UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle, Kedzierzyn-Kozle Videos

Videos by UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle in Kedzierzyn-Kozle. Football Academy to największa sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Polsce. Nasze usługi skierowane są do dzieci w wieku 4-12 lat,

Koniec sezonu to zawsze wyjątkowy czas ⚽ Zwieńczenie całorocznej pracy i dobry moment na podziękowanie nie tylko zawodnikom, ale też trenerom, którzy oddają naszym grupom całe @serducho 💪
Zobaczcie jaką niespodziankę dla trenera Jacka przygotowała grupa skrzatów (starsze Pszczoły) 🥰 Wow! Brawo drużyna ⚽⚽⚽

Other UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle videos

Koniec sezonu to zawsze wyjątkowy czas ⚽ Zwieńczenie całorocznej pracy i dobry moment na podziękowanie nie tylko zawodnikom, ale też trenerom, którzy oddają naszym grupom całe @serducho 💪 Zobaczcie jaką niespodziankę dla trenera Jacka przygotowała grupa skrzatów (starsze Pszczoły) 🥰 Wow! Brawo drużyna ⚽⚽⚽

Pierwsze zwycięstwo😁⚽. Po niezwykle trudnym początku naszych występów w drugiej wojewódzkiej lidze młodzików przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo👏. Cieszy jeszcze bardziej, bo wywalczone na wyjeździe, na trudnym boisku w Dytmarowie, gdzie swoje mecze rozgrywa Piątka Prudnik. Drużyna trenera Tomka przystąpiła do spotkania bardzo skoncentrowana, co zaowocowało znikomą ilością błędów. Po pierwszej połowie odnotowaliśmy remis 0:0. Kluczowy dla końcowego wyniku okazał się początek drugiej połowy, w którym szybko zdobyliśmy dwa gole⚽⚽. Można powiedzieć, że od tego momentu kontrolowaliśmy przebieg gry. Niestety, w końcówce chwila dekoncentracji kosztowała nas utratę bramki, a co za tym idzie, do końca meczu nerwówka. Ostatecznie wygrywamy mecz i zdobywamy pierwsze bardzo ważne punkty ⚽💪 Dziękujemy rodzicom za doping i zaangażowanie 👏 Projekt współfinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn - Koźle #miastomozliwosci #footballacademykedzierzynkozletp na Zapraszamy do współpracy z naszym partnerem: Placowki Alior Bank w Kozlu Ul. Marii Konopnickiej 1 tel. 509 180 310 oraz 77 551 31 35 🔝🔝🔝

A takim okrzykiem rozpoczęła nasza drużyna młodzików pierwszy mecz u siebie w lidze wojewódzkiej ⚽ Miki czekamy na Ciebie 💪⚽

To był rok pełen emocji, nie tylko tych sportowych 😁⚽💪 Projekt współfinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn - Koźle #miastomozliwosci #footballacademykedzierzynkozle

Cóż możemy więcej napisać 💪. Gratulacje dla naszego trenera Krzysztofa 👏💪👶Dużo zdrówka dla mamy i córeczki Natalii 🥰

Kolejny udany występ trampkarzy 😁⚽ Dziś drużyna trenera Romka zagrała wyjazdowy mecz ligowy z drużyną LUKS Ujazd. Nasi zawodnicy w pierwszych 20 minutach grali znakomicie i praktycznie nie schodzili z połowy rywala, dzięki czemu, pomimo nie wykorzystanych sytuacji prowadziliśmy 1:0⚽. Niestety po tym czasie oddaliśmy na chwilę inicjatywę przeciwnikom i do połowy przegrywaliśmy 2:1 ⚽. Na szczęście w 2 połowie pokazaliśmy charakter i udowodniliśmy, że dziś byliśmy lepszym zespołem, strzelając 3 bramki ⚽ i ostatecznie wygraliśmy 4:2 😁 Cieszy fakt, że poradziliśmy sobie w trudnym momencie i potrafiliśmy wrócić do swojej dobrej gry 💪, lecz na pewno musimy popracować nad skutecznością ⚽. Brawo dla całej drużyny 👏 Bramki: Lipiec ⚽⚽ Syty ⚽ Karpiński ⚽ Dziękujemy rodzicom za doping i zaangażowanie 😁, a także Krzyśkowi, który pomimo kontuzji wspiera nas zespół jako kibic/ kierownik 💪 Projekt współfinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn - Koźle #miastomozliwosci #footballacademykedzierzynkozle

Kolejny wygrany mecz trampkarzy 💪⚽ Wczoraj nasza drużyna trampkarzy wygrała 3:0 z gośćmi z Prudnika 😁⚽. Nasi zawodnicy kolejny raz zaprezentowali się z bardzo dobrej strony 👏. Na koniec rundy zajmujemy wysokie 4 miejsce(na 10 drużyn ), co jest wynikiem bardzo dobrym, ponieważ jest to nasza 1 runda w piłce 11 osobowej 💪⚽. Zawodnicy reprezentujący nas na wiosnę: Oskar Karpiński, Paweł Blicharski, Tomasz Dubik, Tomasz Przybyła, Krzysztof Nycz, Miłosz Czech, Mikołaj Syty©️, Kacper Maliński, Ilies Padet, Wiktoria Przymuszała, Brayan Lipiec, Bartosz Makowiecki,Marek Kowalski, Krzysztof Wach, Szymon Czupiał, Tobiasz Szumierz, Marcel Damboń i Filip Wróbel. Trener Roman Radłowski. Brawo dla całej drużyny 👏, a także dla naszych najlepszych kibiców - bliskich naszych zawodników 💪👏⚽. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn - Koźle #miastomozliwosci #footballacademykedzierzynkozle

Zwycięstwo trampkarzy 💪 W niedzielę w Ujeździe nasi trampkarzy wygrali mecz z gospodarzem - LUKS Ujazd😁. Pomimo wielu niewykorzystanych przez nas sytuacji i braków kadrowych udało się mecz wygrać i dopisać kolejne 3 punkty ⚽. Brawo dla całego zespołu trenera Romka za walkę i ambicje 👏 A tak zespół cieszył się tuż po meczu 😁 Projekt współfinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn - Koźle #miastomozliwosci #footballacademykedzierzynkozle

Mamy to 💪. Pierwsze zwycięstwo w 2 kolejce ligi trampkarzy jest nasze ⚽ Szersza relacja już jutro 😁

Dzień Ojca w naszej akademii 💪 Dziś na zakończeniu sezonu nasi zawodnicy i zawodniczki przygotowali małą niespodziankę dla tatusiów 😁😁

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 🍾🌟🎄 życzą zawodnicy i trenerzy UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Kozle 😁 #footballacademykedzierzynkozle