UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle

Football Academy to największa sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Polsce. Nasze usługi skierowane są do dzieci w wieku 4-12 lat,

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 19/06/2024

Zakończenia sezonu w UKS 9 Football Academy Kędzierzyn- Koźle rozpoczęła drużyna Młodzików (Mrówki) trenera Tomka😁. Mecz, grill, słodkości, a także wzruszający moment pożegnania po 8 latach trenera Tomasza Radłowskiego, który część zawodników trenował od ich 4 roku życia i także przygotował podziękowania dla dzieci i rodziców 😁💪! Dziękujemy zawodnikom za owocny sezon, rodzicom za zaangażowanie i trenerowi za wspaniałe chwile nie tylko w mijającym sezonie, ale także przez cały cykl szkoleniowy🙏.

Kolejne testy 😁⚽

Brawa dla Antka, Adama i Mateusza nasi zawodnicy z rocznika 2012 dostali kolejne zaproszenie na testy do Akademii Piasta Gliwice ⚽💪. Chłopcy biorą udział w zajęciach dziś i byli również wczoraj.😁. To kolejny raz kiedy jesteśmy dumni z naszych zawodników i cieszymy się , że nasza praca przynosi efekty ⚽👏

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn - Koźle

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 17/06/2024

W niedzielę 16.06 Skrzaty i Żaki UKS 9 FA K- K wzięły udział w turnieju Euro Cup w Białej.⚽😁 Mimo początkowo niesprzyjającej pogody było, jak zwykle w Białej bardzo atrakcyjnie, ze słodkimi przekąskami dla zawodników, z pokazami mistrza piłkarskiego freestyle i oczywiście z dużymi piłkarskimi emocjami⚽. Skrzaty grały koncertowo pokazując, że trening popłaca i pozwala cieszyć się grą, w której potrafiły wykorzystywać swoje umiejętności.💪⚽
Żaki po pierwszym, nieudanym meczu, również skutecznie pokazały, że potrafią szybko i skutecznie grać i wygrywać. Niestety jednej bramki zabrakło im by walczyć o podium turnieju👏. Warto dodać, że w ich kategorii wystąpiło aż 12 zespołów, w tym również z Czech😁
W nagrodę za walkę w turnieju każdy zespół otrzymał puchar a zawodnicy medale. Podziękowania dla opiekunów za doping i zaangażowanie 😁👏

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 11/06/2024

Testy 😁⚽
Kolejna dobra informacja 💪. Dziś trzech naszych zawodników Adam, Antek i Mateusz na zaproszenie Akademii Piasta Gliwice brali udział w treningach testowych ⚽. To kolejny raz gdzie nasza praca zostaje zauważona i nasi zawodnicy mają okazję sprawdzić swoje umiejętności 😁👏.

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 09/06/2024

Kadry ⚽🇵🇱

Ogromne brawa dla Karoliny, Wiktorii, Nelly i Julii 👏. Nasze dziewczyny zostały powołane na obóz Kadry Polski FA 💪🇵🇱, który odbędzie się w ostatnim tygodniu Sierpnia ⚽😁. Dodatkowo Nelly bierze udział dziś w konsultacjach kadry wojewódzkiej OZPN U15 👏😁. Cieszy fakt, że nasz praca na treningach przynosi takie efekty 💪⚽

07/06/2024

Drodzy Rodzice - czy zadbaliście już o wakacyjne plany Waszych dzieciaków?

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 06/06/2024

II drużyna Młodzików sezon kończy zwycięstwem👏.
W Gosciecinie wystąpiliśmy w okrojonym składzie wspomagani naszymi Orlikami (dwóch zawodników z 2014, czterech z 2013, oraz dwóch z 2012 i czterech z 2011). Mecz był bardzo emocjonujący. I mimo naszej przewagi na początku meczu to Goscięcin dwukrotnie wychodził na prowadzenie. Na szczęście za każdym razem odpowiadaliśmy naszymi trafieniami, za pierwszym Jędrzeja⚽, po asyście Ksawiera, a za drugim po pięknej indywidualnej akcji Julka⚽ (asysta Jędrzej). Do przerwy było 2-2, a po zmianie stron mimo, że cały czas dążyliśmy do zwycięstwa, nasze ataki nie znajdywały drogi do bramki. Wreszcie na 10 min. przed końcem kolejny raz obrońcom urwał się Jędrzej i przeciwnikom nie zostało nic więcej jak sfaulować go w polu karnym. Do piłki poszedł nasz kapitan Patryk i pewnym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie⚽, którego nie oddaliśmy już do końca😁. Runda wiosenna była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu niż jesienna. Kończymy ją w środku tabeli z bilansem 5-1-6. Cieszy rozwój naszych zawodników, którzy w dużej liczbie po wakacjach staną się trampkarzami.⚽

Dziękujemy za doping i zaangażowanie naszym kibicom 👏😁

Oferta obozów piłkarskich dla dzieci i młodzieży 05/06/2024

Oferta obozów piłkarskich dla dzieci i młodzieży Poznaj naszą bogatą ofertę obozów piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Przygotujemy indywidualną ofertę obozów piłkarskich dla akademii i szkółek piłkarskich oraz dla zorganizowanych grup.

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 05/06/2024

Młodzicy I ⚽💪

Końcówka piłkarskiego sezonu w wykonaniu drużyny młodzików prowadzonej przez trenera Tomka obfituje w wiele emocji. Pierwszego czerwca na zaproszenie LKS Buk Rudy Raciborskie, braliśmy udział w kolejnej edycji turnieju Gwardia Cup😁⚽. Organizatorzy postanowili, że będziemy rywalizować na seniorskie bramki?! Tak więc sytuacji strzeleckich było bez liku. Był to doskonały trening przed arcyważnym ligowym meczem z drużyną Piast Strzelce Opolskie, z którą zanotowaliśmy niespodziewaną porażkę na koniec pierwszej rundy rozgrywkowej.🥺 Tym razem wzięliśmy srogi rewanż, kończąc mecz wynikiem 6:2⚽💪. To zwycięstwo otwiera nam drogę do utrzymania się w drugiej wojewódzkiej lidze młodzików. Przed nami ostatnia kolejka, która, mamy taką nadzieję, da nam szóste miejsce i możliwość kontynuowania piłkarskiej przygody na poziomie wojewódzkim.🙏

Kadry ⚽💪

Ogromne brawa dla Adama i Antka ( rocznik 2012 ) , a także dla Oliviera (rocznik 2013) nasi starsi kolejny raz zostali powołani na konsultacje Kadry wojewódzkiej OZPN 😁. Natomiast dla Oliviera będzie to debiut 👏🥅. Konsultacje odbędą się w przyszły weekend w Prószkowie ⚽.Cieszy fakt, że nasi zawodnicy zostają powoływani, dla nas oznacza to, że nasza praca idzie w dobrym kierunku 😁⚽

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 02/06/2024

Orlicy 😁

Relacja trenera Mateusza z turnieju :

Turniej w Rudach w naszym wykonaniu był bardzo dobry. Wiele akcji po naszej stronie stało na bardzo wysokim poziomie.👏 Zaczęliśmy z gospodarzami ŁKS Buk Rudy i cały mecz praktycznie był pod nasze dyktando, wiele podań, świetne granie skrzydłami, mocna obrona dały nam wynik 3:0⚽⚽⚽. Drugi mecz stał na bardzo wysokim poziomie, obie ekipy miały wiele szans na zdobycie bramki ale końcowy wynik niestety to 0:1 z TKKF Zuch Orzepowice.😅 Zabrakło trochę szczęścia w naszej grze, bo remis, a nawet wygrana była w zasięgu. Po krótkiej przerwie czekał nas kolejny wymagający mecz z wieloma emocjami, ale to nasza determinacja i gra do ostatniej sekundy dały nam wygraną 3:2😁 z drużyną LKS 35 Gierałtowice, która postawiła nam wysoko poprzeczkę, jednak nasi chłopcy udowodnili że nie oddadzą łatwo meczu. Kolejny mecz to był pokaz siły przeciwko dziewczęcej drużynie gospodarzy Buk Rudy Dziewczyny z końcowym wynikiem 11:1. W meczu każdy zawodnik, nawet z linii defensywnej mógł pokazać swoje umiejętności ofensywne👏 Ostatni mecz zapowiadał się wyjątkowo ciekawie, bo mocnym rywalem była ekipa Rap Rybnik, która wygrała wszystkie swoje mecze. Chłopcy z Rybnika mieli przewagę rezerwowych, u nas mieliśmy tylko 2 zmienników. Nasza drużyna zagrała jednak fenomenalne spotkanie na najwyższym poziomie, pokazując wszystkie umiejętności i charakter, które zdobywali przez lata treningów💪. Po stracie bramki nie spuszczaliśmy głów tylko twardo graliśmy do końca co dało mały sukces w postaci bramki na remis 1:1. 👏⚽
Trzeba zaznaczyć że świetnie się pokazał nasz bramkarz, który wrócił po długiej przerwie i bez dnia treningu pokazał wysoki poziom wielokrotnie ratując nas świetnymi paradami.🥅
Dziękujemy za doping naszym kibicom 👏⚽

Sobotni poranek drużyna Żaków młodszych uczestniczyła w turnieju Gwardia Cup w Rudach. ⚽😁
Zagraliśmy bardzo dobry turniej.👏
Kreowaliśmy dużo sytuacji podbramkowych, rozgrywaliśmy piłkę od tyłu, rozstawialiśmy się szeroko po boisku pozwalając by piłka przesuwała się płynnie pomiędzy liniami, a w obronie staraliśmy się nie ustępować przeciwnikowi ani na krok. 💪
Przekonaliśmy się jak bardzo ważne jest praca w defensywie, rywalizacja jeden na jeden z przeciwnikiem, utrzymywanie odpowiedniej odległości od gracza z piłką i dlaczego należy trzymać dyscyplinę przez cały mecz.😁⚽
Dziękujemy naszym najlepszym kibicom za doping 👏😁⚽

01/06/2024

Wszystkim dzieciakom życzymy wszystkiego najlepszego 😁🧒⚽⚽

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 29/05/2024

Najlepszy mecz w tej rundzie rozegrali nasi Młodzicy II.⚽😁
Po bardzo dobrym meczu zremisowaliśmy z wyżej notowanym Blazem 1-1.
Mecz był bardzo emocjonujący i obfitujący w sytuację z obu stron. W pierwszej połowie po rykoszecie tracimy bramkę, jednak to nas nie załamuje i staramy się dążyć do wyrównania. Po przerwie zyskujemy coraz większą przewagę optyczna i inicjatywę. Najpierw Wojtek strzela na 1-1⚽, a później marnujemy kilka dogodnych sytuacji (włącznie z słupkiem i poprzeczką). Blaze też od czasu do czasu groźnie kontruje jednak bardzo dobrze broni bramkarz u obrona. Mecz kończymy z lekkim niedosytem, ale remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem.👏 Dziękujemy rodzicom za doping 😁⚽

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 28/05/2024

Niedzielny mecz naszych 1 młodzików ⚽

Kibice w Nysie mieli okazję zobaczyć bardzo ciekawy mecz pomiędzy miejscową Polonią a naszą drużyną młodzików. W trakcie pierwszej połowy przecierali oczy ze zdumienia. A to za sprawą gry naszych zawodników, którzy niemal bezbłędnie realizowali przedmeczowe założenia, świetnie bronili i wykreowali kilka sytuacji bramkowych⚽. Ostatecznie pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem. Niestety w drugiej połowie popełniliśmy błąd i rywale zdobyli gola, po którym musieliśmy zmienić ustawienie. Konsekwencją tego była otwarta gra i kolejne dwa gole dla gospodarzy. W końcówce zdobyliśmy bramkę i wyjeżdżamy z Nysy z wynikiem 1:3⚽. Ważne jest jednak to, że w kolejnym meczu rundy rewanżowej walczymy dzielnie i stwarzamy bardzo interesujące widowisko sportowe.💪👏
Dziękujemy naszym najlepszym kibicom za doping 💪👏

26/05/2024

😍Nasze Mamy są najlepsze! w
Wszystkiego najlepszego z okazji waszego święta ❤️⚽

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 23/05/2024

Żaki i Orlicy⚽😁

Tyle się dzieje ostatnio, że zostało nam jeszcze do napisania o weekendzie z BNP 😁 W sobotę na stadionie w Blachowni nasi zawodnicy wzięli udział w powiatowych rozgrywkach BNP 😁. Walki, emocji i bramek nie zabrakło ⚽💪

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 22/05/2024

Młodzicy ⚽😁

Bardzo ważne zwycięstwo. W poniedziałek 20 maja pierwsza drużyna młodzików odniosła bardzo ważne zwycięstwo nad swoim bezpośrednim rywalem w tabeli Piątką Prudnik. Pomimo tego, że nasz zespół miał wyraźną przewagę, mecz do końca trzymał w napięciu. W pierwszej połowie niespodziewanie, po naszym błędzie przy rzucie rożnym, to rywale wyszli na prowadzenie 1:0😅. Jeszcze przed przerwą, po rzucie wolnym wyrównaliśmy⚽👏. Druga połowa to pełna dominacja zawodników trenera Tomka. Niestety, pomimo wielu bardzo dogodnych sytuacji, piłka nie chciała wpaść do siatki przeciwników. Ostatecznie w końcówce wyszliśmy na prowadzenie 2:1⚽, którego już nie oddaliśmy. Zwycięstwo naszej drużyny jest bardzo istotne w kontekście utrzymania się w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim⚽. Remis praktycznie pozbawiałby nas takiej szansy. Do końca pozostały 3 mecze, w których koniecznie trzeba zapunktować. Już w niedzielę jedziemy do Nysy, potem potyczki z dwoma zespołami ze Strzelec Opolskich. 😁
Dziękujemy bardzo rodzicom za doping 👏

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 20/05/2024

Trampkarze 😁

W sobotę podopieczni trenera Romka rozegrali ostatni mecz w lidze. Nasi zawodnicy udali się do Kobylic, gdzie po jednostronnym widowisku, wygrali bardzo wysoko z drużyną Blaze. Cieszy fakt, że nasz zespół cały mecz utrzymał koncentrację i nie popełniał błędów 💪😁. Ostatecznie zajmujemy 2 miejsce w lidze i pozostaje lekki niedosyt.

Pancia Piena Pizza & Pasta Hotel Court*** Wellness & SPA

Kolejna sobota -18.05 kiedy to Skrzaty UKS 9 FA K-K grały w turnieju BNP, tym razem na szczeblu powiatowym⚽😁.
W rywalizacji 6 drużyn nasze Skrzaty dobrze dawały sobie radę walcząc jak zwykle ambitnie, przy okazji doskonaląc swoje umiejętności piłkarskie i organizację gry. W składzie było 2 debiutantów - Kuba i Tymek, którzy doskonale wprowadzili się w grę. Grali odważnie przy okazji zdobywając kilka brame⚽
Słoneczna pogoda, słodkie i owocowe przekąski serwowane przez organizatorów sprzyjały dobremu nastrojowi graczy. 😁
Jak zwykle grze gorąco kibicowali rodzice zawodników, dziękujemy👏

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 19/05/2024

Młodzicy II 😁 ⚽
Maraton trzech meczy w ciągu 6 dni kończymy wreszcie zwycięstwem. Postępy w naszej grze w końcu zostały udokumentowane bramkami i po emocjonującym meczu w Dziergowicach pokonujemy miejscową Odrzankę 5-2💪⚽.

5-2 69' Wojtek (wolny)

Przed nami jeszcze dwa mecze, gdzie również będziemy chcieli pokazać się z dobrej strony. We wtorek 28.05 gramy u siebie z Blazem, a w kolejnym poniedziałek 3.06 kończymy wyjazdem do Goscięcina.😁

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 18/05/2024

Młodzicy II 😁⚽
W tym tygodniu drużyna młodzików rozegrała już dwa wymagające mecze z drużynami z Ujazdu. Oba mecze, choć przegrane, potwierdzają progres w grze naszych zawodników i pokazują jednocześnie, że dobre momenty przeplatane przestojami, błędami i brakiem skuteczności nie wystarczają, by zdobywać punkty z czołówka tabeli, jednak są dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami, a najbliższy mecz z Dziergowicami już dziś ⚽. W poniedziałkowym wyjazdowym meczem z Unionem dwukrotnie pokazywaliśmy hart ducha i odrabialiśmy straty. Do przerwy było 1-1, a po przerwie 2-2⚽ za sprawą dwóch rajdów Jędrzeja. Niestety na kolejne trafienia Unionu już nie odpowiedzieliśmy.
W czwartek podejmowalismy LUKS. Mimo straconych dwóch bramek łapiemy kontakt za sprawą strzału Wojtka. Przed przerwą przeciwnik podwyższa na 1-3, a po przerwie dorzuca kolejna bramkę, jednak potem to my, za sprawą Jasia👏, dwukrotnie trafiamy do siatki ⚽⚽i mamy kolejne, jednak nie wykorzystane okazje na wyrównanie. Dwie minuty przed końcem tracimy jednak gola a w ostatniej akcji meczu LUKS ustala wynik na 3-6. Walczymy dalej.💪

Dziękujemy rodzicom za doping i zaangażowanie 👏

14/05/2024

Cóż możemy powiedzieć 😅⚽.

Dziś trampkarze trenera Romka grali u siebie z drużyną LUKS Ujazd. Nasi zawodnicy jak i trener przeżyli pierwszy taki mecz w swoim życiu ⚽😅. Lekką ręką licząc stworzyli sobie 10 -12 sytuacji sam na sam ,nie wykorzystali ani jednej. W całym meczu przeważali, stwarzali sytuacje nie tylko te wymienione wyżej, ale ostatecznie przegrali 1:0. Mamy nadzieję, że będzie to dobra nauka na przyszłość. Przeciwnikom gratulujemy zwycięstwa, naszym chłopakom walki do końca, jednak w piłce nożnej , szczególnie tej 11 osobowej nie można marnować tyłu sytuacji.
Dziękujemy rodzicom za doping i zaangażowanie 👏⚽.

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 13/05/2024

Orlicy 😁
Ostatni weekend minął pod znakiem footballu, rozegraliśmy regionalny turniej BNP.😁 Przeciwnicy okazali się bardzo wymagający, co jeszcze bardziej zmotywowało drużynę do podjęcia zaciętego boju💪. Wiele konstruktywnych sytuacji pozwoliło strzelić wiele bramek. Odczuliśmy podczas turnieju smak zwycięstwa ale i również smak niepowodzenia, wszystko co kształtuje drużynę na kolejne turnieje. 😁👏
Serdeczne podziękowania dla rodziców za wsparcie z trybun i poświęcony czas😁👏⚽

W sobotę 11.05 Skrzaty UKS 9 FA K-Koźle grały w gronie 6 drużyn w kolejnym turnieju BNP na szczeblu regionu⚽😁
Przez pierwsze 2 mecze nasi zawodnicy powoli się rozkręcali by w kolejnych meczach zademonstrować pełnię swych umiejętnosci👏. Miło było patrzeć na szybkie rajdy skrzydłami a także na świetne podania zwykle kończone zdobyciem bramek⚽. Cieszy, że nasi gracze coraz lepiej korzystają z wytrenowanych wcześniej piłkarskich umiejętności.💪
Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie, rodzicom za doping.👏⚽😁

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 10/05/2024

I drużyna młodzików 😁⚽

Bilans na zero.

Rewanżową rundę rozpoczęliśmy z przytupem, w przekonującym stylu rewanżując się Hattrick Głuchołazy za porażkę na inaugurację ligi❤️. Chociaż, można powiedzieć, hokejowy wynik 7:5, sugeruje, że mecz był wyrównany, to przewaga drużyny trenera Tomka była bardzo wyraźna💪. W wczoraszym, drugim meczu rundy rewanżowej przegrywamy po bardzo ciekawym spotkaniu z Fortuną Głogówek 1:3. W obu spotkaniach największym mankamentem naszego zespołu okazała się nieskuteczność w sytuacjach podbramkowych⚽. W obu jednak meczach pokazaliśmy walkę, której tak bardzo brakowało w pierwszej rundzie. Tak więc pierwsze dwa mecze kończymy absolutnym remisem 3:3 w pkt i 8:8 w stosunku bramek⚽. Przed nami jeszcze 5 meczów, w których trzeba będzie jeszcze mocniej zawalczyć.💪

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 09/05/2024

Na koniec dnia jeszcze jedna super informacja 💪⚽❤️
Nasza Nelly dostała powołanie na turniej selekcyjny Kadry Wojewódzkiej OZPN U13, który odbędzie się 17-19 mają w Ustroniu 💪.
Adam i Antek zostali kolejny raz powołani na konsultacje Kadry Wojewódzkiej OZPN rocznika 2012, które odbędą się w ten weekend w Prószkowie ⚽💪.
Gratulacje dla całej trójki, a także dla naszych trenerów za wykonywanie ciężkiej pracy 👏⚽

09/05/2024

Gratulujemy Olkowi i Bartkowi 😁.
Nasi chłopcy dostali powołanie na turniej kadr regionalnych FA🇵🇱, który odbędzie się w Jarocinie 👏. Bardzo się cieszymy że nasza praca na treningach przynosi kolejne efekty w postaci różnych powołań 😁💪

Photos from UKS 9 Football Academy Kędzierzyn-Koźle's post 08/05/2024

Ogromne brawa dla Wiktorii i Julii, które były podstawowymi zawodniczkami drużyny U12 PSP 5, która to zajęła 2 miejsce w finale wojewódzkim turnieju o Puchar Tymbarka ⚽😁
Oprócz tego nasza Wiktoria została wybrana MVP finału wojewódzkiego👏💪.
Oczywiście gratulujemy również całej drużynie PSP 5 👏😁

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Kedzierzyn-Kozle?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Telefon

Adres

GAGARINA
Kedzierzyn-Kozle
47-220

Inne Drużyna sportowa w Kedzierzyn-Kozle (pokaż wszystkie)
Jeźdźcy Apokalipsy Jeźdźcy Apokalipsy
Kędzierzyn-Koźle
Kedzierzyn-Kozle, 47-224

Jeźdźcy Apokalipsy to nie klub, to stan umysłu który łączy ludzi o różnych pasjach ale wspólny mianownik to ROWER :)

DART TEAM Kędzierzyn-Koźle DART TEAM Kędzierzyn-Koźle

Amatorska drużyna darterska złożona z lokalnych zawodników, którzy reprezentują miasto Kędzierzyn-Koźle.

MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle

Uczeń Kędzierzyn-Koźle Uczeń Kędzierzyn-Koźle

Uczeń Kędzierzyn ! 2009 r !

GROZA K-K GROZA K-K

GROZA ASG team Kędzierzyn-Koźle. Zapraszamy na luźne strzelanki!

RTS Odra Koźle RTS Odra Koźle
Chrobrego 25
Kedzierzyn-Kozle, 47-200

Rogowskie Towarzystwo Sportowe

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - nieoficjalny FanPage Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - nieoficjalny FanPage
Ulica Mostowa. 1a

Informacje dotyczące Klubu ZAKSA oraz zdjęcia z meczów ZAKSY Zdjęcia: Daniel Wójcik