Абітурієнт історичного КНУ
Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Абітурієнт історичного КНУ, College & University, .
Привіт-привіт! ✌🏼
Ти ж пам’ятаєш СПІФ, СРГ і багато інших ще не таких близьких тобі абревіатур у нашому студентському самоврядуванні? Тож сьогодні до цього списку ми додамо ще одну 🤗
Останню, але не менш важливу і потрібну організацію на історичному факультеті.
НТС або ж Наукове товариство студентів.
📎 НТС — це студентська організація, яка сприяє поширенню науки, а особливо історії, серед молоді нашого факультету. Якщо ж ти цікавишся науковою сферою і хочеш стати її популяризатором — це місце чекає саме на тебе!
📎 Склад НТС: голова, його заступник, секретар та голови відділів. Всі працюють на розповсюдження науки і підвищення інтересу до цієї сфери.
📎 НТС — організатор крутих фестивалів, лекцій, конференцій та зустрічей на істфаці. Тут неможливо не згадати про масштабний фестиваль Legio Historica чи конференцію «Шевченківська весна».
Ось так усе відбувається у студентському самоврядуванні історичного!
Скоро розпочнеться твоє навчання і ти зможеш сам вибрати напрямок своєї діяльності, а ми будемо чекати тебе у команді активних та небайдужих 🔥
Ну що, сумували? Знаємо, що так!☺️
Тому продовжує далі знайомити тебе з органами студентського самоврядування, щоб полегшити і зробити класним твоє життя на факультеті. Сьогодні поговоримо про Студентську раду гуртожитку істфаку. Також відома всім, як СРГ.
📌 СРГ складається з голови і 9 старост. Голова призначає своїх заступників, секретаря і відповідальних осіб.
📌 СРГ забезпечує спокійне і щасливе життя мешканців нашого 7 гуртожитку. Важливими функціями є: захист прав жителів та відстоювання їх інтересів перед адміністрацією, оскільки студрада є посередником зв‘язку «студент адміністрація».
📌 Окрім основних функцій, студрада відповідає за питання покращення проживання, дотримання умов договору, організацію вільного часу мешканців, а також підтримує студентські різноманітні ініціативи.
Тож, як бачите, не студпарламентом єдиним☝🏼
Слідкуй за новинами і чекай наступних дописів!
✌🏼 Хей, друже!
Сьогодні ми розпочинаємо нову рубрику, де детально розказуємо тобі про студентське самоврядування нашого факультету.
Тож, якщо ти хочеш дізнатися більше про можливості студентського життя істфаку, брати участь у ньому і змінювати його на краще — цей та наступні кілька дописів точно для тебе!
💥 Розпочнемо зі Студентського парламенту історичного факультету.
Простішими словами — СПІФ. А ще простішими — місце, де студенство вирішує найважливіші питання, створює і реалізовує круті проекти під керівництвом нашого голови.
💥 Важливою функцією СПІФу є захист прав та інтересів усіх студентів історичного факультету. Тому, якщо у тебе виникають питання або тобі потрібна порада у вирішенні проблеми — студпарламент обов‘язково зможе допомогти тобі.
💥 СПІФ поділяється на департаменти, аби кожний студент міг знайти сферу для самовираження. Усього їх 4: інформаційний, культурний, освітній та спортивний.
У свою чергу, кожний департамент також має свою голову і мінікоманду, які відповідають за активні зміни саме у цій конкретній галузі. А ще таким чином ти можеш знайти крутих однодумців і, звичайно, мати трошки більше авторитету на факультеті 😏
Зацікавило? Чекай наступних дописів, аби дізнатися більше!
І завжди пам‘ятай, що
📕Перед оприлюдненням рейтингових списків для вступу на бакалаврат радимо ознайомитися зі списком документів, необхідних для зарахування
#абітурієнт #вступ2020 #істфак #шева
Наші консультанти регулярно отримують питання щодо перспективності освіти історика на ринку праці. Саме цьому питанню ми й присвятили наш новий інформативний пост.
#абітурієнт #вступ2020 #істфак #шева
telegra.ph/Kim-mozhe-pracyuvati-vipusknik-%D1%96stfaku-SHevi-08-18
🎨Історія мистецтв
🎎Сходознавство
🗽Американістика та європейські студії
🏰Презентаційний ролик кафедри Давньої та Нової історії України
Ми продовжуємо наш марафон і починаємо публікувати презентаційні відео кафедр історичного факультету. Представляємо вашій увазі ролик кафедри етнології та краєзнавства.
Запрошуємо до навчання на кафедрі етнології та краєзнавства КНУ імені Тараса Шевченка! Етнологія — наука про пізнання народів, прогресу і цивілізації, що набула поширення у світі в першій половині XIX століття. Кафедра етнології та краєзнавства...
⌛️ Ще один хороший презентаційний відеоролик, на цей раз трохи давніший, але по суті своїй як ніколи актуальний.
https://www.youtube.com/watch?v=GecfnxQ8OU8
Історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка 2016 Рекламний ролик для абітурієнтів та студентів.
Хочеш дізнатися більше про найкращий істфак країни?
⚡️У цьому тобі точно допоможе наш марафон відеополиків, присвячених історичному факультету та окремим його кафедрам.
⭐️Розпочати ми хочемо з невеликого документального фільму про історичний факультет 2019 року випуску:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=c65vsC1mrO4&feature=emb_title
Історичний факультет 2019 Вступай на історичний! Почни творити свою історію разом з нами...
📜Архівістика та управління інформацією📋
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/Arh%D1%96v%D1%96stika-ta-upravl%D1%96nnya-%D1%96nformac%D1%96yeyu-07-13
🏛Музеєзнавство, пам’яткознавство🏺
#абітурієнт #вступ2020 #істфак #шева
https://telegra.ph/Muzeyeznavstvo-pamyatkoznavstvo-07-13
📖Середня освіта (історія)📝
#абітурієнт #вступ2020 #істфак #шева
https://telegra.ph/Serednya-osv%D1%96ta-%D1%96stor%D1%96ya-07-11
🇨🇦Світове українство в цивілізаційному поступі🇺🇳
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/Sv%D1%96tove-ukrainstvo-v-civ%D1%96l%D1%96zac%D1%96jnomu-postup%D1%96-07-12
🐲Сходознавство🐼
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/Shodoznavstvo-07-12
🇨🇿Східноєвропейські історичні студії🇸🇰
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/Sh%D1%96dnoyevropejsk%D1%96-%D1%96storichn%D1%96-stud%D1%96i-07-10
🏰Краєзнавство, екскурсознавство та історико-культурний туризм
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/Krayeznavstvo-ekskursoznavstvo-ta-%D1%96storiko-kulturnij-turizm-07-07
🎬Публічна (практична) історія📸
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/Publ%D1%96chna-praktichna-%D1%96stor%D1%96ya-07-07
🌞Підписуйтеся на наші інформаційні ресурси:
Instagram: https://instagram.com/knu.history?igshid=1xumyubnmmj40
Telegram: https://t.me/histfak
🇺🇦«Історія україни та культурна антропологія»🇺🇦
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/%D0%86stor%D1%96ya-Ukraini-ta-kulturna-antropolog%D1%96ya-07-04-2
👨🎨«Історія мистецтв»🎭
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/%D0%86stor%D1%96ya-mistectv-07-03
⌛️«Археологія та преісторія»⏳
#абітурієнт #вступ2020 #шева #істфак
https://telegra.ph/Arheolog%D1%96ya-ta-pre%D1%96stor%D1%96ya-07-02
Основні дати в календарі кожного абітурієнта🗓
Для наших дорогих абітурієнтів сьогодні ми підготували 5 основних причин чому вступ на історичний факультет стане найкращим рішенням у твоєму житті:
1️⃣ Червоний корпус. Саме цей факт стане стане твоєю основною зброєю у боротьбі із хейтерами історичного факультету. Він є не просто головним корпусом та символом Київського національного університету. Червоний корпус - одна із найвідоміших історичних споруд у самому центрі Києва, в якій навіть у найсуворіші зими ти завжди будеш відчувати тепло батарей та любов до історичної науки. Окрім того, навчання у другу зміну завжди дозволить тобі відіспатися та вчасно прийти на пари навіть після дуже тяжкої ночі (за книжками, звісно).
2️⃣ Викладацький склад. Про викладачів історичного факультету можна говорити дуже довго, але безсумнівним залишається один факт. Скільки б ти не шукав та по яких університетах не їздив, ніде більше ви не знайдете настільки ж високоосвічених, авторитетних в історичних колах та водночас Rock-N-Roll'них викладачів, як на істфаці Шеви.
3️⃣ Студентські ініціативи. Про креативність та наполегливість студентського активу історичного факультету давно ходять легенди далеко за межами Київського національного університету. Такі проекти, як Історична дебатна ліга КНУ, Творче об'єднання "Ніч в Університеті" науково-популярний фестиваль LEGIO Historica та LegOn уже традиційно стали свого роду візитівками історичного факультету та стабільно користуються хайпом серед народу в КНУ ім. Тараса Шевченка, та по-за Шевою сущою.
4️⃣ Можливості для особистого розвитку. Іван Казимирович Патриляк, декан історичного факультету, говорив: «Як на війні бойові дії займають 5% життя солдата, так і навчання займає якихось 10% у житті студента. Все інше - це атмосфера, спілкування, можливість отримати якісь додаткові знання». Шляхів для саморозвитку на істфаці справді безліч. Органи студентського самоврядування регулярно організовують цікаві лекції, курси, зустрічі із відомими та впливовими людьми, готовими дати пораду та поділитися із тобою власним досвідом.
5️⃣ Універсальність освіти. Не вір стереотипам. Історик - це не тільки вчитель історії у далекій сільській школі. Основною метою вашого навчання на історичному факультеті не є запам'ятовування величезної кількості фактів, дат, особистостей, як ти швидше за все робив це у школі. У першу чергу тут тобі доведеться навчитеся розуміти сам історичний процес, розвинуте своє критичне мислення,7 покращите власні аналітичні та ораторські здібності. Здобуті на історичному факультеті зв'язки та навички (якщо ти прикладеш для цього достатньо зусиль) неодмінно допоможуть твоєму кар'єрному розвитку як у царині історичної науки так і за її межами.
That's all Folks! Поки ти продовжуєш думаєш над своїм майбутнім не забувай про те, по протягом наступних тижнів ми неодмінно будемо тішити тебе новою інформацією про наші спеціалізації та інші цікаві фішки історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Залишайся з істфаком!
#вступ2020 #абітурієнт #шева #істфак
Цей час настав! Наш штаб оголошує про початок нового сезону консультації абітурієнтів Faculty of History Taras Shevchenko National University of Kyiv - офіційна
На наших інфоресурсах ми детально розповімо тобі про усі етапи вступної кампанії, необхідну документацію, освітні програми, викладачів, поселення до гуртожитку та відповімо на будь-які запитання про історичний, які у вас тільки зможуть виникнути.
Підписуйся та чекай нових інформативних постів від нашої редакторської команди.
Gaudeamus igitur,
Juvenes dum sumus!
Приєднуйтесь до першого заходу НТС в цьому півріччя.
Кожен народ, кожна нація, кожна держава потребує героїв. Сьогодні ми активно формуємо наш національний пантеон героїв, створюючи нові форми та способи їх вшанування. Як формується цей героїчний канон? Чому і відколи держава використовує його у своїх цілях? Якою є схема перетворення постаті на національного героя?
14 серпня о 16:20 запрошуємо на виставку «Перепоховання = Перетворення». Виставка демонструє, як механізм перепоховання та практики комеморації стають відправною точкою формування пам’яті про героя, міфологізації його постаті та входження до національного пантеону.
В основі проекту 3 теми-події:
🔸 перепоховання Тараса Шевченка у 1861 році (Петербург-Київ-Канів),
🔸 перепоховання Героїв Крут у 1918 році (Крути-Київ),
🔸 перепоховання Василя Стуса у 1989 році (Кучино-Київ)
Що потрібно для відвідування безкоштовної кураторської ескурсії?
Заповнити гугл-форму(кількість місць обмежена до 15
Прийти до @Національногомузею Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка,12) де вас зустріне наш координатор.
Вхід за музейним квитком (45/25 грн).
Очікуйте повідомлення від нашого представника. Якщо виникли питання, то звертайтесь до особистих повідомлень. Не перемикайтесь.
#нтс LEGIO Historica Faculty of History Taras Shevchenko National University of Kyiv - офіційна