HK Delikateso Bratislava

Oficiálna stránka hokejového klubu HK Delikateso Bratislava.

02/04/2023

V 3. zápase série sme žiaľ prehrali 3:6… Dnes sa pokúsime o reparát a vyrovnanie série na 2:2. Prídite nás podporiť dnes o 17:00 na náš domáci zimný štadión.🦾

Delikateso do toho!❤️

01/04/2023

Po minulom víkende je stav série o 3. miesto 1:1. Tento víkend odohráme ďalšie dva zápasy série a to dnes a zajtra na zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu o 17:00.🫶🦾

Príďte nás podporiť v boji o bronz!

26/03/2023

V druhom zápase sa nám podarilo uspieť výsledkom 6:4. Do Bratislavy vezieme vyrovnanú sériu 1:1.
Budúci týždeň v sobotu aj v nedelu sa vidime s vami na zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu o 17:00.🫶🦾

26/03/2023

V prvom zápase série sa nám žiaľ uspieť nepodarilo… dnes sa pokúsime o reparát a spravíme všetko preto aby sme do Bratislavy priviezli vyrovnaný stav 1:1. 🫶

13/03/2023

Žiaľ ani dnes sme víťazstvo nedokázali strhnúť na našu stranu.

Chlapci prehrali nedeľný zápas 2:1.

To však nevadí, chlapci sú nabudení a namotivovaní spraviť všetko preto aby na domácom ľade vyhrali.❤️

IDEME ĎALEJ !! ❤️

V dnešnom, poslednom zápase tejto série odchádzame víťazne !
Naši chlapci to dnes po perfektne odohratom zápase a obetavom výkone vybojovali a vyhrali rozdielom triedy. ❤️🏒

O 18:00 nastúpime na ľade súpera na posledný zápas štvrťfinále playoff

Chlapci spravia všetko pre to aby sme odchádzali víťazne a postúpili do semifinále 🏒❤️

Delikateso Dotoho ❤️

05/03/2023

Z dnešného náročného zápasu odchádzame víťazne!
Chlapci bojovali do poslednej minúty a nechali na domácom ľade srdiečko. ❤️

O víťazstve sa nám podarilo rozhodnúť v predĺžení zápasu gólom Tibora Vargu.❤️

Ďakujeme fanúšikom že prišli podporiť chlapcov v snahe o semifinále playoff ❤️🏒

Za sa gólovo presadili - Lantoš Vladimír (24’) Kanaet Dominik (33’ PH) Varga Tibor (63’)

V bráne opäť výborný Krajčovič.

ĎAKUJEME !

Delikateso dotoho ! 🏒❤️

04/03/2023

Zajtra (05/03) nás opäť čaká zápas o postup do semifinále playoff.

O 17:00 Privítame na našom domácom štadióne Vladimíra Dzurillu - HK Trebišov a odohráme 4. zápas štvrťfinále playoff.

Príďte podporiť a spolu s našimi chlapcami vybojovať postup do semifinále playoff ❤️

04/03/2023

Dnes sme bohužiaľ ťahali za kratší koniec. Po bojovných 60 minútach odchádzame s prehrou 4:2 na domácom ľade. Chceli sme nadviazať na fantastický výkon na ľade súpera a víťazstvo čo sa nám ale bohužiaľ nepodarilo.

Ďakujeme fanúšikom za podporu aj nezvyčajne na zimnom štadióne Ondreja Nepelu ❤️

Za sa gólovo presadili - Kormúth Adam (11:31) a Abaffy Patrik (20:27) ❤️

V bránke fantastický Krajčovič Pavel ktorý pokryl 50 streleckých pokusov súpera.❤️

Posledný gól sme inkasovali do prázdnej brány v snahe vyrovnať zápas a poslať ho do predĺženia.

Zajtra odohráme další domáci zápas na vlastnom štadióne Vladimíra Dzurillu a dúfame že prídete chlapcov povzbudiť v snahe o semifinále playoff ❤️

01/03/2023

Už túto sobotu nás čaká 3. zápas štvrťfinálovej série proti Trebišovu.
Z Trebišovského ľadu sme si priniesli vyrovnaný stav série 1:1 na zápasy, keď sa nám podarilo vyhrať 2. zápas série po predĺžení gólom Lantoša.
V oboch dueloch sme dokázali že sme viac ako vyrovnaný súper a spravíme všetko preto aby sme to aj doma dokázali a dostali sa do vedenia v sérii.🏒

Tento 3. zápas série odohráme špeciálne v inom čase a na inom štadióne!!❗️❗️❗️

Úvodné buly bude o 18:00 na zimnom štadióne Ondreja Nepelu na hlavnej ploche!🤩

Príďte nás podporiť, budeme vás potrebovať!🦾✊🏻

Delikateso do toho!🫶

26/02/2023

Dnešný druhý zápas štvrťfinále 2. Ligy sa nieslo v bojovnom duchu a chuti po výhre. Po včerajšej prehre sme boli ešte dravší trhnúť druhé kolo a vyhrať zápas. Tak sa aj stalo, po bojovných a obetavých skoro 63 minútach sme strelili gól v predĺžení a do Bratislavy sa vrátime za stavu 1:1 v sérii. Tešíme sa na vás v Bratislave kde nastúpime na 3 a 4 zapas série. Ďakujeme za podporu.

26/02/2023

Včera sme žiaľ po bojovnom výkone prehrali 4:3. Dnes sa pokúsime sériu vyrovnať a priniesť do Bratislavy stav 1:1 v sérii. 👊🏼🦾

25/02/2023

A je to tu! 1. kolo playoff sa začína už dnes na ľade Trebišova!🦾
Dnes o 18:00 spravíme všetko preto aby sme získali prvý bod.
Držte nám palce!✊🏻
Ďakujeme za podporu!❤️

19/02/2023

Včera sme zvíťazili proti Hamuliakovu výsledkom 6:3🦾 Bol to posledný zápas základnej časti a už sa nevieme dočkať na 1. kolo playoff proti Trebišovu, ktoré začneme budúci víkend na vonkajšom ľade. Po včerajšom vyhratom zápase sme sa naladili víťazne a nevieme sa dočkať, keď vás uvidíme na tribúne 4.3 na 3. zápase štvrťfinále na domácom ľade.

Ďakujeme za podporu!✊🏻❤️

18/02/2023

Už dnes máme konečne ďalší domáci zápas. Tentokrát proti Hamuliakovu o 17:00. Je to náš posledný zápas základnej časti, tak neváhajte a príďte nás podporiť.✊🏻🍀🫶🏒
Veríme, že sa naladíme víťazne na 1. kolo playoff, ktoré začneme budúci vikend na ľade Trebišova.
Delikateso do toho!🦾

11/02/2023

Dnes nás čaká posledný vonkajší zápas základnej časti proti tímu z Púchova.
Držte nám palce!✊🏻🍀🫶

05/02/2023

Včera sme žiaľ prehrali na ľade Partizánskeho 5:8😕
Ďalší zápas odohráme vonku proti Púchovu 11.2.

28/01/2023

Už dnes máme konečne ďalší zápas. Tentokrát proti Hamuliakovu o 18:00.
Príďte nás podporiť do Hamuliakova a pomôcť nám vybojovať playoff už v dnešnom zápase!✊🏻🍀🫶🏒