⚽ udział w turniejach piłkarskich, rozgrywkach ligowych
„od pasji do futbolu” oraz meczach towarzyskich
Pierwszy okres jest DARMOWY❗ bez żadnych zobowiązań. Przyjdź i sprawdź czy spodoba się twojemu dziecku 😊
Wszystkie szczegóły pod numerem telefonu 607 081 369 lub napisz do nas przez messenger

Photos from Stowarzyszenie Klub Sportowy LIDER Włocławek - strona klubowa's post 16/08/2023
22/02/2023

OTWARTE TRENINGI BRAMKARSKIE W AKADEMII BRAMKARZY LIDERA WŁOCŁAWEK !!!! 🧤⚽🥅

➡️ Grasz na pozycji bramkarza i brakuje Ci profesjonalnych treningów bramkarskich pod okiem wykwalifikowanych trenerów?
➡️ Nie masz lub masz za mało treningów bramkarskich w swoim klubie?
➡️ Chcesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności bramkarskie?

LIDER CUP 2023

Zapraszamy chętne kluby, akademie i szkółki piłkarskie do wzięcia udziału w turniejach LIDER CUP 2023

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 14/09/2022

Drużyna prowadzona przez trenerów Marcina Stanisławskiego oraz Dariusza Kopczyńskiego w środę 7 września zainaugurowała rozgrywki w II lidze wojewódzkiej C2 Trampkarz Grupa płd.

Pierwszy mecz rozegraliśmy na własny boisku z drużyną MGKS LUBRANIEC.

LIDER Włocławek - MGKS LUBRANIEC 7️⃣ : 3️⃣

Wynik spotkania został otworzony w 3 minucie meczu 1-0. Zawodnicy starali się pójść za ciosem i kolejne akcje w 4 oraz 5 minucie kończyły się celnymi strzałami na bramkę 3-0.
W 23 minucie goście przeszli nasza obronę i strzelili gola.
Drużyna zebrała siły i na koniec pierwszej połowy doprowadziła do wyniku 4-1.

Po zmianie stron nasi piłkarze spuścili nieco z tonu. Efektem tego była zdobyta bramka przez gości 4-2.
Nasi zawodnicy postanowili pozbierać się i w 63 oraz w 65 minucie strzelili gole 6-2.
Na koniec meczu w 77 minucie strzelamy gola i schodzimy z boiska z wynikiem 7-3. 😄 💪🥅⚽

Hadrowicz ⚽️

10 września graliśmy na wyjeździe w Baruchowie.

GKS Baruchowo - LIDER Włocławek 2️⃣ : 4️⃣

Nie było to jednak łatwe spotkanie. Toczone na mokrej nawierzchni przy momentami dość ulewnym deszczu (sędzia na chwilę był zmuszony wstrzymać spotkanie). Po 13 minutach gry prowadziliśmy 0-1- dobre wykończenie akcji głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Dziesięć minut później przeciwnik doprowadził do remisu 1-1. Po kolejnych 6 minutach gospodarze wyszli na prowadzenie 2-1. W 36 minucie wyrównaliśmy stan rywalizacji na 2-2 strzałem z dystansu. W drugiej połowie meczu w 54 minucie nasi zawodnicy byli skuteczni podczas jednej z kontr i wyszliśmy na prowadzenie 2-3 , a w 68 minucie po dobrym pressingu w lewym bocznym sektorze boiska i udanym przechwycie piłki, przypieczętowaliśmy zwycięstwo. Mecz zakończył się wynikiem 2-4 😀

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 21/05/2022

Dzisiejsze przedpołudnie (21.05.2022) 🌞 spędziliśmy aktywnie na wyjazdowym 🚌 meczu w Lubaniu.
Zawodnicy, postanowili poprawić sobie humory, zagrać dobry mecz i przywieźć do Włocławka 3 pkt. Choć nie ustrzegliśmy się kilku błędów,

W weekend odpoczynek 😋

24.05.2022 r. we wtorek o godzinie 17:00, zapraszamy na boisko OSiR do kibicowania naszej drużynie. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Zjednoczeni Piotrków Kujawski. 💪💪💪

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 20/05/2022

18.05.2022 rozegraliśmy spotkanie na własnym boisku w ramach 8 kolejki ligi młodzika.

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 17/05/2022

W dniu 12.05.2022 rozegraliśmy spotkanie wyjazdowe na boisku Lubienianki Lubień Kujawski. Była to nasza pierwsza przegrana w tym sezonie 🫤.
Tym samym spadliśmy z pierwszego miejsca grupy. Zajmujemy drugą pozycję. Do prowadzącej Lubienianki brakuje nam jeden punkt 😉, ale mamy rozegrany jeden mecz mniej - zaległy ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski.
(Młodzik D1, III Liga, gr. 3 ) .

Lubienianka Lubień Kujawski 2 - 1 Lider Włocławek

Bramki:
Stawicki 1.

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 23/04/2022

Dziś 23.04.2022 rozegraliśmy spotkanie na własnym boisku. Wygraliśmy z drużyną START Radziejów.
Po 5 meczach utrzymujemy się na pozycji lidera grupy ( Młodzik D1, III Liga, gr. 3 ) ⚽🔥🥅👍💪

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 20/04/2022

We wtorek 19.04.2022 rozegraliśmy zwycięskie derby Włocławka z drużyną WAP Włocławek.

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 10/04/2022

W piątkowe popołudnie 08.04.2022 rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie w Aleksandrowie Kujawskim.
Wygraliśmy z drużyną Orlęta Aleksandrów Kujawski w trzeciej kolejce Młodzika D1 III liga gr. 3. Nadal jesteśmy liderem w grupie.

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 29/03/2022

W dniu 29.03.2022 rozegraliśmy dobre spotkanie na naszym terenie 😉.
Wygraliśmy z drużyną LTP Lubanie w drugiej kolejce Młodzika D1 III liga gr. 3.

Drodzy rodzice i zawodnicy!!!
W tym tygodniu trenujemy w poniedziałek o 18:30 na OSiR. Wtorek mecz z Lubaniem o 17;00 zbiórka 16;15 kadra meczowa podana będzie w poniedziałek wieczorem. W czwartek i piątek bez zmian 18;30 OSiR. Serdecznie zapraszamy 😁💪⚽🥅

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 27/03/2022

W dniu 26.03.2022 roku pewnym zwycięstwem
z VIKTORIĄ Smólnik rozpoczęliśmy rozgrywki Młodzika D1 w III lidze gr. 3.

08/03/2022

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Pań od zarządu, trenerów i zawodników 😊⚘

11/02/2022
21/11/2021

Jutro i pojutrze szkolniaki nie mają treningu o 13;15 z powodu ślubowania klas mundurowych. Zapraszam na treningi popołudniowe.

21/11/2021

Drodzy rodzice i zawodnicy.
Od tego tygodnia trenujemy 3 x w tygodniu.
Wtorek od 18;30 - 20;00 sala sportowa SP 12 ul. Wiejska, czwartek 17;00 - 18;30 sala sportowa SP 7 ul. Kolska.
W piątki pozostajemy na boisku OSiR 18;30-20.00. W najbliższą sobotę jedziemy na turniej halowy do Lubania. Chętni niech się zgłoszą do trenera Marcina. Pozdrawiamy 🥅😁💪⚽
Harmonogram ważny do końca lutego.

Photos from Lider Włocławek - ORLIK's post 17/08/2021

Dziś został rozegrany sparing z drużyną Stowarzyszenie Piłkarskie Dwunastka Włocławek. Dziękujemy za spotkanie.