Spolek HC Berounští medvědi z.s. zastřešující berounský hokej od přípravky až po A-tým mužů!

Photos from HC Berounští medvědi z.s.'s post 18/08/2024

Letní tábor se vydařil! Moc děkujeme za účast a těšíme se na sezónu!

Photos from HC Berounští medvědi z.s.'s post 12/08/2024

Letní hokejový tábor 2024 je v plném proudu!

Mistr světa Radko Gudas a další hokejisté se setkali v Berouně s fanoušky 25/06/2024

Mistr světa Radko Gudas a další hokejisté se setkali v Berouně s fanoušky /FOTOGALERIE/ Před berounským aquaparkem vítalo v pátek 21. června od šestnácti hodin, až do osmnácté hodiny více jak pět stovek fanoušků hokeje, mistry světa, co mají blízko k berounskému klubu Berounští medvědi.

Photos from HC Berounští medvědi z.s.'s post 21/06/2024

Festival sportu pro berounské školy v kempu Na Hrázi je v plném proudu!

Berounští Medvědi z.s. - Medvedi.cz 14/06/2024

Již za týden! Unikátní akce setkání tří mistrů v Berouně! Budeme se na Vás těšit!

Berounští Medvědi z.s. - Medvedi.cz berounsti medvedi, medvedi beroun, hokej, mladez

Photos from HC Berounští medvědi z.s.'s post 10/06/2024

Dnešní svazový turnaj mladších žáků s vzácnou návštěvou! Moc děkujeme Radko Gudasovi a Matyáši Šapovalivovi, hráči byli nadšení! A neméně i náš trenér Petr Třinecký!

10/06/2024

Dětský den s mistry u berounského zimního stadionu již v pátek 21.června!

Unikátní akce setkání tří hokejových mistrů s fanoušky se uskuteční v pátek 21.6. od 16 do 18 hodin na kruhovém objezdu před vstupem do berounského zimního stadionu a Tipsport laguny! Pro děti i dospělé bude připraven bohatý doprovodný program a těšit se můžete na přítomnost tří hokejových osobností. Radko Gudas, který získal zlatou medaili na nedávném domácím mistrovství světa, Martin Růžička, několikanásobný vítěz české extraligy a Matyáš Šapovaliv, vítěz prestižního Memorial Cupu kanadské juniorské hokejové ligy - ti všichni budou přítomni na jednom místě při této unikátní akci! Kromě autogramiády všech přítomných hráčů se můžete těšit například i na nácvik rychlosti střelby, skákací hrad a výstavu vozidel partnera akce.

Určitě si nenechte ujít jedinečnou příležitost osobně se potkat s těmito významnými hokejovými osobnostmi! Budeme se těšit na setkání!

27/05/2024

Hoši děkujeme! Byla to jízda, na kterou se hned tak nezapomene.. A její součástí byla i nepatrná berounská stopa - Radko Gudas a Jiří Kalous, kteří v Berouně v dávných dobách nějakou chvilku také působili.. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek a moc celému týmu gratulujeme k fantastickému úspěchu!

Náš řezník s trochu jiným nástrojem… 🏆

📸 International Ice Hockey Federation

28/04/2024

Adéla Šapovalivová byla vyhlášena nejlepším nováčkem nejvyšší švédské ženské soutěže ! Gratulujeme!!!

Photos from HC Berounští medvědi z.s.'s post 15/04/2024

Medvědi skončili v turnaji Puky pomáhají pátí!

Povedená akce konaná v Chomutově primárně pro hokejisty třetí třídy nabídla mladým hokejistům čtyři disciplíny – hokej, dovednosti na ledě, dovednosti mimo led a vědomostní soutež. Každý klub musel mít v hokeji dvě družstva, jejichž výsledky se sčítaly. Ve zbylých soutěžích se musely účastnit všechny děti, ale jen jednou, takže se muselo pečlivě vybírat.

Našim Medvíďatům se podařilo s přehledem vyhrát hokejový turnaj, ale už tolik se nám nedařilo v dovednostech na suchu. I tak jsme si to všichni náramně užili!

04/04/2024
04/04/2024

Vítežný gól si připsala Adéla Šapovalivová ! Gratulujeme!

První zápas, první VÍTĚZSTVÍ! 🔴

🇨🇿 Češky přehrály Finky čtyřmi góly 👏 a do MS vstupují i s 🙅‍♀️ nulou Kláry Peslarové! 🔥

Photos from HC Berounští medvědi z.s.'s post 25/03/2024

Akce Holky na led v Plzni a na ní naše berounská děvčata - Adéla Podlešáková, Adéla Šapovalivová a Ema Jandová!

Dort a dárek pro trenéra a plakát od trenéra! Gratulujeme mladší žákům k úspěšné sezóně!

Naše vycházející hvězdičky před posledním zápasem sezóny! Děkujeme vám všem, jsme na vás pyšní!

25/03/2024

Stříbrná kapitánka z MS do 18 let, 57 bodů v klubu a repre za celou sezónu. Naše odchovankyně Adéla Šapovalivová, která naprosto ovládla juniorské statistiky v SDHL, míří už na svůj třetí světový šampionát! Držíme palce Adélko!
Česká hokejová reprezentace žen

MARTIN PODLEŠÁK | Bomby k tyči 21/03/2024

Martin Podlešák si zahrál na juniorských šampionátech, v kanadské juniorce, v AHL a dlouhá léta strávil v extralize. Z hokeje ale po konci své hráčské kariéry nezmizel, naopak – jako agent pomáhá dalším hráčům i k podpisům v NHL a trénuje malé naděje v našem klubu!

MARTIN PODLEŠÁK | Bomby k tyči Martin Podlešák si zahrál na juniorských šampionátech, v kanadské juniorce, v AHL a dlouhá léta strávil v extralize. Z hokeje ale po konci své hráčské kariér...

04/03/2024

A-tým / Playoff Semifinále ❌❌

Berounští hokejisté nedokázali zvítězit ani ve druhém utkání semifinále Krajské soutěže můžů, když na ledě TNP Praha prohráli 2:4. S letošním ročníkem soutěže se tak rozloučili a čeká je dlouhá přestávka. Do utkání lépe vstupili domácí a po první třetině vedli o dvě branky. V polovině zápasu pak přidali ve vlastním oslabení třetí gól a vše směřovalo k jejich jasné výhře. Medvědi dokázali ve 36. minutě snížit v přesilovce Mikáskou a v 52. minutě vykřesal v další početní výhodě jiskřičku naděje svým gólem Hošek. Jenže to bylo ze strany Berouna vše. Domácí stvrdili svou výhru v samotném závěru gólem do prázdné branky na 4:2.

🐻Branky a nahrávky Berouna: 36. Mikáska (Šesták), 52. Hošek (Šesták, Nejepsa)

Děkujeme všem fanouškům za podporu! V blízké době přidáme opět report celé sezóny.

03/03/2024

A-tým / Playoff Semifinále ❌

V prvním zápase semifinále KSM medvědi na domácím ledě podlehli klubu HC TNP Praha. První třetina vycházela lépe pro domácí, kdy končila za stavu 1:0. Bohužel v další části zápasu zkušený tým z Prahy využil chyb medvědů, otočil skóre a pohlídal si vítězství. Pražský celek jde do druhého utkání sice s lehkou výhodou, ale medvědi mají stále šanci postoupit a o tom rozhodne dnešní druhé utkání.

🐻Branky a nahrávky Berouna: 19. Halman (Hampl)

Nejúspěšnější sportovec roku 27/02/2024

Po roce je tu opět anketa o nejúspěšnějšího sportovce Berounska. V soutěži jsou za náš klub jako celek nominováni naši nejmladší hokejisté od přípravky do 4.třídy a mezi jednotlivci pak Tereza Štemberová, která nastupovala za náš tým 9.tříd. Budeme rádi, když v anketě podpoříte naše mladé hokejisty, za svou píli a oddanost tomuto sportu si to zcela jistě zaslouží! Děkujeme!

Nejúspěšnější sportovec roku Ocenění nejúspěšnějších sportovců, kteří reprezentují jednotlivá města, okresy, kraje a celou Českou republiku na domácí i zahraniční scéně.

27/02/2024

Přijďte podpořit hokejisty Berouna v semifinále play-off!

Berounští hokejisté postoupili do semifinále play-off Krajské soutěže mužů, ve kterém se v sobotu 2.března od 17:00 utkají na berounském zimním stadionu s týmem HC TNP Praha. Vstupné je zdarma. Pokud máte čas a chuť podpořit berounské hokejisty, nastala ta pravá chvíle to udělat!

Photos from HC Berounští medvědi z.s.'s post 26/02/2024

Dnešní utkání 2.tříd HC Berounští medvědi-HK Černošice… pár momentek

26/02/2024

A-tým Čvrtfinále Playoff ✅❌/✅

Ještě jedno připomenutí ze včerejšího úspěchu, tentokrát v naší grafice, kdy jsme přes Nymburk postoupili do další fáze soutěže.
Dále nás čeká v semifinále tým HC TNP Praha.

25/02/2024

Rynda vystřelil Medvědům postup do dalšího kola play-off Krajské soutěže mužů!

Berounští hokejisté nevstoupili do odvetného zápasu play-off na ledě Nymburku vůbec dobře. Už ve 46 vteřině se poprvé prosadil domácí Drda. V 10. minutě to bylo po brance Petrtýla už 2:0 pro Nymburk. Berounu se podařilo snížit ve 14.minutě v přesilovce gólem kapitána Nejepsy. Jenže v úvodu druhé třetiny opět udeřili domácí a dostali se znovu do dvoubrankového vedení. V končící 29.minutě ale nejprve snížil druhou brankou v přesilovce Nejepsa a ve 38.minutě se Beroun radoval z vyrovnání po gólu Krasanovského. Jenže domácí znovu vedení otočili na svou stranu. Ve 48.minutě se v početní výhodě přesně trefil Šifta a zápas tak šel do prodloužení. V něm se začínalo od začátku. Jenže v prodloužení k rozhodnutí nedošlo a o postupujícím musely rozhodnout nájezdy. V nich trefil rozhodující branku berounský junior Adam Rynda a posunul Beroun do dalších bojů! Odveta za loňské vyřazení od stejného soupeře se Medvědům vydařila.

HC Nymburský Lev - HC Berounští Medvědi 4:4 po s.n. (2:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
Branky a asistence Berouna: 14. Nejepsa (Šesták), 29. Nejepsa, 38. Krasanovský (Mužík), rozhodující nájezd Rynda
Sestava Berouna: Suk - Šesták, Drda, Pína, Mužík, Krasanovský, Valeš, Vacek, Rynda, Liška, Kyclt, Halman, Nejepsa, Procházka, Hampl, Mikáska, Hošek, Skopový, Gebhart

25/02/2024

Tabulka pro trenéra od jeho svěřenců po výhře nad Smíchovem… 👍💪👏

24/02/2024

A-tým Play-off✅

Hokejisté Berouna v prvním zápase play-off Krasjké soutěže mužů urvali senzační výhru na favorizovaným Nymburkem. Hosté šli v zápase brzy do vedení brankou Šafry v přesilové hře. Berounu se podařilo vyrovnat v 17.minutě brankou Mikásky. I druhá dvacetiminutovka skončila nerozhodně. Tentokrát šli do vedení Medvědi, když se hned ve 22.minutě trefil přesně Gebhart, ale hosté srovnali v další početní výhodě Procházkou. Kaňkou na druhé třetině byl nevybíravý faul hostujícího Dobrkovského, který za něj vyfasoval šest trestných minut. Poslední třetina byla dramatická. Vítěznou branku Berouna vstřelil v končící 53.minutě Vacek, ale hostům se v závěru naskytla při berounském vyloučením jedinečná možnost zápas srovnat. To se jim ale nepodařilo a do odvety si tak Medvědi vezou důležitou výhru.

🐻Branky a nahrávky Berouna: 17. Mikáska (Skopový), 22. Gebhart (Kyclt), 53. Vacek

22/02/2024

A-tým ❌

Poslední utkání základní části Krajské soutěže hokejistům Berouna nevyšlo podle jejich představ. Hokejisté HK Příbram 99 šli na berounském ledě do vedení v 9.minutě brankou ve vlastním oslabení. Beroun dokázal vývoj zápasu otočit dvěma góly Krasanovského a Mikásky, jenže ve 14.minutě bylo opět vyrovnáno. Téměř v polovině zápasu pak hosté znovu uděřili v přesilovce a hned v úvodu třetího dějství odskočili na rozdíl dvou branek. Domácím se vzápětí gólem Píny podařilo skóre zkorigovat, ale v 53.minutě završil hattrick hostující Sirotek a hosté si už své dvoubrankové vedení pohlídali až do konce.

🐻Branky a nahrávky Berouna: 11. Krasanovský (Gebhart), 12. Mikáska (Nejepsa), 41. Pína (Procházka)

Chcete, aby vaše společnost byla nahoře v seznamu automobilových společností ve měste Tělocvična/sportovní Zařízení?
Klikněte zde pro získání vašeho sponzorovaného zápisu.

Kategorie

Internetová stránka

Adresa

Beroun

Ostatní Sportovní tým ve měste Beroun (ukázat vše)
HC Berounští Medvědi HC Berounští Medvědi
266 01 Beroun 3, Na Ostrově 816
Beroun, 26601

Facebookové stránky klubu HC Berounští Medvědi.