІЛОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ 📚
Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує майбутніх вступників, батьків та всіх охочих долучитися до онлайн зустрічі з представниками факультету.
✅ КОЛИ? Середа, 7 грудня, 15:00.
✅ ДЕ? Платформа ZOOM
🔹 Ідентифікатор конференції: 893 6803 4085
🔸 Код доступу: 2022
📌 Посилання https://us05web.zoom.us/j/89368034085?pwd=WWFSdEZXTHBnUUZmWnFqL1JnVmtGUT09
Вас чекає багато цікавого, а саме: ⬇️
▫️ Віртуальний тур філологічним факультетом.
▫️ Презентація унікальних освітніх програм.
▫️ Все про ВСТУП.
▫️ Студенти - про факультет: студентське життя та необмежені можливості.
Запис трансляції можна буде передивитися в будь-який інший зручний для вас час на офіційному сайті університету та YouTube-каналі "Студентське телебачення МДПУ". 👍
Ця зустріч змінить твоє життя та допоможе обрати правильний шлях майбутнього навчання у МДПУ імені Богдана Хмельницького!
Чекаємо. ❤️
#мдпу #більшеніжуніверситет #філологічнийфакультет
💫
ОБІЙМИ 🥹
4 грудня святкується одне з найприємніших свят у світі- День обіймів😁
Існує лише один спосіб його відзначити – обійняти всіх і кожного,кого ви забажаєте😍
👉 Свято обіймів з'явилося в 70-х роках XX ст.,сформувавшись в студентському середовищі західноєвропейської молоді,але точні обставини його появи невідомі.
👉Мета цього свята-проявити більше емоцій у суспільстві.
👉Яку користь приносить людям свято обіймів:
✔️зміцнюється імунітет людини;
✔️підвищується рівень гемоглобіну в крові;
✔️прискорюється одужання після хвороб;
✔️поліпшується сон;
✔️приходить в баланс функціонування центральної нервової системи;
✔️знімається напруга і стрес;
✔️зменшується ймовірність серцево-судинних хвороб;
✔️під час обіймів організм людини виробляє гормони щастя-ендорфіни;
✔️людина,яку обіймають , посвідомо відчуває себе в безпеці.
👉 За своєрідним "повір'ям", під час дружніх обіймів,люди обмінюються душевним теплом.
Згідно з традицією свята,втягнути в дружні обійми цього дня можна навіть незнайомих людей.Це свято нагадує нам про те, наскільки важливими є підтримка, турбота і увага людей один до одного,особливо зараз 😌
Тож пропонуємо Вам, студентська
спільното, долучитися до фотофлешмобу
💪
Чому для збереження довкілля важливо сортувати сміття?
Все, що використовує людина, з часом, стає сміттям. Потрапляючи на звалище, деякі види сміття, такі як – батарейки, ртутьмісткі лампи, пластмасові вироби, спричиняють колосального збитку флорі і фауні, і самій людині.
Невідсортоване сміття гниє на сміттєзвалищах, забруднює землю та океани, руйнує екосистеми. Сортування допоможе перетворити його на ресурс: робити з нього речі чи енергію, та зменшити кількість сміттєзвалищ.
Органічні відходи можна компостувати та перетворювати на добрива чи біогаз. Вторсировину можна переробляти на нові речі.
Як підготувати сміття до здачі?
✔️Знайдіть спеціальні контейнери чи пункт прийому відходів поряд із вашим домом і перевірте, які види сміття там приймають.
✔️Відсортоване сміття потрібно вимити від залишків їжі та висушити.
✔️Відділити частини пакування з різних матеріалів, наприклад, з пляшок зняти кришечки.
✔️Папір та пластик потрібно спресувати, щоб воно займало менше місця.
Давайте разом піклуватися про чисте довкілля! Щоб наша планета не перетворилася на величезний смітник, слід правильно утилізувати відходи😌
😌
Як покращити емоційний стан?🤔
Топ 8 порад:
👉Турбота про тіло💆
Те, як ми почуваємося фізично, неодмінно має вплив і на емоційний стан. Тож бережіть себе й за наявності проблем зі здоров’ям звертайтеся до лікаря. Не варто відкладати турботу про себе на “після війни”.
👉 Турбота про раціон🍏 Збалансоване харчування — наступна складова у фундаменті самодопомоги щодо стабілізації емоційного стану.
👉Фізична активність🚴 Збалансованим має бути не тільки харчування, а й фізичні навантаження. Але пам’ятайте, що як надлишок, так і недостатня кількість фізичної активності є однаково шкідливими для здоров’я. Тому намагайтеся знаходити в усьому золоту середину.
👉Скажіть “ні” безконтрольному прийому ліків, що знижують рівень тривоги й впливають на емоційний стан.❌
Пам’ятайте, що тільки лікар має право призначати вам антидепресанти або інші групи ліків та визначати дозування й термін прийому препаратів. Самолікування може призвести до погіршення стану.
👉Відмовтеся від постійного моніторингу новин📵 Відпишіться від зайвих каналів, які здебільшого дублюють одну й ту саму інформацію. Створіть графік перегляду новин (наприклад, 15 хв. на день).
👉Якісний сон. 😴
Неможливо почуватися емоційно врівноваженим, якщо ви маєте проблеми зі сном. Тому дбайте про свій сон. За потреби зверніться до психотерапевта по кваліфіковану допомогу.
👉 Відпочивайте🧘 Відновлюйте свої ресурси за допомогою речей, які вам приносять задоволення. За прогулянку на свіжому повітрі перед сном або перегляд цікавого фільму ваш організм неодмінно вам подякує.
👉Слухайте музику🎧
Музика має вплив на наші почуття й здатна викликати появу різних емоцій. Створіть декілька музичних добірок, назвіть їх, наприклад: “Музика, що бадьорить”, “Музика для сну”, “Релакс”… Далі додайте в кожну зі створених добірок музичні твори, що викликають у вас певні емоції, й прослуховуйте їх для створення потрібного вам настрою.
#мдпу #більшеніжуніверситет #природничогеографічнийфакультет
🙏
Що таке Голодомор?
Це та сторінка нашої історії, яку хотілося б вирвати з підручника. Яку хотілось б забути. Але як можно забути про мільйони загублених душ?
Це той біль, що відчувається усередині кожного із нас, коли ми читаємо про ті жахливі події. І той біль, який ми відчуваємо, проводячи аналогію з сучасними подіями в Бучі, Ірпіні, Маріуполі та інших міст України.
Це несправедливість і жорстокість, які ніколи не повинні повторюватись ні з однією нацією світу.
Голодомор – це геноцид українського народу!
Голодоморів в Україні було три:
1921-1923 роки
1932-1933 роки
1946-1947 роки
Але визнаним на міжнародному рівні і встановленим в Україні юридично та законодавчо є тільки голод 1932-1933 років.
Сьогодні ми вшановуємо День пам'яті жерт голодоморів хвилиною мовчання та акцією «Запали свічку пам'яті» 🕯
🤔
"Книга — це альфа і омега всякого знання, першооснова кожної науки." (С. Цвейг)📚
Прочитали гарну книгу? Порадьте її друзям, родичам та цілому світу. Студентська рада філологічного факультету запускає книжковий марафон #читайпередавай 😍
УМОВИ участі прості:
🔸 публікуйте в своїй історії чи дописі світлину або відео книги, яку ви радите прочитати кожному;
🔸 ставте хештег #читайпередавай ;
🔸 передавайте естафету трьом людям, відмітивши їх акаунти, аби і вони поділилися своїми улюбленими книгами та авторами;
🔸і не забувайте за відмітку нашого акаунту .
Активніше беріть участь, адже ми чекаємо саме на Вашу світлину! ❤️
Завдяки нашому книжковому марафону читачі зможуть відкрити для себе світ цікавих книг на будь-який настрій та смак, а також познайомитися з новими письменниками. 📖
#мдпу #більшеніжуніверситет #філологічнийфакультет
🤔
ЯК ПОКРАЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ НАВЧАННЯ: ПОРАДИ
Як виховати в собі хороші навчальні звички, щоб покращити ефективність навчання? ☑️
По-перше, знайдіть гарне місце для навчання. Це важливо. Ви повинні знаходитися в оточенні, яке майже не відволікає вас – середовищі, яке допоможе вам зосередитись на своїх завданнях. Важливо навіть освітлення для навчання. ☝️
Встановіть правила, коли ви перебуваєте у зоні навчання. Повідомте людям, які живуть з вами, що коли ваші двері зачинені, це свідчить про те, що вас не слід турбувати. 👩🏻🏫
Намагайтеся не реагувати на телефонні дзвінки чи текстові повідомлення, це призведе до порушення вашої концентрації та втрати уваги. 📱
▫️ Уникайте соціальних мереж.
▫️ Тримайтеся подалі від свого телефону.
▫️ Зробіть перерву і подбайте про себе.
▫️ Приєднуйтесь або створюйте навчальну групу.
▫️ Зробіть час навчання частиною вашої щоденної рутини.
#мдпу #більшеніжуніверситет #філологічнийфакультет
😌
День логопеда - дефектолога відзначається в другій декаді листопада. На міжнародному рівні стало відзначатися в 2004 році.
👉Логопед - фахівець, який займається порушеннями мовленнєвої комунікації (заїкання, алалія, дислалія, афазія, дизартрія і т. п.). Щоб допомогти з покращенням вимови, логопед повинен мати базові медичні знання з невропатології, анатомії та фізіології органів мовлення, слуху та зору.
👉Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням мовлення; її відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи.
👉Логопедія — наука про порушення мовлення, методи їх попередження, виявлення й усунення засобами спеціального навчання й виховання.
👉Логопедія вивчає причини, механізми, симптоматику, перебіг, структуру порушень мовленнєвої комунікації, системи корекційного впливу.
👉Об'єктом логопедії є людина з порушеннями мовлення.
👉У «Міжнародний День логопеда» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних вчителів-логопедів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їх нелегкій праці, родинного тепла і простого людського щастя!
#мдпу #більшеніжуніверситет #нніспмо
🔥
👩🏫 ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВУ КОРИСНУ РУБРИКУ
‼️🇺🇦Здобувачі запитують - ми даємо прості та зрозумілі відповіді.
➡️‼️ Стипендія під час воєнного стану
Здійснення виплат стипендій під час воєнного стану гарантується статею 57 Закону України «Про освіту» та постановою 882 "Питання стипендіального забезпечення". Порядок нарахування стипендій визначається Правилами призначення академічної та соціальної стипендії МДПУ імені Богдана Хмельницького.
В Університеті призначаються такі стипендії:
⭐академічні:
а) студентам – за результатами навчання (на підставі рейтингу);
б) аспірантам і докторантам – на підставі наказу про зарахування до Університету;
⭐соціальні – на підставі законів, що встановлюють державні пільги і гарантії щодо призначення соціальних стипендій для окремих громадян.
❓Хто має право на академічну стипендію під час воєнного стану
✅‼️Здобувачі освіти, які навчаються на денній формі навчання за ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ та за результатами рейтингування входять до ліміту стипендіатів.
☝️🇺🇦ЛІМІТ СТИПЕНДІАТІВ - це 40% фактичної кількості здобувачів вищої освіти денної
форми навчання, які навчаються за державним (регіональним) замовленням на певному факультеті/інституті, курсі за певною спеціальністю.
‼️🗂️Рейтинг стипендіатів складається
на підставі успішності з
кожного навчального предмета (дисципліни) з урахуванням участі у науковій, науково-технічній діяльності (творчій активності для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності.
🇺🇦⭐Рейтинг, відповідно до якого здобувачам вищої освіти призначаються і виплачуються академічні стипендії протягом першого року навчання до
першого семестрового контролю, формується на підставі конкурсного бала, отриманого ними під час вступу до Університету.
✅‼️Аспіранти, докторанти які навчаються на денній формі навчання (з відривом від виробництва), призначаються академічні стипендії на підставі
наказу про зарахування до аспірантури, докторантури Університету.
🤔
10 листопада – Всесвітній День Науки🤓
У Всесвітній день науки під егідою ЮНЕСКО проводиться цілий ряд різноманітних заходів спрямованих, як на роботу з науковими та навчальними колективами, так і на тісну взаємодію з урядовими організаціями.
Мета цих зусиль - широке поширення знань про науках у справі розвитку та встановлення миру на землі - для всіх верств суспільства, проведення своєрідних днів відкритих дверей. Це не тільки є фактором популяризації тих чи інших наукових напрямків і технологій, але і багато в чому позбавляє суспільство від деструктивного непорозуміння, зміцнюючи довіру і сприяючи позитивному прогресу всього нашого суспільства.
👉Чи знаєте ви, що в тілі дорослої людини присутній 206 кісток, а у новонароджених їх 300.
*Людське око блимає в середньому 4200000 разів на рік.
*Найдовші живі клітини в організмі є клітини головного мозку - вони можуть жити з вами все життя.
👉Найважчий людський мозок з коли-небудь зареєстрованих важив 2,3 кг. 👉Найнебезпечніша тварина в світі є звичайна муха.
👉Космічний телескоп Хаббл важить 10,896 кг, 13,1 м в довжину, і вартістю $ 2,1 млрд 👉Космос містить близько 50 мільярдів галактик.
👉 Рекорд зі стрибків належить кенгуру, найбільшому ссавцю Австралії. При наближенні небезпеки, кенгуру вдається до втечі стрибками, спираючись на хвіст як на жердину, і може стрибнути в довжину на 10–12 метрів, пролітаючи над гладдю степу на висоті близько двох метрів.
Мова — ДНК нації. Мова – невід'ємна частина ідентифікації населення. Мова — скарб кожного народу. 👨🏻💼👩🏻💼
Сьогодні, 9 листопада, ми відзначаємо важливе свято - День української писемності та мови. 🇺🇦
Недарма дата припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова. ✍️
Сучасна українська мова успішно розвивається, вважається однією з найкрасивіших та визнана другою за мелодійністю мовою світу.☝️
Зазвичай сьогодні проводять Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого приєднуються всі охочі.📝
Рідна мова, ніжна й співуча, звучить у серці кожного з нас. Пам'ятайте, її треба оберігати як найцінніший, найдорожчий скарб. ✅
Говоріть українською, популяризуйте її та покращуйте свої знання! Зі святом Вас! 💙💛
#мдпу #більшеніжуніверситет #філологічнийфакультет
🤪
А ви знали, що? 🤔
✔️Єдині тверді елементи, які можуть перебувати в рідкій формі при кімнатній температурі – це бром і ртуть. Є ще один твердий елемент, який може придбати рідку форму якщо його взяти в руку. Це галій.
✔️На відміну від більшості інших речовин, які при замерзанні стискуються, вода навпаки – розширюється. Кубик льоду займає приблизно на 9% більше обсягу ніж вода, з якого вона утворилася.
✔️Якщо ви візьмете літр спирту і літр води, то отриманий обсяг рідини буде не 2 літра. Парадокс, адже якби ми змішали 1 літр води і 1 літр води, то отримали б рівно 2 літри води. Але чому ж це не діє зі спиртом? Вся справа в тому, що при змішуванні спирту і води відбувається так звана контракція (лат. Contractio), стиснення обсягу розчину, обумовлене взаємодією молекул спирту і води.
✔️Найпоширенішим елементом у Всесвіті є водень. Він також є першим елементом в Періодичній таблиці Менделєєва. Всесвіт на 92% за кількістю атомів і на 75% по масі складається якраз з цього хімічного елемента. Другим найбільш поширеним елементом у Всесвіті є гелій. На його частку припадає близько 23% всієї маси Всесвіту. Всі інші елементи займають всього 2%. Що ж стосується нашої планети, то найпоширеніші елементи у Всесвіті не так поширені на Землі. На частку гелію і водню на Землі припадає лише близько 1%.
✔️Найбільш твердою речовиною в людському тілі є емаль. Вона складається в основному з кристалічного фосфату кальцію (Ca3 (PO4) 2). За шкалою твердості Мооса емаль має твердість 5 балів. Цією ж твердістю володіє такий мінерал як апатит.
#більшеніжуніверситет #хімікобіологічнийфакультет
😌
Відкрито про головне 😃
29 жовтня відбулася зустріч студентського активу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького з куратором з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю Муртазієвим Ернестом Гафаровичем 🥰
Упродовж зустрічі було розглянуто низку важливих питань:
📌 функціонування органів студентського самоврядування в умовах воєнного стану;
📌 переваги і виклики дистанційних культурно-дозвіллєвих заходів;
📌 особливості виборів до лав Студентських рад факультетів та університету.
Працюємо й чекаємо на перемогу України!💙💛
🤪
Як не піддатися осінній депресії?
👉Вийти на світло🌞
Це науково доведено: у деяких людей чутливість очної сітківки до світла дещо знижена, і це пояснює їх особливу схильність до сезонної депресії в той період, коли сонце ховається за хмарами, а день починає спадати. При нестачі сонячних променів в організмі порушується процес вироблення мелатоніну - гормону, який відповідає за наші "біологічні годинники". У результаті мозок починає плутатися в сигналах природних добових ритмів, що людина з ранку ніяк не може включитися в активний режим або, навпаки, ввечері їй ніяк не вдається заснути, незважаючи на втому. Щоб позбутися від цих симптомів, візьміть собі за правило щодня за будь-якої погоди проводити на вулиці хоча б півгодини. Найкраще допоможе звичка виходити прогулятися в районі полудня, коли необхідна доза ультрафіолету потрапляє на землю навіть через хмари.
👉Вас не наздоженуть🚴♂️
Ще один вагомий привід вийти на вулицю - це ранкова пробіжка. До речі, будь-який спорт не тільки вдосконалює наше тіло, але і заряджає позитивом: здійснюючи зусилля, наші м'язи виробляють ендорфіни, "гормони щастя". Ті ж гормони, в свою чергу, регулюють і "біологічний годинник", підтримуючи таким чином всю систему.
👉Вітаміни проти цукру🍎🥕
«Швидкий» цукор допомагає впоратися з нападами втоми, тривоги або з перепадами настрою - ось чому в «незатишну» пору року багатьох тягне на солодке. Однак цей ефект швидко проходить: рівень цукру в крові різко падає, і людина відчуває ще більший занепад сил. Щоб забезпечити рівне гарне самопочуття і не набрати зайві кілограми, дієтологи радять уникати «солодкого допінгу», а натомість зробити акцент на продуктах, що містять магній і вітаміни В і С.
👉Давай зустрінемося!👫👭
Психологи підтверджують: насичене спілкування ефективно знижує симптоми сезонної депресії, а довга самотність, навпаки, здатна їх тільки загострити. Не забувайте друзів і знайомих, зустрічі з якими принесли вам стільки позитивних емоцій цього літа, продовжуйте зустрічатися, спілкуватися, виходити в світ!
#мдпу #більшеніжуніверситет #природничогеографічнийфакультет
🇺🇦
МОВИ-ТИ
Онлайн-курс про те, як залюбитись в українську😍
Для кого був розроблений цей курс ?
✔️для всіх, хто вчили українську в школі та університеті, проте мало використовували у житті
✔️для всіх, хто давно хоче говорити українською, але боїться здатися смішним чи робити помилки
✔️для тих, хто вагається: переходити на українську чи ні
Цей курс допоможе вам пізнати українську мову такою, як вона є, — із суржиком, афоризмами, варіативною вимовою і навіть лайкою.
За 5 модулів українська стане вашою колежанкою. Такою, яку хочеться запрошувати із собою на прогулянки, зустрічі з друзями, сімейні посиденьки та особливо на побачення. Адже, за словами класика, мова зникає, коли нею не говорять про любов.
Швидше записуйся на курс 😍 Не прогав шанс підтягнути свою українську 🇺🇦
#мдпу #більшеніжуніверситет #факультетінформатикиматематикитаекономіки
😌
Мотиваційні поради від Кампстер
Більшість із нас іноді постають перед браком мотивації. 💪
Щоб це не заважало Вам на шляху до успіху, ми підготували для Вас кілька порад. ⬇️
👉 Почати роботу — найскладніше. Тому беріться до роботи. Зараз.
👉 Якщо Вам здається, що завдання неможливо виконати, розділіть його на дрібніші завдання.
👉 Мотивація приходить, коли щось є важливим для нас. Знайдіть причини, чому щось є дійсно важливим для Вас.
👉 Невдача — це ще не кінець. На помилках вчаться.
👉 Створюйте SMART цілі. Нехай Ваші цілі будуть конкретними, вимірюваними, досяжними, реалістичними та обмеженими в часі.
👉 Ви, найімовірніше, будете дотримуватись плану, якщо він конкретний. Скажіть собі: «Я буду займатись у спортзалі кожен будній день о 7 ранку, впродовж 45 хв.» замість «Я хочу бути у формі».
👉 Якщо Вам складно знайти мотивацію, попросіть друга приєднатися до Вас.
#мдпу #більшеніжуніверситет #філологічнийфакультет
🇺🇦
МОЛОДІ ТА НЕЗАЛЕЖНІ
Це ми - студентство Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького 🏛
Ми - патріоти своєї країни, свого міста, свого університету 🇺🇦
Ми повні бажання тримати стрій на освітянському фронті. Поки Україна битиметься за свою волю й за майбутнє, наші викладачі присвячують себе зрощенню цього самого майбутнього, наданню йому необхідних знань, вмінь, життєвої мудрості, прищепленню любові до України та розуміння причетності до славної нації українців☺️
Все буде Україна 🇺🇦 Все буде МДПУ 🇺🇦
#освіта #україна
🇺🇦📚
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО "НА ВСІ 200"
‼️👩🏫 МДПУ імені Богдана Хмельницького запрошує усіх майбутніх вступників прокачати свої знання та розпочати підготовку до ЗНО 2023 року.
🟠 Інтерактивна підготовка до ЗНО з різних предметів
🟢 Перевірені, дієві та круті лайфхаки
🟡 Щотижневі добірки корисних посилань та відео-матеріалів
🔵 Цікаві освітні квізи
‼️ ЗРУЧНИЙ ONLINE ФОРМАТ
‼️ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО
‼️ ЦІКАВО, ІНФОРМАТИВНО ТА ІНТЕРАКТИВНО
✅ 💪Онлайн-марафон "НА ВСІ 200" буде проходити на офіційному сайті університету та на всіх офіційних сторінках університету у соціальних мережах!
‼️🚀 ДОЛУЧАЙСЯ ТА ЗАПРОШУЙ ДРУЗІВ
✅ Офіційний сайт mdpu.org.ua
✅Інстаграм
✅Фейсбук https://www.facebook.com/mdpu.official/
✅Телеграм https://t.me/mdpuh
🥳⭐ ЗНАЙОМИМОСЬ ДАЛІ
✒️📃Факультет романтиків та знавців слова, який у наступному році буде відзначати 30-ту річницю з дня заснування!
📚💐ЦЕ ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
🇺🇦✊Очолює команду здобувачів та науково-педагогічний колектив декан, кандидат педагогічних наук, доцент Коноваленко Тетяна Василівна!
🏫☝️Сьогодні на факультеті функціонують 4 кафедри: германської філології, методики викладання германских мов, української мови, української і зарубіжної літератури та готують фахівців за ступенями вищої освіти «Бакалавр» і «Магістр» зі спеціальностей:
🟠 Середня освіта. Англійська мова і література;
🔵 Середня освіта. Німецька мова і література;
🟡 Середня освіта. Українська мова і література;
🟢 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно).
👩🏫🇺🇦Студенти філологічного факультету мають цікаві і насичені заняття з фахових дисциплін, до яких активно долучаються прайцедавці і професіонали практики. Усі освітні програми передбачають проходження студентами навчальних і виробничих практик, з яких особливою популярністю користуються мовна, діалектологічна, фольклорна, які проходять у різних регіонах України та за кордоном.
🌎⭐У межах програми «Подвійний диплом» студенти філологічного факультету одночасно отримують дипломи нашого університету та Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохово (Польща), також реалізують академічну мобільність в Університеті м. Лодзь (Польща).
🤩💯На факультеті навчається здібна й талановита молодь, готова творчо підходити до вирішення будь-яких універсальних або професійних завдань.
✒️💐Доброю традицією стало проведення на факультеті зустрічей з письменниками, поетами, художниками. Особливо емоційно насиченими є літературно-музичні вечори, на яких талановита студентська молодь ділиться своїми поетичними і прозовими шедеврами.
💪🔥Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!
📎Зберігай корисні контакти:
📧 [email protected]
🌐 http://filolog.mdpu.org.ua/
👋🏻🥳
РОЗПОЧИНАЄМО ЗНАЙОМСТВО
🏫‼️Найбільший структурний підрозділ Університету, який манить своєю багатогранністю та інноватикою!
🤓👩🏫 Це Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти!
👩🏫⭐Історія його становлення, яка починалась ще з 1985 року – це історія розвитку двох факультетів – соціально-гуманітарного та факультету мистецтв та художньої освіти, які до об’єднання у 2013 році працювали окремо.
🇺🇦✊Очолює команду здобувачів та науково-педагогічний колектив в.о. директора, кандидат психологічних наук, доцент Гузь Наталія Василівна!
🤩🏫 ЗАВЕРШУЄМО ЗНАЙОМСТВО
☝️🎓Передовий, цікавий та привабливий для сучасної молоді!
🌎🧭 ЦЕ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ, історія якого починається ще з 1961 року!
🇺🇦✊ Сьогодні команду здобувачів та науково-педагогічний колектив очолює в.о. декана, кандидат історичних наук, доцент Полякова Лариса Іванівна!
📚👍 На 4 кафедрах факультету здійснюється підготовка майбутніх фахівців за спеціальностями:
🔵 Середня освіта (Географія);
🟠Середня освіта (Фізична культура);
🟢Середня освіта (Історія);
🟡Туризм;
🔵Право;
🟠Історія та археологія.
📎Здійснюється підготовка докторантів за спеціальністю «Історія та археологія».
👩🏫🗺️Науково-дослідна робота здійснюється на кафедрах і у складі семи лабораторій та центрів. Давні традиції має науково-дослідна робота студентів. Студенти беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових та науково-практичних конференціях, мають велику кількість публікацій, неодноразово ставали призерами Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт у галузі географічних та історичних наук.
🧳🏕️Важливим компонентом підготовки майбутніх фахівців є навчальні та виробничі практики, які проходять як у м. Мелітополі так і далеко за його межами. Студенти факультету на чолі з викладачами регулярно здійснюють виїзди по Запорізькій області, а також до Харківщини і Херсонщини, регіону Карпат, узбережжя Азовського і Чорного морів.
✈️🧭В останнє десятиліття важливого значення набули закордонні практики – до Болгарії, Польщі, Німеччини, Туреччини.
⭐👏Гордістю факультету є спортивні досягнення студентів, які регулярно посідають призові місця на першостях з туризму, футболу, волейболу, баскетболу, боксу, вільної боротьби та інших видів спорту на рівні університету, міста, області, країни та за кордоном. Серед студентів факультету є неодноразові чемпіони України, Європи та світу, кандидати у майстри та майстри спорту.
💪🔥Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!
📎Зберігай корисні контакти:
📧 [email protected]
🌐 https://geo.mdpu.org.ua/
✊📚
МОТИВАЦІЯ - ЗАПОРУКА УСПІХУ
🙃‼️З початком великої війни освіта та саморозвиток відійшли на задній план. Це й не дивно, адже здається, що зараз навчатися "не на часі" і є важливіші речі. Але це не так.
💭🙇♂️Ось, що думає з цього приводу український письменник Сергій Жадан:
☝️💯 МАЙБУТНЄ НЕ СТАНЕТЬСЯ З НАМИ ЗАВТРА, ЧЕРЕЗ 5, 10 ЧИ 15 РОКІВ!
Воно формується вже сьогодні!
Воно формується НАМИ!
🇺🇦‼️НАШЕ МАЙБУТНЄ - ЦЕ НАШІ ЗНАННЯ, НАША ОСВІТА, НАШЕ РОЗУМІННЯ СЕБЕ ТА ВІДЧУТТЯ СВОЄЇ КРАЇНИ.
Відчуття того, що без нас Україна буде значно слабшою!
💥💪НАША РЕАЛІЗАЦІЯ - ЦЕ РЕАЛІЗАЦІЯ НАШОЇ КРАЇНИ!
🇺🇦📚
ПІДГОТОВКА ДО ЗНО ONLINE
📣‼️МДПУ імені Богдана Хмельницького запрошує учнів 10, 11-х класів стати слухачами підготовчих курсів та отримати якісну підготовку до ЗНО 2023 в онлайн - режимі.
📚ПРЕДМЕТИ ПІДГОТОВКИ:
🟠українська мова та література,
🟢історія України,
🔵математика,
🔴 біологія,
🟡 хімія,
🟣 географія,
🟠 англійська мова,
🟢німецька мова.
📆ТЕРМІН НАВЧАННЯ – з 31 жовтня 2022 р. по 20
травня 2023 р.
💻НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС: лекції, практичні і семінарські заняття.
💼ОБСЯГ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ З ОДНОГО ПРЕДМЕТА – 80 годин.
🕰️ЧАС ЗАНЯТЬ: з 16.00 до 18.10, один раз на тиждень.
💰ОПЛАТА НАВЧАННЯ – одноразово, посеместрово
або щомісячно.
⭐ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ: онлайн у групі або онлайн індивідуально.
⭐👨🎓
ДРУГА ХВИЛЯ ВСТУПУ ДО МДПУ
✅📣МИ ПРОДОВЖУЄМО НАБІР НА НАВЧАННЯ (на контракт)
🔶 за усіма спеціальностями
🔶на денну та заочну форми навчання
З 15 вересня по 25 листопада 2022 року проходить ІІ хвиля вступної кампанії ☝️📝
✅На перший курс – з 15 вересня по 16 листопада – при наявності або сертифікатів НМТ 2022 р., або ЗНО 2019-2021 рр., або мотиваційного листа 👩🎓
✅На основі диплома молодшого спеціаліста – з 15 вересня по 25 листопада – при наявності 2 ЗНО: українська мова / українська та література та 2-ий предмет НМТ / ЗНО на вибір вступника 👩🎓
✅Магістратура – з 17 вересня по 25 листопада:
🔹 на основі диплому бакалавра, спеціаліста або магістра – мотиваційний лист!!!
🔹 на спеціальності 051 Економіка, 053 Психологія, 054 Соціологія, 073 Менеджмент – МТНК або індивідуальна усна співбесіда з іноземної мови + мотиваційний лист 👩🎓
🔵 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ЧЕКАЄ САМЕ НА ТЕБЕ 🇺🇦💪
🌐vstup.mdpu.org.ua
📲+380962161372
📲+380977658296
✉️[email protected]
🇺🇦Телеграм - чат Вступника https://t.me/+Nd-vxz3fpoJkOTFi
👩🔬🧪 ПРОДОВЖУЄМО НАШЕ ЗНАЙОМСТВО
☝️🎓Найстаріший факультет університету, який славиться своїми науковими здобутками та великою кількістю практичних баз дослідження!
🌿🧬ЦЕ ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
👩🏫🇺🇦Факультет був створений у липні далеко 1975 р. і за свою майже 50-ти річну історію випустив сотні тисяч педагогів - професіоналів, більшість з яких успішно працює в загальноосвітніх школах, навчальних закладах нового типу, вищих навчальних закладах і наукових установах в Україні та за її межами.
🇺🇦✊Очолює команду здобувачів та науково-педагогічний колектив в.о. декана, кандидат біологічних наук, доцент Подорожний Сергій Миколайович!
🤓⭐Сьогодні на факультеті готують фахівців за спеціальностями:
🟢Середня освіта (Біологія);
🔵Середня освіта (Хімія);
🟡Біологія;
🟠Екологія;
🟢Хімія;
🟡Садове-паркове господарство.
Крім цього на факультеті здійснюється підготовка докторів філософії (Ph.D.) за спеціальностями:
📎014 Середня освіта (за предметними спеціалізаціями);
📎091 Біологія;
📎101 Екологія.
🏫🔬На факультеті створена сучасна матеріально-технічна база, успішно діють зоологічний, анатомічний та ботанічний музеї; працюють 4 науково-дослідні лабораторії та науково-навчальний центр «Біорізноманіття».
🏞️☀️Базами для проведення навчально-наукових практик є агробіологічний комплекс МДПУ, навчально-польове відділення «Forest-city» бази с. Богатир та с. Степанівка, Канівський національний природний заповідник, Національний ботанічний сад ім. Гришка (м. Київ) та багато ін.
⭐🎓Студенти факультету беруть активну участь у науковій роботі університету, у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах студентських наукових робіт, на яких посідають призові місця з біології, хімії, екології.
🌐💼За останні роки активно розвивається міжнародне співробітництво з Польщею, Болгарією, Фінляндією, Австрією.
💪🔥Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!
📎Зберігай корисні контакти:
📧 [email protected]
🌐 https://hb.mdpu.org.ua/