Polaris-7 Crystal Harmony Izsa-Iza

Teljes test, illetve talpmasszázs. Csakra harmonizáló lámparendszer. Mágnesterapiás kezelés.

27/06/2020

Szolgáltatásaink: Teljes test, illetve talpmasszázs, Csakra harmonizáló lámparendszer kezelés, Mágnes terápiás kezelés, Zapper kezelés, Gravitációs pad kezelésre. Jelentkezni a +421903557597, vagy a +421905248217-es telefonszámon lehetséges.

Naše služby: masáž celého tela a chodidiel, harmonizácia čakier Polaris7, magnetická terapia BioTorus a UltiCare , Ravo zapper terapia, gravitačná lavica - terapia.
Objednanie na tel.č. +421903557597 alebo +421905248217.

20/06/2020
18/06/2020

Szép estét.

Várunk ismét szeretettel Mindenkit

Teljes test, illetve talpmasszázsra, Csakra harmonizáló lámparendszer kezelésre, Mágnesterapiás kezelésre, Zapper kezelésre, Gravitációs pad kezelésre. Jelentkezni az oldalon üzenetben, illetve a +421903557597, vagy a +421905248217-es telefonszámon.

15/03/2020

Várunk szeretettel Mindenkit előre egyeztetett időpontban

30/01/2020

Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet :)
+421 903557597 Vajas József

Photos from Polaris-7 Crystal Harmony Izsa-Iza's post 13/01/2020

Beszéljenek a mért értékek.

Képeken a Polaris-7 Crystal Harmony fényterápiás kezelés előtti, és utáni értékek láthatóak.

BEMUTATKOZÁS 07/01/2020

Polaris7-ről bővebben itt lehet olvasni: http://polaris7ch.com/index.html

BEMUTATKOZÁS

07/01/2020

És tartozék a "kis szétnyitható" zöld :)

Folyt. köv.

Adatok a műszeről

A készülék pulzáló alacsony frekvenciájú mágneses mező segítségével gyógyít. Előnye a fájdalomcsillapító hatása, ellazítja az izomgörcsöket, gyógyító és gyulladáscsökkentő hatás, valamint javítja a véráramlást. A készülék regisztrált orvostechnikai segédeszköz.

A pulzáló mágneses mező használata napjainkban

az orvostudományban
gyógyfürdőkben
otthoni rehabilitáció során

A mágneses mező gyógyító hatásai:

pozitív hatást fejt ki a sejtek között zajló biokémiai és biofizikai reakciókra
javítja a sejtmembránok átjárhatóságát
javítja a sejtek oxigénellátottságát
javítja az anyagcserét a sejtekben

Hatással van a központi idegrendszerre, amely az immunrendszer segítségével elkezdi az öngyógyító folyamatokat a szervezetben.

Szabadalmaztatott technológia
megakadályozza, hogy a szervezet megszokja a pulzáló mágneses mezőt

Általános mágnesterápiás készülékek esetében (a nagy kórházi készülékeknél is) a pulzáló mágneses mező hosszútávú alkalmazása során eljön az idő, amikor a szervezet megszokja az ugyanolyan frekvencián működő mágneses teret vagy az ugyanúgy ismétlődő frekvenciát, és utána már nem reagál helyesen és hatékonyan a pulzáló mágneses mezőre.

Az UltiCARE LT-99 gyártója ezért olyan pulzusgenerátort fejlesztett ki és szabadalmaztatott, amely a tapasztalatok alapján növeli a készülék hatékonyságát. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy a generált frekvencia sohasem ismétlődik (Never The Same = NTS). Ez a technológia egyedülálló és csak az UltiCare-nál használt.

Ezt a technológiát főként azért adjuk az Ön tudtára, mert egyedülálló, nem találkozhatunk hasonlóval semmilyen más gyógyításra és kezelésre használt pulzáló mágnesterápiás készülék kapcsán. Teljesen új, jobb minőséget nyújt Önnek a többi hasonló készülékkel, vagy régebbi modelljeinkkel szemben.

07/01/2020

Ez a készülék mire is jó?
Nos kicsit lehet hosszú lesz, de igaz :)
Elsőnek a "kör" alakú:

Adatok a műszerről
A készülék pulzáló, alacsony frekvenciájú mágneses mező segítségével gyógyít. Előnye a fájdalomcsillapító hatása, ellazítja az izomgörcsöket, gyógyító és gyulladáscsökkentő hatás, valamint javítja a véráramlást. A készülék regisztrált orvostechnikai segédeszköz.

A teljesen új konstrukciónak köszönhetően praktikus készülékek keletkeztek, melyek csatlakoztathatók jól bevált készülékeinkhez: UltiCare LT-99 vagy a teljesen új BioTorus LT-100 eszközhöz.

A BioTorus LT-100 vagy a B1C kör alakú applikátor főként a végtagokra tudjuk ráhelyezni és így hatékonyan tudja kezelni az izom- és izületi fájdalmakat. Ha a nyakba akasszuk, tökéletes hatást fejt ki a gerincre.

A Biotorus vagy B1C készülék használatának jellemzői

Alkalmazás az alsó végtagoknál – talp, ujjak, boka, sarok

Okok: vérömleny, korlátozott mozgás, fájdalmak, diabéteszes láb, törés, stb.

Alkalmazás: A B1C applikátort (tórusz) a földre helyezzük, ülő helyzetben belelépünk a sérült lábbal (vagy mindkettővel) az applikátor közepébe. A legjobb, ha mindezt cipő nélkül tesszük. A lábujjak átérhetnek az applikátor felületére is. A lábfej intenzív kezelése mellett, egy időben a vádli izomzatának kiegészítő kezelése is zajlik egészen a térdig. Ezzel a vazodilatációs hatást (a sérült szövet keringésének javítása) megsokszorozzuk, mert azon a területen is tágulnak az erek, amelyen keresztül a sérült felület vérellátása zajlik. Ha a gyógyhatás szempontjából a vazodilatációs effektus nem domináns, fekvő helyzetben lehetséges az applikátort a lábfejre felülről ráhelyezni.

Alkalmazás az alsó végtagoknál – térdek, vádli rész, combok

Okok: Duzzanat vagy térdizület fájdalom, artrózis, baleset utáni állapotok, mozgáskorlátozottság, törések, izomfájdalmak, stb.

Alkalmazás: A tóruszt felhúzzuk a lábra vagy mindkét lábra úgy, hogy az applikátor indukált mágneses mezeje bekerítse a fájdamas területet. Nem szükséges, hogy betartsuk a mező merőlegességét a láb tengelyére nézve. Erősebb testalkat esetén nem szükséges a tóruszt (applikátor) felhúzni a végtagra. A gyógyító hatást akkor is elérjük, ha a tóruszt a sérült felületre fentről ráhelyezzük, például fekvő helyzetben.Teljes hatást érünk el akkor is, ha a tóruszt ráhúzzuk a behajlított térdekre felülről. Az applikátor kézzel történő megtámasztása nem okoz problémát, egyidejűleg végezzük a csukló és az ujjak apró izületi mozgáscsökkenésének preventív kezelését vagy a kéztőalagút szindróma preventív kezelését is.

Alkalmazás a nyaki gerincen, fejen és a mellkason

Okok: Nyaki gerincfájdalmak, ezzel összefüggő fejfájás, migrén, fogfájás, háromosztatú idegfájdalom, paradontózis, látási zavarok, középfülgyulladás, arcüreg gyulladások, fülzúgás, asztma…

Alkalmazás: Ülőhelyzetben ráhúzzuk a tóruszt a nyakra, kézzel megtámaszthatjuk. A mellkas kezelése esetében nyakba is akasztható. Nagyon kényelmes a fekvő helyzet is, amikor a tóruszt a párna alá tesszük. A mágneses mező fent leírt hatásköre miatt nem szükséges az applikátort (tórusz) kizárólagosan a sérült részre tenni.

Alkalmazás a felső végtagoknál – ujjak, csukló, alkar

Okok: Az ujjak és a csukló apró izületeinek mozgáskorlátozottsága, kéztőalagút szindróma, vérömlenyek, izomláz, törések, stb.

Alkalmazás: A sérült kezet vagy mindkét kezet, áthúzzuk a tóruszon alulról és az ujjainkkal megfogjuk úgy, hogy az applikátor másik oldala fentről az alkaron marad. Ebben az esetben a kéz kezelése az ujjaktól az alkarig történik.

Alkalmazás a felső végtagoknál – könyök, váll

Okok: teniszkönyök, befagyott váll, egyéb eredetű fájdalmak, duzzanatok, izomláz, törés, stb.

Alkalmazás: A tóruszt a sérült kéz vállára akasztjuk és mélytartással fixáljuk. Ebben a helyzetben a kar kezelése a könyöktől a vállig terjed. Kiegészítő hatásként a mellkas és a gerinc preventív kezelése zajlik, az immunrendszer egyidejű megerősítése, és a sejt metabolizmus javítása egyaránt.

Az egész felső végtag kezelése

Okok: A kéz nem megfelelő keringése és a kar fent említett egészségügyi nehézségei.

A tóruszt a sérült kar vállára akasztjuk és ugyanazon kezünket behajlítva az ujjainkkal megtartjuk. Ebben a helyzetben a kar kezelése a könyöktől a vállig terjed.

A csípőizületek kezelése, a medence területe

Okok: Csípőizületi artrózisból eredő fájdalmak, prosztata- és húgyhólyaggyulladás, petevezetékek gyulladása, vizelettartási problémák gyermekeknél, oszteoporózis (csontkopás), az endoprotézis lazulása, stb.

Alkalmazás: A tóruszt ráhúzzuk az alsó végtagra egészen a lágyékig, vagy ráülhetünk, amit párnával betakarhatunk a nagyobb kényelem érdekében.

A gerinc csípőtáji kezelése

Okok: Deréktáji fájdalmak, vesegyulladásos megbetegedések, vese kólika, stb.

Alkalmazás: Ülő pozícióban a kanapén vagy a fotelban betesszük a tóruszt a hátunk mögé. A támasztást egy egyszerű párnával kényelmesebbé tehetjük, vagy behelyezhetjük a tóruszt a kanapé vagy a fotel támlája mögé, ha van rá lehetőség. Választhatjuk a hason fekvő helyzetet is, itt a tóruszt felülről a deréktáji gerinc részre rakjuk.

Az egész gerinc kezelése

Okok: Gerincfájdalmak, Bechterev-kór, immunrendszer megerősítése, és a metabolizmus (anyagcsere) javítása.

Alkalmazás: Ülő helyzetben a kanapén vagy a fotelban, a tóruszt a hátunk közepére helyezzük és fixáljuk úgy, hogy megtámasztjuk a hátunkat párnával. Választhatjuk a hason fekvő helyzetet is, és a tóruszt felülről a hátunk közepére tesszük.

Relaxációs hatása

Okok: Egységes izom és szellemi relaxáció, nyugtató (gyengébb) pulzáló mágneses mezővel.

Alkalmazás: A tóruszt az ágyra vagy kanapéra helyezzük, amelyre lefekszünk. A háton fekvési pozíciónál lehetséges a tóruszt a testre felülről ráhelyezni akár takarón keresztül is.
3 kezelési periódust alkalmazunk (3 x 20 perc). Először a test felső részére helyezzük, aztán középre és végül az alsó harmadra.

Timeline photos 06/01/2020

A Polaris-7 fényterápiás készülék emlékezteti a szervezetet az öngyógyításra.

06/01/2020

Ételintolerancia tünetei és mechanizmusa
Mi az ételintolerancia?
Glutén, Laktóz, Tojás- Tej fehérje, Coffein, Alkohol, Étel tartósítószer és adalék. érzékenységek, .allergiák és okozott tüneteik

Az ételintolerancia lényegében bizonyos ételekre adott abnormális reakció, mely számos módon nyilvánulhat meg. Különböző mechanizmus eredménye lehet, azonban cikkünkben azokkal az ételintoleranciákkal foglalkozunk, melyek immunválasz következményeként alakulnak ki (pl. IgG antitestek termelődnek) és amelyek vérmintából kimutathatóak.

Számos más olyan mechanizmus létezik, melyben nem az immunrendszer játssza a szerepet. Tipikus példák ezekre:

Enzim elégtelenség/hiány

– laktáz hiány szerepe a tejcukor intoleranciában (puffadással, hasmenéssel, hasi fájdalommal jár)

Kemikália / gyógyszer érzékenység

– MSG (monosodium-glutamate, nátrium glutamát) a kínai ételekben (fejfájás, verítékezés, szédülés)

– A szárított gyümölcsökben és zöldségekben, a borban, sörben lévő szulfitok (asztmás tünetek).

– Erekre ható (értágító) aminok, mint a fenil-etilamin a csokoládéban és a vörösborban (migrén).

Mi a különbség az ételallergia és az ételintolerancia között?

Sokan úgy gondolják, hogy az ételallergia és az ételintolerancia ugyanaz, de valójában számos különbség van közöttük:

● Az allergia általában az étel fogyasztását követő azonnali reakcióval jár, míg az intolerancia később okoz tüneteket (akár napokkal a fogyasztás után).
● Az allergia IgE antitest okozta folyamat, míg az intolerancia során IgG antitestek termelődnek.
● Az allergia előfordulási gyakorisága alacsony, az intoleranciáé magas.
● Az allergia többnyire ritka expozíció következménye, míg az intolerancia a gyakori fogyasztás eredménye.
● Az allergiás választ a hízósejtekből történő gyors hisztamin-felszabadulás jellemzi, míg az intoleranciára a lassú antigén-antitest komplex képződés jellemző, mely a szövetekbe lerakódva gyulladást okoz.
● Allergia esetén többnyire annak klasszikus tünetei figyelhetők meg: bőrpír, tüsszögés, szénanátha, légzési nehézség, asztma, sőt anaphylaxiás shock; ugyanakkor intolerancia során a szervezet bármely pontját érintő panasz alakulhat ki, s a páciensek általában több tünetről számolnak be.
● Az allergiás reakció végzetes lehet, míg az intolerancia nem jár életet veszélyeztető állapotokkal.
● Az allergia élethosszig tarthat, ugyanakkor az intolerancia a magas IgG termelést okozó ételek eliminációjával visszafordítható.
● Az allergia pozitív bőr tesztet (prick-test) mutat, míg az intolerancia negatív eredményt ad.
● Az allergiát gyakran a páciens maga is diagnosztizálja, mivel a kiváltó étel nyilvánvaló oka a problémának. Viszont a tünetek alapján viszont sokkal nehezebb megállapítani, mi okozza az ételintoleranciát. Ez adja az IgG teszt jelentőségét.

Az ételallergia mechanizmusa

A klasszikus ételallergia során gyulladásos mediátorok szabadulnak fel a hízósejtekből, miután IgE antitestek kötődtek hozzájuk. Az események sorrendje a következő:

● Az étel antigén stimulálja a lymphocyták egy osztályát, melyet Th2 helper T sejteknek hívnak.

● Ezek a Th2 sejtek olyan citokineket választanak el, melyek a B lymphocytákat antigen specifikus IgE termelésre utasítják.

● Az IgE antitestek hízósejtekhez kötődnek. Amennyiben a szervezet ismét találkozik az allergénnel, az hozzákapcsolódik a hízósejtek felszínéhez kötött IgE-hez, melynek hatására a hízósejtből gyulladásos mediátorok szabadulnak fel, többek között hisztamin.

● Az okozott gyulladás felelős a klasszikus allergiás tünetekért, mint a tüsszögés, könnyezés, viszketés, bőrpír, légzési nehézség stb.

Az ételintolerancia mechanizmusa

Az ételintolerancia kialakulása során antigén-antitest komplexek képződnek, melyek lerakódnak a szövetekben, s ott a szövet sérülését és gyulladást okozó gyulladásos kemokinek felszabadulását idézik elő. Ez a test bármely részén megtörténhet pl. a belekben, ahol IBS tüneteket okoz, az izületekben, ahol izületi gyulladást okoz, az agyban, ahol migrénes tüneteket provokál, stb.

Az események sorrendje a következő:

● Részlegesen emésztett étel jut át a bélsejtek között a véráramba.
● Ezeket a fehérjéket a szervezet „idegenként” azonosítja és étel-specifikus IgG termelésbe kezd.
● Az IgG a részlegesen emésztett étellel antigén-antitest komplexet képez. Az ételintolerancia tünetei később alakulnak ki, mivel a komplexek kialakulása fokozatos folyamat, nem azonnal következik be.
● A komplexek lerakódnak a szövetekben (ez bárhol megtörténhet a testben, a belekben, a fejben, bőrben, stb.)
● A komplement rendszer aktiválódik, melynek hatására a neutrofil fehérvérsejtekből fehérjebontó enzimek, hízósejt mediátorok, vazoaktív peptidek szabadulnak fel és vérlemezke aggregáció következik be.
● A komplement rendszer és a makrofágok gyulladást stimulálnak, bár a complement rendszer ugyanakkor megvéd a kisebb komplexek nagyobb komplexekké alakulásától.
● C2 and C5 (a komplement enzim kaszkád része) szintén képes hisztamint felszabadítani.
● A makrofágokból gyulladásos mediátorok szabadulnak fel, úgymint az interleukin-1, a tumor nekrózis faktor, a reaktív oxigén gyökök és a nitrogénoxid.
(Megjegyzés: a komplement rendszer egy enzim kaszkád, mely segít megvédeni a fertőzésektől.)

Az ételintolerancia tünetei

Számos tünet összefüggésbe hozható az ételintoleranciával, s mivel a tünetek később alakulnak ki, nehéz megállapítani, hogy melyik étel okozza a problémát, emiatt nagyon értékes az IgG antitest teszt elvégzése.

A tünetek a következők lehetnek:

● Arthritis, fibromyalgia, izületi fájdalom
● Szorongás, depresszió
● Asztma
● Kimerültség
● Fejfájás vagy migrén
● Szívdobogásérzés
● Víz visszatartás
● Autoimmun betegségek
● Figyelemhiány, hiperaktivitás (ADHD: attention deficit hyperactivity disorders)
● Ágyba vizelés és krónikus hólyagfertőzések
● Bélproblémák (colitis, IBD, IBS, szorulás, hasmenés, puffadás, hasi fájdalom, flatulencia,)
● Krónikus légúti tünetek (fulladás/ bronchitis)
● Sötét karikák vagy duzzanat a szemek körül
● Álmatlanság, letargia, “ködösség”,
● Myalgiás Encephalomyelitis / Krónikus Kimerültség Szindróma
● Állandó köhögés, hurut
● Arc melléküreg gyulladás
● Bőrbetegségek (ekcéma, bőrpír, pattanás)
● Súlyfelesleg problémák
Ételintoleranciával gyakran összefüggésbe hozható ételek

Az ételintoleranciával a leggyakrabban összefüggésbe hozható ételek:

Tehéntej, tojás, olajos magvak, búza, glutén, szója és az élesztő.

Az IgG ellenanyagok (antitestek) és a tünetek közti kapcsolat

Fontos megjegyezni, hogy IgG ellenanyagok mindig termelődnek az egészséges immunválasz során, de ezek nem okoznak tüneteket, bizonyítva, hogy

a) az immunrendszer hatékonyan működik és/vagy
b) a belek átbocsátóképessége nem fokozódott.
Tünetek várhatóan akkor keletkeznek, ha az immunrendszer nem működik tökéletesen és/vagy a belek áteresztőképessége fokozódott. Ezeket a mechanizmusokat alább ismertetjük és összehasonlítjuk az egészséges egyénekben kialakuló élelmiszerekre adott normál válasszal, azaz azokkal a folyamatokkal, amikor mind a bélfal, mind az immunrendszer egészséges.

Az ételekre adott normál válasz
Bármelyik egészséges egyénben, kevés, emésztetlen étel átjut a bélsejtek között, bekerül a véráramba és immunválaszt provokál. Az események sorrendje a következő:

● Egészséges a gyomor-bél rendszer és egészséges az immunrendszer
● Az ételek alapegységeikre emésztődnek (glukóz, aminosavak és zsírsavak) és felszívódnak a bélből, bejutnak a véráramba.
● Kevés részlegesen emésztett étel is átjut a bélsejtek között, s bejut közvetlenül a véráramba.
● Antitestek (IgG) termelődnek ezen részlegesen emésztett ételek ellen és antigén/ antitest komplexek alakulnak ki.
● Jól működő immunrendszer (azaz a makrofágok) eltávolítják ezeket a komplexeket.
● Nem marad komplex, ami lerakódna a szövetekbe
● Így sem szöveti károsodás, sem gyulladás nem alakul ki.
● Így, tünetek nem észlelhetők (annak ellenére, hogy immunreakció történt)

ételintolerancia

Következésképpen antitestek termelődnek az ételek ellen az ételre adott válasz részeként, de ez nem okoz problémát, mivel az immunrendszer hatásosan működik.

Az ételre adott válasz károsodott immunrendszer esetén

Amikor az immunrendszer nem működik tökéletesen, az események sorrendje hasonló, mint normális válasz esetén, de a makrofágok működése elégtelen ahhoz, hogy az immunkomplexeket eltávolítsa, azok lerakódnak a szövetekben és gyulladást provokálnak, így a következő tünetek jelenhetnek meg:

● A gyomor-bél traktus egészséges, de az immunrendszer érintett.
● Az ételek alapegységeikre emésztődnek (glukóz, aminosavak és zsírsavak) és felszívódnak a bélből, bejutnak a véráramba.
● Kevés részlegesen emésztett étel is átjut a bélsejtek között s bejut közvetlenül a
● Antitestek (IgG) termelődnek ezen részlegesen emésztett ételek ellen és antigén/antitest komplexek alakulnak ki.
● A makrofágok működése elégtelen ahhoz, hogy eltávolítsa az összes immunkomplexet.
● Emiatt sok immunkompex kerül a véráramba, majd lerakódik a szövetekbe (bárhol a
● Gyulladás és szövetkárosodás következik be.
● Ezek miatt tünetek jelennek meg.

ételintolerancia

Az ételre adott válasz, amikor a bél áteresztőképessége megnövekszik

Ebben a helyzetben az immunrendszer tökéletesen működik, de a bélfal jobban áteresztő (emelkedik a véráramba jutó emésztetlen táplálék mennyisége) és az immunrendszer túlterheltté válik. Emiatt nem tud minden immunkomplexet eltávolítani a védekező rendszer és a többlet immunkompex a szövetekbe lerakódva tüneteket okoz:

● Normális, egészséges immunrendszer, de fokozott a bélfal áteresztőképessége.
● Fokozódik a részlegesen emésztett étel átjutása a bélsejtek között így és a véráramba kerülése.
● Antitestek termelődnek a részlegesen emésztett ételek ellen, melyek antigén-antitest komplexet képeznek.
● Ezek elárasztják az immunrendszert, s az túlterheltté válik.
● A makrofágok képtelenek az összes immunkomplexet eltávolítani.
● Emiatt a keringésbe kerülő nagymennyiségű immunkomplex lerakódik a szövetekben
● Gyulladás és szövetkárosodás következik be.
● Így tünetek alakulnak ki.

Az áteresztő belet súlyosbító tényezők

A következő tényezők mind károsíthatják a páciens egészségét és a bél fokozott áteresztőképességéhez vezethetnek:

● Alacsony szekretoros IgA szint
– A szekretoros IgA egy immunmarker és első vonalbeli védelmet biztosít a bélben a baktériumok, ételmaradékok, gombák, paraziták és vírusok ellen

– A stressz képes kimeríteni a szervezet szekretoros IgA-ját s így gyengíti a test idegen anyagok elleni védekező rendszerét. A stressz ugyanakkor csökkenti a „jó” baktériumok számát, s így engedi a „rossz” baktériumok és gombák (pl. Candida) túlsúlyra jutását.

● Kiegyensúlyozatlan bélflóra
● Nyálkahártya károsodás fertőzések vagy bizonyos gyógyszerek miatt.
– Nem-szteroid gyulladáscsökkentők [Non Steroidal Anti-Inflammatory Drugs (NSAIDS)] pl. aszpirin, károsítják a bélfalat és végül fokozott áteresztőképességgel járó gyulladást okoznak.

● Paraziták
– A paraziták szintén bélfal gyulladást okozva annak fokozott áteresztőképességéhez vezetnek.
● A kellően változatos étrend hiánya pl. túl sok glutén fogyasztása
● Csökkent gyomorsav termelődés
● A hasnyálmirigy enzimek csökkent elválasztása
– Amikor a bélrendszer áteresztőképessége károsodik, a bélbolyhok is károsodnak s így csökken az életfontosságú tápanyagok felszívódása, melyek az emésztő enzimek előállításához szükségesek. Következésképpen a táplálék nem tud tökéletesen megemésztődni, bejut a véráramba és antitest választ provokál.
● Rossz tápláltsági állapot
– A bélfal károsodása csökkenti a tápanyagok felszívódását, mely a bél regeneráló képességét hátrányosan befolyásolja, s ez további emésztési és felszívódási zavarhoz vezet.

A cikk forrása megtalálható a FOODTEST.hu weboldalán

Photos from Polaris-7 Crystal Harmony Izsa-Iza's post 05/01/2020

Zapper, és mágnesterápiás készülék

Timeline photos 04/01/2020
Photos from Polaris-7 Crystal Harmony Izsa-Iza's post 04/01/2020
Want your practice to be the top-listed Clinic in Izsa?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Category

Telephone

Website

Address


Fő út 224
Izsa
94639

Opening Hours

Monday 09:00 - 12:00
Tuesday 09:00 - 12:00
Wednesday 09:00 - 12:00
Thursday 09:00 - 12:00
Friday 09:00 - 12:00

Other Izsa clinics (show all)
Lélekvarázs Lélekvarázs
Hereföld út 838
Izsa, 94639

Metamorf masszázs, Stresszterápia, Életviteli tanácsadás, Spirituális reinkarnáció, Arctorna